Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Sisi 1914 » 12 яну 2018 17:49


Дано да е права и да казва истината!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот boabbb » 12 яну 2018 17:50

demon777 написа:Ааабе календар няма ли да правят тая година?
Стоя си на миналогодишния пък месеца амен изтече.


Нали са го пуснали още преди нова година :? Питах тука откъде да си купя - уя ми Янко, глас в пустиня :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 12 яну 2018 21:27

boabbb написа:
demon777 написа:Ааабе календар няма ли да правят тая година?
Стоя си на миналогодишния пък месеца амен изтече.


Нали са го пуснали още преди нова година :? Питах тука откъде да си купя - уя ми Янко, глас в пустиня :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Миналата година си го поръчах от сайта сега нема
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 12 яну 2018 21:45

Ozzimozzi написа:Аз все пак не разбирам какво е нарушението на правилата или вината от ЦСКА, че бе поканен да участва в ППЛ. При преструктурирането на ППЛ и ВПЛ, бяха поканени и други клубове, които не бяха извоювали право по спортен път. За формата и състава на ППЛ съгласие дадоха всички участващи клубове.
Ако не могат да се представят доказателства, че ЦСКА има пръст при "нарушаването на правилата", то писането по "темата" си е чисто празнословие.
Ако пък има доказателства, трябва да се сезират съответните органи, за да възтържествува справедливостта.


Вината на ЦСКА-София, не на ЦСКА, е че беше изхвърлен да играе в Б група и трябваше да си изтърпи наказанието. Това наказание никога не е било отменяно, но беше погазено и потъпкано от БФС, явно поради натиск от едно градче в околностите на София, както ни подсказва и една благодарствена декларация на Гриша Ганчев от май месец 2016-а година ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23765
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 12 яну 2018 21:49

Red_Neck написа:
delqnski47 написа:
BRF написа:Всъщност кой клуб е излязъл с позиция?

Е нали Венци издигна Бобката. :lol:

Дебел Венци е като ветропоказател! ;)
Все пак човекът надживя в БГ футбола мастити управленци като Гигов и Батков ;)
т.е. ... мачът е свирен - Перуката ще щрака пръсти на Иван Асен 26 докато черният му дроб издържи!
Тоя ни ББС, ни КГБ може да го свали ;)
Някой яко нахендри Любо.

Някой го е нахендрил? :roll:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 яну 2018 21:50

delqnski47 написа:Бе както и да си кривя душата тва че още не сме излезнали с позиция с президент на БФС почва да ми прави впечатление....смущаващо впечатление. :lol:
Ако трябва да бъдем точни и ''Левски'' не са излезли,така че не може все още да чертаем конспирации.Т.е. приемаме го за нормално. :lol:

Всъщност и двата отбора могат много мазно хем да "подкрепят промяната", демек Пенев, хем с лекота реално да направят така, че статуквото да се запази. Много е просто:

Декларират глас за Пенев и цяла България вижда, как разбираш ли са за промяна. След това намират 1 куп отборчета, при които няколко бона на ръка са достатъчен рушвет и им казват да гласуват за Михайлов.

Пенев получава 2 гласа, Михайлов примерно 50 неочаквани, извън тия дето са му ясни. Водещите отбори декларират желание за промяна, ама статуквото се запазва.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 12 яну 2018 21:51

boabbb написа:Литекс Моторс искаха производството по несъстоятелност заради пари, станали изискуеми около фалита на КТБ и съвсем нормално ... Цецо Родолюбеца и компания откраднаха парите и някой трябва да плати сметката, ама няма желаещи :mrgreen: :mrgreen: Гришата набара Петрол около тия събития, мисля :roll:


Оооо, не само цецо открадна ..... Гриша Ганчев също бая окраде от КТБ.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот demon777 » 12 яну 2018 22:07

1982 написа:Оооо, не само цецо открадна ..... Гриша Ганчев също бая окраде от КТБ.



Колко е това баят?
Докажи го. Можеш ли?
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта