ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
126
48%
Равен
38
14%
Победа за Левски
100
38%
 
Общо гласове: 264

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 окт 2017 01:21

Слаба работа. Лудогорец не се затрудни с нас. Можеше да е 2, можеше да е 4... По-лошото е, че в нито 1 момент от мача не се виждаше как точно ще вземем нещо от него. Накрая разградчани направо си правеха веселото докато чакат да свърши мача.

В интерес на истината не обвинявам нито играчи, нито треньор, не и в този мач. Май май щеше да е по-добре ние да ги срещнем след мачове с ЦСКА-София и Брага, но уви: вместо третите в серията им "възлови" мачове бяхме първите. Отбора им пази сили, но няма натрупана умора и очаквах Лудогорец да прецени добре колко точно усилия са им нужни за да вземат мача без да се напрягат. И така и стана. С по-добри играчи можеше и да ги принудим да си дадат зор.. или да си платят за спестените усилия, но с този отбор - трудна работа. Тук не е само до треньора, а и до възможностите на футболистите. Своите.. и на противника, за съжаление и те са на терена. Едните нямат класа, другите имат прекалено много (спрямо нашите). Чат-пат все пак стават нещата, примерно за 0:0, но като цяло - рядко.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот eelche » 30 окт 2017 02:58

Гледам репортажа от мача...разочарование голямо! 1 гол колективна грешка в защита,Божката не е Нойер да играе като либеро, вторият гол...Цветкович беше в центъра на Найденов му я мушнаха между краката,гола дойде от дясната част на терена. В интерес на истината Лудогорец игра мотивирано и можеше да вкара още поне 2. Добре е да се отбележи,че можеше и по друг начин да се развие мача ако Буш беше изравнил първото,а второто беше завършил сам индивидуалната си акция по-добре.Ако можеше да го направи по-добре нямаше да играе в Левски обаче, а в някой голям западно-европейски отбор.

С ръка на сърцето имах някакви тайни надежди,че можем да вземем нещо от този мач и да останем в борбата за титлата.В момента сме много далече от шосето с тази игра. Доста играчи трябва да проведат индивидуални разговори с шефовете, ако трябва някъде трябва и да се наложи глоба.Колкото и странно да звучи обаче, предпочитам 5 победи с по 1-0 или 0-1 отколкото 1 победа с 5-6 гола и после пълно блато, както беше при Тони Здравков, Топчо, Митов...Може да звучи налудничаво но си мисля,че този отбор ще е далеч по-конкурентно способен на Лудогорец след 6 месеца, даже може би и ще се надиграва успешно с тях.

Видях и нещо положително - отпаднахме от борбата за титлата с игра и мъжество.Дон Роси мъдър след мача - Лудогорец са много години напред в изграждането на отбора си.Да погледнем фактите - продават 1 бразилец, имат 2 нови на скамейката жадни за футбол - с това няма как да се преборим нито ние, нито Литекс (Етрополе). Дон Роси дойде в началото на август и ние искаме за 3 календарни месеца да промени манталитет,психика и игрова настройка на 14 нови играча!? Няма как да стане приятели и нека не се заблуждаваме.Важното е,че сме на правилният път.До края на сезона обаче ние ще решим къде да пратим Купата и ще го играем малко като Тотнъм миналата година.Надявам се да се паднем за Купата с Лудогорец.

Това,което трябва да се промени на всяка цена обаче е играта в защита.Задължително нов десен бек,нов ляв бек + качествено крило.И едно лично мое желание - на Борето да му покажат вратата! Изчерпан и провален ръководител.

Толкоз. Респект за Лудогорец, биха си ни с игра по всички футболни показатели, те не само,че са на правилният път, ами вече форсират мощно към целта. Успех в Лига Европа и дано Съдбата ни отреди двубой за Купата преди Нова година.

Само Левски!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 30 окт 2017 08:10

След тази загуба, титлата е мираж.
За третото място ще се борите с Ботев Пд, Берое и Черно море, но все пак времето ше покаже!
Това е само мое мнение.
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14076
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 30 окт 2017 08:23

Левски си се превърна в едно посредствено отборче, което кляка пред всеки, който му се опъне. Сега Лц, ами преди това Ботев? Ами мъките с Гълъбово и Монтана? Не може да имаш амбиций за титла, без да си конкурентно способен на борещите се за нея! Хвърлянето на прах в очите с вземането на играчи - свободни агенти, без пари и за жълти стотинки стана традиция в клуба от която нема отърване. Ще има да си правим нови отбори и да чакаме да се сработват и обиграват, докато станат отбор и така до слеващият път, когато пак ще ги сменят с нови и така до второ пришествие....
Силно се съмбявам, че след зимната пауза нещо в отбора ще се промени към по - добро!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот soulfly1948 » 30 окт 2017 08:37

Вторенството на РБ по футбол си продължава за n-та година....
И така ще е докато Гела реши...
Или тези ,които стоят зад "собствениците" на сини и червени,решат да отпуснат кесийте и наистина вземат истински играчи и треньори....
Иначе делиорманци и 20 години поред може да са първи....
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот metodito » 30 окт 2017 08:46

И аз така мисля (като damyanov1963).
Знам. За пореден път ще ме обвините за конспиративна кухарка, какъвто и съм си, но мисля..., не, УБЕДЕН СЪМ!!!, че махането на отбора на Стойчо и Гонзо (наричам го така, защото реално Мечката, Аниете, Де Ноойер, Тунде, Нар, Бурабия, Веско, Йорга и другите бяха селектирани от тях) беше НАРОЧНО. Махането на самия Стоев не беше случайно. Точно преди Европа. Гаврата с Майстора беше нарочна. И другото, което мисля, без да съм убеден, Срас е виновник за второто, а хората зад него за първото. Не е Дани Боримиров, не Пелето. Те са хрътки, изпълнители. Толкова беззъбо, със свалени гащи, никога не бяхме играли срещу Лудогорец. Тъпо ми е, тъжно ми е. Гадно ми е.

Относно Роси и бъдещето на "Левски" с него. Нито той, нито тези посредственици ще надхвърлят нивото си. А особено тъпо ми е, че резултата, който между другото реално е 3-0, беше постигнат с чужденци и наемници, хора де им е все тая какво се случва. Грозно ми е. Но... нали знаете, винаги може по-зле. И ще става.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот mikata » 30 окт 2017 08:59

Трябваше миналата година да оставят Люпко,да му вземат 3-4 добри играчи и можеше и да стане нещо от Левски!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот ELFen » 30 окт 2017 09:18

Не ми е работа да коментирам треньора ви, но съм озадачен от изказването:"...Първото полувреме имахме по-чистите положения", при все, че бяха инкасиарани два гола през периода/ макар и единият отменен/ :roll:, освен да е сравнявал играта на отбора си между двете полувремена.
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот metodito » 30 окт 2017 09:22

ELFen написа:Не ми е работа да коментирам треньора ви, но съм озадачен от изказването:"...Първото полувреме имахме по-чистите положения", при все, че бяха инкасиарани два гола през периода/ макар и единият отменен/ :roll:, освен да е сравнявал играта на отбора си между двете полувремена.


Може да е мислил, че е треньор на вашия отбор. :lol: Между другото, освен удара отдалеч на Габриел, "Левски" други удари във врата направи ли? Май не. Или бъркам?

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) /2:0 FT

Мнениеот ELFen » 30 окт 2017 09:24

metodito написа:
ELFen написа:Не ми е работа да коментирам треньора ви, но съм озадачен от изказването:"...Първото полувреме имахме по-чистите положения", при все, че бяха инкасиарани два гола през периода/ макар и единият отменен/ :roll:, освен да е сравнявал играта на отбора си между двете полувремена.


Може да е мислил, че е треньор на вашия отбор. :lol: Между другото, освен удара отдалеч на Габриел, "Левски" други удари във врата направи ли? Май не. Или бъркам?

...един на Буш покрай гредата
висша математика:314 :idea:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта