Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот boabbb » 13 ное 2017 08:32

rhaegar написа:Ебаа го, като сте тръгнали да раздавате длъжности, дайте и на мене нещо? Аз искам да съм скаут като Чиликов и Донев, ще обикалям Европа и Бразилия на клубни разноски и ще водя некадърници на кило.


Недей, ще вземеш да докараш някой свестен :lol: :lol: Кой беше вашия скаут, дето от Бразилия беше предлагал някакви играчи за по 8-10 млн. евро ? :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 13 ное 2017 08:59

Хорица, един съвет може ли? Хайде да не ставаме като едни други и да го караме на директиви и горене на клада на несъгласните, а? Или ще заприличваме на орАнжавите? Това е една от основните разлики от тях - всеки има право на мнение. А и да не вземе да се обърне палачинката, че тогава някои ще изглеждат особено смешни. ;)

Съветче, молба, как искате го наречете.

https://topsport.bg/levski/gabriel-ober ... ofiya.html
:roll:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43842
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 13 ное 2017 09:10

boabbb написа:
rhaegar написа:Ебаа го, като сте тръгнали да раздавате длъжности, дайте и на мене нещо? Аз искам да съм скаут като Чиликов и Донев, ще обикалям Европа и Бразилия на клубни разноски и ще водя некадърници на кило.


Недей, ще вземеш да докараш някой свестен :lol: :lol: Кой беше вашия скаут, дето от Бразилия беше предлагал някакви играчи за по 8-10 млн. евро ? :lol:


Чиликов, въпреки че той отрича. Истината е някъде там. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот olimpi » 13 ное 2017 09:29

Ако е за постче....и без това съм по чужбинско от години. Може да организирам зимния лагер, ще е незабравимо преживяване за футболистите гарантирано ... които оцелеят. ще са железни

А .в останалото време скаут. Тука момчетата не са много технични но са ячки и бая тичат.

Освен това съм с връзки поне бях де познавайки някои хора от бившето ръководство на клуба...на други тъщата :) .
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 ное 2017 14:42

Интересно къде бяха изказванията на тия "Легенди"-левскарски, когато под вещото ръководство на Митов, кой ли не ни би, кой ли не ни писа тройка.
Или, той щото е "левскар" ( наше момче ) ... Простено му е. Може да ни бие всеки, с колкото си пожелае ? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 13 ное 2017 15:53

Хванали Хасан да краде и го попитали.
– Хасане кой адвокат да ти хванем да те защитава? А той отговорил.
– Искам Делио Роди.
– Но как той е треньор по футбол?
– Да но е цар на защитата.

Е това е в момента отбора като импотентен негър.Хем голям го вади но не му става за да го вкара.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12232
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 13 ное 2017 16:41

Kris_men2000 написа:Хванали Хасан да краде и го попитали.
– Хасане кой адвокат да ти хванем да те защитава? А той отговорил.
– Искам Делио Роди.
– Но как той е треньор по футбол?
– Да но е цар на защитата.

Е това е в момента отбора като импотентен негър.Хем голям го вади но не му става за да го вкара.

Точно така! Всички вън, деева тая плява дефанзивна ... и да идват истинските левскари - Дарко на 34, около когото да се гради отбора на бъдещето, Кривия да се назначи за Спортен директор, а Георги Иванов веднага да се връща като треньор! :twisted:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 13 ное 2017 18:19

Бившият собственик на Левски Тодор Батков е направил огромен, "милионен" жест към "сините". Адвокатът е отписал седемцифрен дълг към себе си и го е дарил на 26-кратния шампион на България. Това разкри в студиото на Sportal TV председателят на Тръст "Синя България" Васил Колев.

"Тодор Батков направи много за Левски. Тръгна си разочарован с оглед на това, че дълго време е бил ангажиран с клуба и е правил всичко по силите си за благото му. Аз вярвам, че на фона на това, което видяхме по негово време, ще остане като една положителна фигура в историята му", коментира Колев.

"Ще ви разкрия, че наскоро Тодор Батков отписа дълг от седем цифри към него и го дари на Левски. Надявам се, че и други бивши ръководители на "Герена" ще се извисят на неговото ниво и ще предприемат сходни мерки", каза още в студиото на Sportal TV Васил Колев.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 13 ное 2017 19:25

mikata написа:
Бившият собственик на Левски Тодор Батков е направил огромен, "милионен" жест към "сините". Адвокатът е отписал седемцифрен дълг към себе си и го е дарил на 26-кратния шампион на България. Това разкри в студиото на Sportal TV председателят на Тръст "Синя България" Васил Колев.

"Тодор Батков направи много за Левски. Тръгна си разочарован с оглед на това, че дълго време е бил ангажиран с клуба и е правил всичко по силите си за благото му. Аз вярвам, че на фона на това, което видяхме по негово време, ще остане като една положителна фигура в историята му", коментира Колев.

"Ще ви разкрия, че наскоро Тодор Батков отписа дълг от седем цифри към него и го дари на Левски. Надявам се, че и други бивши ръководители на "Герена" ще се извисят на неговото ниво и ще предприемат сходни мерки", каза още в студиото на Sportal TV Васил Колев.

Имал е некои благи надежди, че като се смени собственикът, ще му върне парите, които е давал за издръжка, като е видял, че няма да стане, ги е отписал. Самият факт, че си е оформял разходите като дълг на Левски към него е леко цигански.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 13 ное 2017 19:55

защо написа:
mikata написа:
Бившият собственик на Левски Тодор Батков е направил огромен, "милионен" жест към "сините". Адвокатът е отписал седемцифрен дълг към себе си и го е дарил на 26-кратния шампион на България. Това разкри в студиото на Sportal TV председателят на Тръст "Синя България" Васил Колев.

"Тодор Батков направи много за Левски. Тръгна си разочарован с оглед на това, че дълго време е бил ангажиран с клуба и е правил всичко по силите си за благото му. Аз вярвам, че на фона на това, което видяхме по негово време, ще остане като една положителна фигура в историята му", коментира Колев.

"Ще ви разкрия, че наскоро Тодор Батков отписа дълг от седем цифри към него и го дари на Левски. Надявам се, че и други бивши ръководители на "Герена" ще се извисят на неговото ниво и ще предприемат сходни мерки", каза още в студиото на Sportal TV Васил Колев.

Имал е некои благи надежди, че като се смени собственикът, ще му върне парите, които е давал за издръжка, като е видял, че няма да стане, ги е отписал. Самият факт, че си е оформял разходите като дълг на Левски към него е леко цигански.


По-скоро си мисля, че е вадил лични пари за Левски (поне по документи, де), в годините, в които нямаше финансов фейърплей и тн. По едно време искаше 40млн лева за клуба, защото толкова му бил струвал Левски.
Фактически това е добра новина, защото няколко милиона лева вече не са дължими. Ако сме вързали такава лятна селекция, поне на думи, с парите от ЛЕ и продажбите на Краев и Бурабия, плюс предварително планувания бюджет, няма извинения сега да не се развихрим отново. :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 46 госта