Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 16 окт 2017 16:04

Dedo1948 написа:
Cheradonna написа:
Dedo1948 написа:
Cheradonna написа:
Dedo1948 написа:
Cheradonna написа:ХАХАХА
абе днес да няма конкурс за смешка на вечерта,че се разказват вицове тук от най различни хора?
Казах ти като му писне на шефчето ви,като види,че няма файда от вас натоварва ви на един идно малко миниванче и ви праща по родните места....
:geek:

Момче,ти не можеш да смяташ. Колко струва един отбор на прага на А окръжна,колко струва на прага на Трета лига и колко ще струва на прага на Втора лига. Кажи,да ти видя колко ти е акъла? Защото тези въпроси са ти сложни и ги няма в опорните точки на човечето от Микре?


момче беладона,бързо наваксваш по.бързо трупаш мнения и от преди,давай с теб сме да треперят другите двама....Не пишеш нищо по темата,но какво ти пука бройката е важна....Но пък така и не отговори,що сте по мачовете си ПОД 20 човека???

Момче,ГГ ви прави нашите цени на билетите и вие ставате колкото нас като бройка. Сещаш ли се? За гостуванията-хората в оровинцията са заблудени. Мисля,че имаше един сръбски филм,където един ги държеше в една шахта 45 години след войната и лъжеше,че още не е свършила. Гг ги лъже,че ЦСКА не е фалирало и си е същото,но ние идваме да кажем истината.

Незнам аз,но ти сещаш ли се как сте по 8 човека на мач?Сещаш ли се как в началото ви бяхте по 30,сега сте по 8?Сещаш ли се защо?

Сещаш ли се,че лъжеш най-нагло? Не се сещаш,няма проблем. Според същите ваши източници сме по 300 на мач. Но ЦСКА 1948 са водачи в Трета лига и са най-силният отбор играл някога по тези нива. Идваме за всички припознавачи и “ ребрандираният Литекс” - както казва вашият собственик.

Събирате 300 бе как да не събирате,САМО,ЧЕ ЗА 40 МАЧА... ..!
Не ти трябва да се сещаш......!
Последна промяна от Cheradonna на 16 окт 2017 16:05, променено общо 1 път.
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Припознаване и припознавачи

Мнениеот peliforewer » 16 окт 2017 16:05

saract написа:
peliforewer написа:
saract написа:
peliforewer написа:
saract написа:Един въпрос към феновете на ЦСКА-София:щом твърдите че така нареченото "припознаване" което извършихте на обединения отбор от Ловеч и Етрополе е напълно законно,морално и честно защо се обиждате смъртно когато ви нарекат "припознавачи"?Това е нещо уникално в световния футбол и ако всичко е нормално и позволено би трябвало да се гордеете а не да се обиждате.
П.П .Моля за културна дискусия.

ЦСКА не са първите местили отбори от един град в друг в България,много добре знаете това,но само за ЦСКА се надигна такъв страшен рев.Левски които имат дългове колкото ЦСКА,дали плащат нещо на някой,за стадиона няма да питам.

Но никой не е откраднал името на друг отбор.

Пак бъркаш,Левски Кюстендил отидоxа в Пловдив и станаxа Локомотив,защо се правите на разсеяни.

Именно в Локомотив / автентичния отбор/ а не направиха нов отбор Локомотив тире Пловдив.Да не говорим че Велбъжд си бяха в А група а Литекс /ребрандиран или не/ си го вкараха по най незаконен начин в така наречената Висша лига.

Уж призова за културна дискусия,а взе да се изнервяш,Литекс е в долната група,във Висша лига е ЦСКА София.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Припознаване и припознавачи

Мнениеот saract » 16 окт 2017 17:04

peliforewer написа:
saract написа:
peliforewer написа:
saract написа:
peliforewer написа:
saract написа:Един въпрос към феновете на ЦСКА-София:щом твърдите че така нареченото "припознаване" което извършихте на обединения отбор от Ловеч и Етрополе е напълно законно,морално и честно защо се обиждате смъртно когато ви нарекат "припознавачи"?Това е нещо уникално в световния футбол и ако всичко е нормално и позволено би трябвало да се гордеете а не да се обиждате.
П.П .Моля за културна дискусия.

ЦСКА не са първите местили отбори от един град в друг в България,много добре знаете това,но само за ЦСКА се надигна такъв страшен рев.Левски които имат дългове колкото ЦСКА,дали плащат нещо на някой,за стадиона няма да питам.

Но никой не е откраднал името на друг отбор.

Пак бъркаш,Левски Кюстендил отидоxа в Пловдив и станаxа Локомотив,защо се правите на разсеяни.

Именно в Локомотив / автентичния отбор/ а не направиха нов отбор Локомотив тире Пловдив.Да не говорим че Велбъжд си бяха в А група а Литекс /ребрандиран или не/ си го вкараха по най незаконен начин в така наречената Висша лига.

Уж призова за културна дискусия,а взе да се изнервяш,Литекс е в долната група,във Висша лига е ЦСКА София.

Именно.Лице назаем?Или измама?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот miro_rz » 16 окт 2017 17:27

redmadness48 написа:
miro_rz написа:Оф щото 3000 човека на 1.4 милионен град е страхотна посещаемост . На дербито 2/3 ще бъдат от провинцията !

Кой е казал че е страхотна..Въпроса е че някой хора говорят за цифри от 1000 и най-много 1500 и обичат да гледат само А и В сектор където цените са 12 и 18...А и все пак играем с Пирин, но за мене трябва да сме минимум 4000-5000 всеки мач...

Фенове много ама всеки пред тв-то . Нямаме футболната култура вече да ходим на мачове . Като малък баща ми ме водеше и си имаше 1000/2000 във в и б група .
Изображение

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 16 окт 2017 17:34

miro_rz написа:
redmadness48 написа:
miro_rz написа:Оф щото 3000 човека на 1.4 милионен град е страхотна посещаемост . На дербито 2/3 ще бъдат от провинцията !

Кой е казал че е страхотна..Въпроса е че някой хора говорят за цифри от 1000 и най-много 1500 и обичат да гледат само А и В сектор където цените са 12 и 18...А и все пак играем с Пирин, но за мене трябва да сме минимум 4000-5000 всеки мач...

Фенове много ама всеки пред тв-то . Нямаме футболната култура вече да ходим на мачове . Като малък баща ми ме водеше да гледам мачове и си имаше 1000/2000 във в и б група .

Това което трябва да стане за да се върнат нашите фенове на стадиона е на първо място е да се обединим, в момента има доста неутрални има и някакъв малък процент авиатори. Следващата стъпка е плащането на емблемата и базите а и тоя паразит във В група трябва да бъде закрит. Следват победите които трябват да доведат до титла и купа да кажем.Новия стадион след взимането на базите също ще е фактор да се върнат хора на стадиона.След спечелен трофей трябва и достойно представяне в Европа.Общо взето българите за да се върнат на стадиона трябват успехи в първенството и Европа и това говорим да продължава всяка година..

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 16 окт 2017 17:42

redmadness48 написа:
miro_rz написа:
redmadness48 написа:
miro_rz написа:Оф щото 3000 човека на 1.4 милионен град е страхотна посещаемост . На дербито 2/3 ще бъдат от провинцията !

Кой е казал че е страхотна..Въпроса е че някой хора говорят за цифри от 1000 и най-много 1500 и обичат да гледат само А и В сектор където цените са 12 и 18...А и все пак играем с Пирин, но за мене трябва да сме минимум 4000-5000 всеки мач...

Фенове много ама всеки пред тв-то . Нямаме футболната култура вече да ходим на мачове . Като малък баща ми ме водеше да гледам мачове и си имаше 1000/2000 във в и б група .

Това което трябва да стане за да се върнат нашите фенове на стадиона е на първо място е да се обединим, в момента има доста неутрални има и някакъв малък процент авиатори. Следващата стъпка е плащането на емблемата и базите а и тоя паразит във В група трябва да бъде закрит. Следват победите които трябват да доведат до титла и купа да кажем.Новия стадион след взимането на базите също ще е фактор да се върнат хора на стадиона.След спечелен трофей трябва и достойно представяне в Европа.Общо взето българите за да се върнат на стадиона трябват успехи в първенството и Европа и това говорим да продължава всяка година..


Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 16 окт 2017 17:48

Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 16 окт 2017 18:01

delqnski47 написа:
Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:

Вие аргументи нямате, аз имам, и не само аз, и са вадени неведнъж. За теб нормално ли е, някой да се кръсти Делянски 47 и да ти заеме мястото, просто така, щото е по-красив, нищо, че е роден в Кушкундалево, по-възрастен е от теб с 30 години, но се е кръстил с твоето име и му дават всичко твое? Нормално ли е клуб, създаден в Ловеч, да узурпира емблемата и историята на клуб, създаден в София 27 години по-късно? И това го прави само защото, тези, които трябваше да си защитават клуба го изоставиха. Подло и долно го изоставиха, точно когато той имаше най-голяма нужда от тях, но друго няма как да се очаква от тези, които са фенове на стадиона, емблемата и бой над говедата!
ПП- Ако всичко около сегашното ползване на базите е нормално и законно, нямаше така упорито да се крие договора за тяхното отдаване за временно ползване, до евентуален търг, или конкурс. Сигурен съм, че това е най-сложният за организиране търг, след като повече от година не може да бъде организиран.
Когато влезеш и използваш най-нагло база, история, емблема, които не ти принадлежат по никакъв начин-това не е ли кукувиче поведение?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Dedo1948
Мнения: 570
Регистриран на: 16 сеп 2017 11:29

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dedo1948 » 16 окт 2017 18:05

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:

Вие аргументи нямате, аз имам, и не само аз, и са вадени неведнъж. За теб нормално ли е, някой да се кръсти Делянски 47 и да ти заеме мястото, просто така, щото е по-красив, нищо, че е роден в Кушкундалево, по-възрастен е от теб с 30 години, но се е кръстил с твоето име и му дават всичко твое? Нормално ли е клуб, създаден в Ловеч, да узурпира емблемата и историята на клуб, създаден в София 27 години по-късно? И това го прави само защото, тези, които трябваше да си защитават клуба го изоставиха. Подло и долно го изоставиха, точно когато той имаше най-голяма нужда от тях, но друго няма как да се очаква от тези, които са фенове на стадиона, емблемата и бой над говедата!
ПП- Ако всичко около сегашното ползване на базите е нормално и законно, нямаше така упорито да се крие договора за тяхното отдаване за временно ползване, до евентуален търг, или конкурс. Сигурен съм, че това е най-сложният за организиране търг, след като повече от година не може да бъде организиран.
Когато влезеш и използваш най-нагло база, история, емблема, които не ти принадлежат по никакъв начин-това не е ли кукувиче поведение?!

И най-важният аргумент,като твърдиш пред УЕФА,че си Ребрандиран Литекс,какво правиш на Армията и защо твърдиш,че си ЦСКА. Що за лудост е това?!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 16 окт 2017 18:40

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:Единственият паразит във футбола у нас сте вие. Като кукувица се настанихте в чуждо гнездо!

А аргументи имаме ли?Защото и аз по тая логика мога да кажа,че си паразит във форума. :roll:

Вие аргументи нямате, аз имам, и не само аз, и са вадени неведнъж. За теб нормално ли е, някой да се кръсти Делянски 47 и да ти заеме мястото, просто така, щото е по-красив, нищо, че е роден в Кушкундалево, по-възрастен е от теб с 30 години, но се е кръстил с твоето име и му дават всичко твое? Нормално ли е клуб, създаден в Ловеч, да узурпира емблемата и историята на клуб, създаден в София 27 години по-късно? И това го прави само защото, тези, които трябваше да си защитават клуба го изоставиха. Подло и долно го изоставиха, точно когато той имаше най-голяма нужда от тях, но друго няма как да се очаква от тези, които са фенове на стадиона, емблемата и бой над говедата!
ПП- Ако всичко около сегашното ползване на базите е нормално и законно, нямаше така упорито да се крие договора за тяхното отдаване за временно ползване, до евентуален търг, или конкурс. Сигурен съм, че това е най-сложният за организиране търг, след като повече от година не може да бъде организиран.
Когато влезеш и използваш най-нагло база, история, емблема, които не ти принадлежат по никакъв начин-това не е ли кукувиче поведение?!

Начи аз никъде не съм се настанявал в никво чуждо гнездо.Нито аз,нито който и да е фен на ЦСКА.Аз съм роден в София и никъде не съм се ''настанявал'',a а тия бази винаги са се ползвали и ЩЕ се ползват от нас.От нас.Не от ГГ,нито от Милко,Морко и т.н.Тъй че ,сори,но си се леко объркал.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта