Спам тема vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот fcb_bg » 22 окт 2017 01:45

Thsmith написа:
fcb_bg написа:Плщане, та плащане, утрепа се с тая дума. Некои не плащаме за да чукаме и сме доволни. Спал съм с 4 известни певици, с няколко бизнесдами с перфектна визия - всички ми бяха над нивото. Успехът си е мой, не съм плащал. Нито те на мен( де да те знам ко ше си помислиш). Взаимно удоволствие, с усилие от моя страна и удовлетворение от усилието.
Как да е, само исках да си кажа мнението. ;)

Хаххх. Нямаше да си го помисля, но след като го споменаваш... Гузен негонен бяга? :lol:

Добре, сега нека да сме реалисти. Все някой е платил вечерите, нали? Подарил си цветя, нещо друго. Или на теб са ти подарили (ддз). Губил си време, слушал си нещо което не ти е по сърце. Пак си платил (или са ти платили) по някакъв начин.
Поне така е в повечето случай. Има 2-3 на 100, които са изключение и ти може да си от тях естествено. Нищо не казвам.

Чудно ми е само защо не съм виждал някоя топ мацка със шлосер или нещо подобно. Или някой мачо с еквивалент на Херцогиня Алба, но без титла и без пари. :lol:

Бе, пич, ти за романтика, тръпка, нетърпение да боднеш, чувал ли си? :lol:
Колко на час и айдеее... ай стига де. ;)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот fcb_bg » 22 окт 2017 01:47

Кашчей написа:
fcb_bg написа:Плщане, та плащане, утрепа се с тая дума. Некои не плащаме за да чукаме и сме доволни. Спал съм с 4 известни певици, с няколко бизнесдами с перфектна визия - всички ми бяха над нивото. Успехът си е мой, не съм плащал. Нито те на мен( де да те знам ко ше си помислиш). Взаимно удоволствие, с усилие от моя страна и удовлетворение от усилието.
Как да е, само исках да си кажа мнението. ;)


Като не моеш да евеш ше спиш..мъка!

"...". :oops: "Мъка" си беше, мамка му. :oops:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 01:48

fcb_bg написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:Плщане, та плащане, утрепа се с тая дума. Некои не плащаме за да чукаме и сме доволни. Спал съм с 4 известни певици, с няколко бизнесдами с перфектна визия - всички ми бяха над нивото. Успехът си е мой, не съм плащал. Нито те на мен( де да те знам ко ше си помислиш). Взаимно удоволствие, с усилие от моя страна и удовлетворение от усилието.
Как да е, само исках да си кажа мнението. ;)

Хаххх. Нямаше да си го помисля, но след като го споменаваш... Гузен негонен бяга? :lol:

Добре, сега нека да сме реалисти. Все някой е платил вечерите, нали? Подарил си цветя, нещо друго. Или на теб са ти подарили (ддз). Губил си време, слушал си нещо което не ти е по сърце. Пак си платил (или са ти платили) по някакъв начин.
Поне така е в повечето случай. Има 2-3 на 100, които са изключение и ти може да си от тях естествено. Нищо не казвам.

Чудно ми е само защо не съм виждал някоя топ мацка със шлосер или нещо подобно. Или някой мачо с еквивалент на Херцогиня Алба, но без титла и без пари. :lol:

Бе, пич, ти за романтика, тръпка, нетърпение да боднеш, чувал ли си? :lol:
Колко на час и айдеее... ай стига де. ;)

Ковачев май докато засади хризантемата и тя цъфва, затова кара на жрици :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 22 окт 2017 01:49

fcb_bg написа:Бе, пич, ти за романтика чувал ли си? :lol:


НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :lol:

След комунистите, хипитата-зелените, педалите и веганите, най много мразя романтиката :lol: Направо съм алергичен към нея.
Адски много ме дразни.
Не се майтапя.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 01:49

fcb_bg написа:
Кашчей написа:
fcb_bg написа:Плщане, та плащане, утрепа се с тая дума. Некои не плащаме за да чукаме и сме доволни. Спал съм с 4 известни певици, с няколко бизнесдами с перфектна визия - всички ми бяха над нивото. Успехът си е мой, не съм плащал. Нито те на мен( де да те знам ко ше си помислиш). Взаимно удоволствие, с усилие от моя страна и удовлетворение от усилието.
Как да е, само исках да си кажа мнението. ;)


Като не моеш да евеш ше спиш..мъка!

"...". :oops: "Мъка" си беше, мамка му. :oops:


Като спиш така ще е :twisted: :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот fcb_bg » 22 окт 2017 01:51

Thsmith написа:
fcb_bg написа:Бе, пич, ти за романтика чувал ли си? :lol:


НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :lol:

След комунистите, хипитата-зелените, педалите и веганите, най много мразя романтиката :lol: Направо съм алергичен към нея.
Адски много ме дразни.
Не се майтапя.


И как ше си земаш жена? Като сиганите ше си я платиш ли? :?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот fcb_bg » 22 окт 2017 01:54

Кашчей написа:
fcb_bg написа:
Кашчей написа:
fcb_bg написа:Плщане, та плащане, утрепа се с тая дума. Некои не плащаме за да чукаме и сме доволни. Спал съм с 4 известни певици, с няколко бизнесдами с перфектна визия - всички ми бяха над нивото. Успехът си е мой, не съм плащал. Нито те на мен( де да те знам ко ше си помислиш). Взаимно удоволствие, с усилие от моя страна и удовлетворение от усилието.
Как да е, само исках да си кажа мнението. ;)


Като не моеш да евеш ше спиш..мъка!

"...". :oops: "Мъка" си беше, мамка му. :oops:


Като спиш така ще е :twisted: :mrgreen:

Ъхъ, затова платих 20 лв за счупени чаши(паднали от шкафа до леглото) в хотела в старата столица... щото спах, деа с тая певица... :oops: заспала работа.
Последна промяна от fcb_bg на 22 окт 2017 01:55, променено общо 1 път.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 22 окт 2017 01:54

Кашчей написа:
Thsmith написа:
Кашчей написа:На Ковачев, ку не му пусне ноШнта смяна и пресича улицата :mrgreen:

Енигма, моля! :|

Трябваше да я поставиш в " " тази енигма, че да те разберат и другите, като Сиса, примерно :mrgreen:
Трябва ти превод, а?
Ами ето какво казва "енигма"
Когато на Ковачев не му пуне мацката, която е нощна смяна в някоя от лавките му, пресича улицата. Естествено, тя е русофоб, путинофоб и разкрепостена до степен на мръсница..или брутална селянка-изборът е негов, защото плаща.
Естествено, той смята, че купувайки за една нощ или за няколко часа тялото, купува всичко, защото е бос и има пари!
Ковачев, преди да ги чукаш, караш ли ги да се правят на колхознички, та да ти е по-яко, като чукаш тъпа руска колхозничка?


Какво значение има пристрастията на девойката бре? Вие сте много извратени хора! :mrgreen: Плащаш за секс и получаваш това. Не те интересува какво мисли или не. Просто чукаш, гълтат и си отиваш.

пп Какво ще правиш цяла нощ с нея? Да не сте луди... или изпили една опаковка сини хапчета. Пък да плащаш за да спите или да си говорите (идеята на това е да не трябва да си говориш с нея) ще ме извините, но е страшно тъпо.

* Мацки не работят нощна смяна в магазини за алкохол.
* Най-глупавото възможно нещо е да сереш там където ядеш. Още повече ако ще ядеш и утре и тн. Още от училище го помня това. Никога не трябва да имаш нищо общо с жена с която ще ти се наложи да се виждаш отново в ежедневието. Дори на такъв като мен му става неудобно в даден момент.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Кашчей » 22 окт 2017 01:55

Ковачев няма да е Ковач(ев), ако не усеща романтиката в чукането..удар след удар по наковалнята изтръгват щастие от сърцето му. Звънът е оргазъм за него..звънът на парите.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Спам тема vol.2

Мнениеот Thsmith » 22 окт 2017 01:56

fcb_bg написа:
И как ше си земаш жена? Като сиганите ше си я платиш ли? :?

За кво ми е? Левски са ми достатъчни да ме ядосват. Нямам нужда от още ядове. Нямам нужда и някой да ми харчи парите.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта