Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 26 ное 2017 17:55

Всеки път по един и същ начин ги бием тези и пак не съм сигурен дали имаше дузпа наистина. Отиде ми точната прогноза в играта. :lol:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 26 ное 2017 18:11

Udoji90 написа:Всеки път по един и същ начин ги бием тези и пак не съм сигурен дали имаше дузпа наистина. Отиде ми точната прогноза в играта. :lol:

Имаше, нямаше дузпа няма значение.
Важни са 3-те точки!
:P
Късметът ти изневерява и смени тактиката.
:mrgreen:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 02 дек 2017 21:33

Юнайтед просто ни показаха какво е ефективност. Венгер с целия си инат така и не подсилва защитата и тя отново ни провали. А пък Де Хеа е страхотен вратар наистина. Аз иначе съм доволен от старанието, желанието и непримиримостта на отбора, но е факт, че успеваемостта ни в атака беше много ниска, а защитата ни бе на практика катастрофална.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 03 дек 2017 09:18

Резултатът не отговаря на истината, но загубата си е загуба.
:cry:
Левски завинаги в моето сърце![

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 дек 2017 13:21

Аз лично не си спомням мач срещу топ отбор във ВЛ, в който да сме създавали толкова много положения. Към края на мача дадоха статистика и ударите бяха 33:8, т.е. 4 към 1, но какво от това след като резултатът е 3:1 за гостите. Манчестър Юнайтед показа, че е изключително голям отбор и въпреки че за мен бяха по-слабият отбор на терена, се възползваха от шансовете си и заслужено спечелиха. На вратата имаха един блестящ Де Хея (за мен най-добрият вратар в света в момента), който направи наистина феноменални неща. Със сигурност ако ние бяхме в тяхната ситуация, в този мач щяхме да отнесем 4-5 гола. А ние с фрапантните грешки в защита и дузината пропиляни положения с нищо не показахме, че заслужаваме победата. Явно проблемът при нас е, че просто треньорът и футболистите нямат манталитет да спечелят такъв тип мачове и затова сме вечно 4-ти. Оправданията от сорта на "не беше нашият ден", "топката не ставаше", "терена беше лош", "съдията повлия на срещата" сме ги слушали безброй пъти, но аз никога не чух "сбърках с тактиката за мача", "подбрах грешен състав", "не купихме правилните футболисти за подсилване на състава" и пр. На мен някак си вече ми омръзна от тези т.нар. "красиви загуби" и ми се иска да започнем да печелим мачовете, ако ще и с половин на нула. Като че ли това е разликата между нас и истинските грандове - там се борят за победата и нищо друго не е приемливо, докато при нас винаги има оправдания, но никога не се поема отговорност. Снощи след като Юнайтед останаха с 10 човека не направихме абсолютно нищо, дори бих казал че заиграхме по-зле, а истинските грандове, които имат футболисти с т**ки се хвърлят и дават максимума, за да обърнат развоят. Съжалявам, че го пиша но за мен Арсенал отдавна не е сред грандовете в Англия и бавно, но сигурно се превръща в клуб със средняшки манталитет и никакви цели и амбиции. Виновниците за това...мисля, че всички ги знаем.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 дек 2017 22:37

Испанският вратар на Манчестър Юнайтед Давид де Хеа изравни рекорда за най-много спасявания в един мач в Премиър лийг. Той се присъедини към холандеца Тим Крул и италианеца Вито Маноне, като всички те имат по 14 спасявания в един мач в английската Висша лига, което е рокордно постижение от сезон 2003/2004 насам, когато тези статистики започват да се отчитат.

Де Хеа направи тези 14 спасявания при победата на “червените дяволи” с 3:1 срещу Арсенал на “Емиратс” вчера. Играчите на Арсен Венгер отправиха общо 33 удара към вратата на испанеца, но успяха да го преодолеят само веднъж.

През ноември 2013 година екс-стражът на Нюкасъл Тим Крул, който в момента пази за Брайтън, прави 14 спасявания срещу Тотнъм, а през април 2014 година бившият вратар на Арсенал Маноне, играещ в момента в Рединг, прави същия брой спасявания срещу Челси.


Определено за този мач в пълна степен важи максимата, че вратарят е половин отбор. :) Дори бих казал че в събота Де Хея беше повече от половин отбор. :)
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 04 дек 2017 22:44

Започваме защитата на FA Cup с гостуване на Нотингам Форест. Мачът е предвиден за началото на януари. Според мен приемлив жребий, тъй като явно и тази година единственият ни реален шанс за трофей ще е този турнир и то ако топ-отборите го подценят заради ШЛ.
Без битка няма победа!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 05 дек 2017 06:33

Вратарят на Ман. Ю. направи да не победим!
Имаше ден както се казва и пак потвърждавам, че резултатът не отговаряше на истината.
:evil:
Относно жребия и мача ни с Нотингам е приемлив и Венгер ако не подцени мача безпроблемно ще се класираме.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 05 дек 2017 15:53

Sisi 1914 написа:Вратарят на Ман. Ю. направи да не победим!
Имаше ден както се казва и пак потвърждавам, че резултатът не отговаряше на истината.
:evil:
Относно жребия и мача ни с Нотингам е приемлив и Венгер ако не подцени мача безпроблемно ще се класираме.
8-)

За мача с Ман Юнайтед мога да кажа,че ако се преиграе 10 пъти и играта на двата отбора е същата и в десетте пъти Моу и Ко ще се приберат вкъщи с по 5 гола в кошницата. Направихме ужасни грешки в защита,нападателите им бяха нереално ефективни,а Де Хеа поне за половината спасявания не беше наясно точно как се случиха. Коментирам с приятели и за мен този мач ще остане в историята като "Катеначо,бате Начо и... 11 посинени манчестърски гъза" :) Такова гъзене падна през целия мач ,че съм сигурен,че в автобуса на връщане към Манчестър всички играчи взели участие в мача,са пътували прави и не са смеели да седнат. :)
Аз съм доволен от мача въпреки загубата. Видя се дух и желание за победа,което в други мачове липсва дори и някои да ги печелим. Примерно -спечелихме мача с Бърнли,но играта хич я нямаше.
За жребия с Нотингам,мисля че тази година няма да се хвърля толкова сила за купата. Жалко за тези 15 точки разлика с първото място. Реално само "роботите" засега са без конкуренция,макар вече 4-5 пъти да се измъкват с голове в 85,86,88,95,96 минута. Това е абсолютно нереално. Ще стискаме палци(щем,не щем) в неделя за Юнайтед за да не бъде изравнен рекорда от 14 поредни победи,който ние държим.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 05 дек 2017 18:52

hydetoshi написа:
Sisi 1914 написа:Вратарят на Ман. Ю. направи да не победим!
Имаше ден както се казва и пак потвърждавам, че резултатът не отговаряше на истината.
:evil:
Относно жребия и мача ни с Нотингам е приемлив и Венгер ако не подцени мача безпроблемно ще се класираме.
8-)

За мача с Ман Юнайтед мога да кажа,че ако се преиграе 10 пъти и играта на двата отбора е същата и в десетте пъти Моу и Ко ще се приберат вкъщи с по 5 гола в кошницата. Направихме ужасни грешки в защита,нападателите им бяха нереално ефективни,а Де Хеа поне за половината спасявания не беше наясно точно как се случиха. Коментирам с приятели и за мен този мач ще остане в историята като "Катеначо,бате Начо и... 11 посинени манчестърски гъза" :) Такова гъзене падна през целия мач ,че съм сигурен,че в автобуса на връщане към Манчестър всички играчи взели участие в мача,са пътували прави и не са смеели да седнат. :)
Аз съм доволен от мача въпреки загубата. Видя се дух и желание за победа,което в други мачове липсва дори и някои да ги печелим. Примерно -спечелихме мача с Бърнли,но играта хич я нямаше.
За жребия с Нотингам,мисля че тази година няма да се хвърля толкова сила за купата. Жалко за тези 15 точки разлика с първото място. Реално само "роботите" засега са без конкуренция,макар вече 4-5 пъти да се измъкват с голове в 85,86,88,95,96 минута. Това е абсолютно нереално. Ще стискаме палци(щем,не щем) в неделя за Юнайтед за да не бъде изравнен рекорда от 14 поредни победи,който ние държим.

Не си прав само за 1 и то е:
Вече трябва да хвърляме всички сили за купата, а не толкоз за първенството.
:oops:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта