Всекидневна /Лудогорец/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 05 окт 2017 22:43

Роман Безяк титуляр за Словения на Уембли . Не мисля , че е по-слаб от Кешеру !
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 06 окт 2017 00:11

Кешеру с гол за Румъния срещу Казахстан ! 8-)
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 08 окт 2017 20:47

От мачовете днес Горалски бе резерва за Полша , Кешеру влиза като резерва срещу Дания . Бившият нападател Роман Безяк с два гола във вратата на Шотландия !
:lol:
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот miro_rz » 10 окт 2017 20:20

Керчев с гол за България срещу Казахстан за 1-1 ! 8-)
Изображение

nghcvth
Мнения: 3510
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот nghcvth » 21 окт 2017 09:43

https://www.sportal.bg/news.php?news=690113
Първенецът на България Лудогорец е получил над 18 милиона евро от УЕФА за участието си в Шампионската лига през миналия сезон.


Много бедни са тия Лудогорец, чакам онзи виден финансист от форума, фен на Микре Юнайтед, да каже как "зелените" са пред фалит.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот mozart » 21 окт 2017 18:06

След днешния мач между Левски и Микре Ю, вече феновете на тези два отбора трябва да са разбрали защо още дълго ще печелят само калъфки! Ако все още не са разбрали да си пуснат последните два мача на Лудогорец в Лига Европа ;)
Аз съм от Микре Юнайтед

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот sandi74 » 22 окт 2017 10:20

mozart написа:След днешния мач между Левски и Микре Ю, вече феновете на тези два отбора трябва да са разбрали защо още дълго ще печелят само калъфки! Ако все още не са разбрали да си пуснат последните два мача на Лудогорец в Лига Европа ;)

Нека въпросните лаици и кибици си пуснат отново и трите мача на Лудогорец в групите на ЛЕ и се наслаждават на качествен европейски футбол.Нека оплакнат отново окото и те душа носят :!: :idea:

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот mozart » 22 окт 2017 18:35

sandi74 написа:
mozart написа:След днешния мач между Левски и Микре Ю, вече феновете на тези два отбора трябва да са разбрали защо още дълго ще печелят само калъфки! Ако все още не са разбрали да си пуснат последните два мача на Лудогорец в Лига Европа ;)

Нека въпросните лаици и кибици си пуснат отново и трите мача на Лудогорец в групите на ЛЕ и се наслаждават на качествен европейски футбол.Нека оплакнат отново окото и те душа носят :!: :idea:


Това че са слаби не е порок. Няма проблем, толкова могат, но къде са журналистите? Вчера няколкото червени сайта се радват на някакви диваци, дето са се били преди мача, по време на мача и май също така и след мача. Обясняваха с пяна на устата какво дерби е станало, а то футбол никакъв или по-точно казано посредствен. Има две деца обгазени от димки. Или аз нещо не разбирам или има нещо сбъркано!?! Зашо журналистите се радват на бомби и димки и наричат това футболна атмосфера? Недоумявам как е възможно да се коментира, че публиката била страхотна, при две деца в болницата? В сектор Б се бият някакви, а другите вдигат някакви хартийки!? Аз съм изумен! Кога ще се възприемат нормите на УЕФА, при които се провеждат мачове под нейна егида? Там такива неща се наказват жестоко! Ако трябва да ги вадят от шампионата. Ненормална работа!
Радвам се , че в Разград няма такива неща и мога да отида на мач без никакви притеснения, че ще се прибера жив и здрав!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот openminded » 07 ное 2017 23:15

Рано е за категорични прогнози и изводи.Разград са отбор, който е доказал, че умее да се учи от грешките си а и съм почти сигурен, че напролет ще изглеждат по различен начин

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Всекидневна /Лудогорец/

Мнениеот gihuelo » 13 ное 2017 11:56

Димитър Димитров-Херо няма да води „Лудогорец“ и при гостуването на „Локо“ (Пд) на 18 ноември, след като БФС го наказа за 2 мача. Той изтърпя първия при загубата с 1:2 от ЦСКА, пише „24 часа“.

Снимка обаче може да докара ново наказание на наставника, след като той е фотографиран да влиза в съблекалнята на своя отбор в 17,07 часа. Според разпоредбите на ФИФА това е абсолютно забранено и трябва да докара още 3 мача наказание.

Обяснението е, че Херо е влязъл да си вземе връхна дреха, защото забравил якето си. Той обаче е по елека, с който седеше по време на целия мач срещу ЦСКА в журналистическата ложа. Със същия елек е и на пистата, където се видял със Стамен Белчев


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта