ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот TodorT » 02 окт 2017 13:35

Важни 3 точки! Играхме прилично и изпуснахме няколко добри възможности да решим мача по-рано. Кабрал "пипа" топката, но не знае какво да прави с нея. Малко забива главата в терена и забравя за подава. Вчера изпусна на няколко пъти да даде хубаво към Обертан и Цветкович, но все пак е с отбора от няколко седмици. Ще ми се Обертан да се пуска по крилото по-често. Истината е, че всяка една атака минава през него. Може да е само за едно докосване, но задължително играе с топката. Буш си ми остава най-големият любимец в отбора. Адски борбен и ценен в предни позиции, пресирайки отбраната на противника. :)

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 окт 2017 13:48

Не съм гледал мачът на запис, а на стадиона е трудно да виждаш всички детайли.
В интерес на истината, нямам и намерение да гледам запис на двубоя, просто не мисля, че има кой-знае какво толкова да съм пропуснал, дето не съм го видял на живо.
Като цяло, слаб мач за Левски. Лично мнение.
Имахме положения, но повечето дойдоха след крайно левашки "спасявания" на вратаря на Гостите, на който очевидно топката нещо му пареше. :lol:
Не ми се коментира съдийството. Факт, чиста дузпа за Левски, при нокаута срещу Буш. Какво повече има да се коментира ?

Струва ми се, че освен още едно крило, ще ни трябва и бек на мястото на Горанов. При този стил с обърнати, крила, ти трябват остри и технични бекове, с които не само да се влиза в комбинация, но и те самите да влизат в пеналта и да търсят остри подавания.
За сега Горанов играе само до пеналта, от там гледа да изсипе топката и толкова.
На мен Кабрал ми се понрави. На него стилът му е такъв, че трябва да му дадеш топката, когато е 1 на 1 срещу бранител, тогава ще му се видят качествата.
А вчера срещу него бяха по 2-ма, че и 3-ма.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

realno
Мнения: 6329
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот realno » 02 окт 2017 15:55

В Левски единствения професионалист е треньора. Оставете го да работи спокойно. Сам той каза, че отбора е далеч от желаната игра. Смятате ли, че той не вижда слабостите?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 окт 2017 16:06

Роси прекрасно разбира, че в момента работи с лимитирани футболисти. Повечето. Този не можел да рита с левия крак, онзи не можел незнамсиквоси и т.н. И се опитва с тези футболисти да минимизира щетите. Да! С наблягане на защитата може да не вкарваме кой знае колко, но и не губим. Може и да не сме близо до върха, но загубите се отразяват не само на класирането, а и на психиката. Това е неговата основна задача в момента. Да съхрани психически играчите.
Освен това много правилно разпределя силите на играчите по продължението на мача. Вече не се наблюдават грохнали льохмани след 65мин.!! А не, както искат някои - 20мин. аху-иху(преса-мреса, контрол-монтрол) и после...тихо!
Няма отбор в света, който да доминира 90мин.!!!
Когато разтоварим "баласта" и се подсилим(дай боже зимата) и направим кадърна подготовка, тогава ще обърне внимание и на атаката.
Дотогава - търпение!
И дотам стигнахме... да даваме акъли по тактика на италианец!!! Тц, тц, тц...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот Sinite ot Sofia » 02 окт 2017 16:57

blue avalanche написа:Роси прекрасно разбира, че в момента работи с лимитирани футболисти. Повечето. Този не можел да рита с левия крак, онзи не можел незнамсиквоси и т.н. И се опитва с тези футболисти да минимизира щетите. Да! С наблягане на защитата може да не вкарваме кой знае колко, но и не губим. Може и да не сме близо до върха, но загубите се отразяват не само на класирането, а и на психиката. Това е неговата основна задача в момента. Да съхрани психически играчите.
Освен това много правилно разпределя силите на играчите по продължението на мача. Вече не се наблюдават грохнали льохмани след 65мин.!! А не, както искат някои - 20мин. аху-иху(преса-мреса, контрол-монтрол) и после...тихо!
Няма отбор в света, който да доминира 90мин.!!!
Когато разтоварим "баласта" и се подсилим(дай боже зимата) и направим кадърна подготовка, тогава ще обърне внимание и на атаката.
Дотогава - търпение!
И дотам стигнахме... да даваме акъли по тактика на италианец!!! Тц, тц, тц...

Сини брате, никой не учи Делио на тактика и никой не го упрекна за начина, по който играхме с Разград например. Страхотно проведен тактически мач, който заслужавахме дори да спечелим ( с човек по - малко сума време). Разбери, не само ти ( нека да е ясно на всички НЕмрънкачи), че с подобен на ЧМ тип отбори, на Герена, няма как, защитавайки се, да играеш на центъра цял мач и да ги дебнем на контра, че и да си броим колко положения сме създали. Мен ме остави, аз съм на Герена винаги, ако физически ми е възможно, обаче стадиона ще пустее с подобна продукция, защото болшинството предпочита да бием с 8:4, но да атакуваме, да ги "изядем" буквално, пред това да бием 1:0! Когато играем с видимо ( на този етап, етапа на нашето развитие) по - подготвени отбори - окей, така трябва! Но да играем така с Черно море на Герена, извинявай, не може!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот W84me » 02 окт 2017 17:25

Sinite ot Sofia написа:Сини брате, никой не учи Делио на тактика и никой не го упрекна за начина, по който играхме с Разград например. Страхотно проведен тактически мач, който заслужавахме дори да спечелим ( с човек по - малко сума време). Разбери, не само ти ( нека да е ясно на всички НЕмрънкачи), че с подобен на ЧМ тип отбори, на Герена, няма как, защитавайки се, да играеш на центъра цял мач и да ги дебнем на контра, че и да си броим колко положения сме създали. Мен ме остави, аз съм на Герена винаги, ако физически ми е възможно, обаче стадиона ще пустее с подобна продукция, защото болшинството предпочита да бием с 8:4, но да атакуваме, да ги "изядем" буквално, пред това да бием 1:0! Когато играем с видимо ( на този етап, етапа на нашето развитие) по - подготвени отбори - окей, така трябва! Но да играем така с Черно море на Герена, извинявай, не може!

Явно живеете в едни други времена, когато отборите идваха на Герена, за да паднат с по-малко. Защо мислиш, че ЧМ са некадърен отбор и няма да ни накажат, ако се открием, както ни наказаха последните няколко пъти на Герена, заради същата тая тактика "грабвайте телата"? Делио си го каза : "Ако исках агресия, щях да взема кечисти..."
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот Sinite ot Sofia » 02 окт 2017 17:31

W84me написа:
Sinite ot Sofia написа:Сини брате, никой не учи Делио на тактика и никой не го упрекна за начина, по който играхме с Разград например. Страхотно проведен тактически мач, който заслужавахме дори да спечелим ( с човек по - малко сума време). Разбери, не само ти ( нека да е ясно на всички НЕмрънкачи), че с подобен на ЧМ тип отбори, на Герена, няма как, защитавайки се, да играеш на центъра цял мач и да ги дебнем на контра, че и да си броим колко положения сме създали. Мен ме остави, аз съм на Герена винаги, ако физически ми е възможно, обаче стадиона ще пустее с подобна продукция, защото болшинството предпочита да бием с 8:4, но да атакуваме, да ги "изядем" буквално, пред това да бием 1:0! Когато играем с видимо ( на този етап, етапа на нашето развитие) по - подготвени отбори - окей, така трябва! Но да играем така с Черно море на Герена, извинявай, не може!

Явно живеете в едни други времена, когато отборите идваха на Герена, за да паднат с по-малко. Защо мислиш, че ЧМ са некадърен отбор и няма да ни накажат, ако се открием, както ни наказаха последните няколко пъти на Герена, заради същата тая тактика "грабвайте телата"? Делио си го каза : "Ако исках агресия, щях да взема кечисти..."

Ами значи има сериозна промяна в манталитета ни като левскарска общност, за жалост. Критериите са паднали неимоверно много. Тези 8 години суша са си оказали влияние и явно всеки кръг за част от публиката ни е някакво дерби. Живи и здрави, дано един ден всеки е доволен от отбора на Левски.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 02 окт 2017 18:19

Sinite ot Sofia написа:...защото болшинството предпочита да бием с 8:4, но да атакуваме, да ги "изядем" буквално, пред това да бием 1:0!

Точно така разсъждаваха бразилците през '82 и '86. Видяхме какво се случи, нали?
Но шампиони станаха бразилците от '94, които биеха с 1-0.
На мен също ми харесват(и винаги ще ги харесвам) първите и трябва да се определим: тези от '82(макар и без титла, даже без медал) или тези от '94? Образно казано.
Вариант от типа "хем едните, хем другите" трудно ще стане. И не ми напомняйте за времената, когато биехме с 8-0, 7-1 и т.н.
Днес не сме '94, а 2017г. ;)

tmanolov
Мнения: 3800
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот tmanolov » 02 окт 2017 19:50

Sinite ot Sofia написа:
W84me написа:
Sinite ot Sofia написа:Сини брате, никой не учи Делио на тактика и никой не го упрекна за начина, по който играхме с Разград например. Страхотно проведен тактически мач, който заслужавахме дори да спечелим ( с човек по - малко сума време). Разбери, не само ти ( нека да е ясно на всички НЕмрънкачи), че с подобен на ЧМ тип отбори, на Герена, няма как, защитавайки се, да играеш на центъра цял мач и да ги дебнем на контра, че и да си броим колко положения сме създали. Мен ме остави, аз съм на Герена винаги, ако физически ми е възможно, обаче стадиона ще пустее с подобна продукция, защото болшинството предпочита да бием с 8:4, но да атакуваме, да ги "изядем" буквално, пред това да бием 1:0! Когато играем с видимо ( на този етап, етапа на нашето развитие) по - подготвени отбори - окей, така трябва! Но да играем така с Черно море на Герена, извинявай, не може!

Явно живеете в едни други времена, когато отборите идваха на Герена, за да паднат с по-малко. Защо мислиш, че ЧМ са некадърен отбор и няма да ни накажат, ако се открием, както ни наказаха последните няколко пъти на Герена, заради същата тая тактика "грабвайте телата"? Делио си го каза : "Ако исках агресия, щях да взема кечисти..."

Ами значи има сериозна промяна в манталитета ни като левскарска общност, за жалост. Критериите са паднали неимоверно много. Тези 8 години суша са си оказали влияние и явно всеки кръг за част от публиката ни е някакво дерби. Живи и здрави, дано един ден всеки е доволен от отбора на Левски.

Подкрепям на 100% мнението ти, но много не го разбират и те упрекват не защото не са съгласни с теб, а защото имат прекалено силна инерционна съпротива към такива мнения от преди една година, когато "разбирачите" изгониха Дедо :!: А Роси си е Роси - най-доброто към момента у нас, така че просто подкрепяме отбора и това е!

Но подкрепата не е сляпа подкрепа - разумните хора имат критично мислене, както правиш ти, макар че, може би, от време на време е по-добре да си мълчим - не винаги оставаме разбрани правилно.

Само Левски!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Черно море (Варна) / 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 окт 2017 00:12

Разбирам да разполагаме с играчи, с които можем да си позволим лукса да пуснем 1-2 гола, щото ще ги наваксаме, обаче реалноста е коренно различна.
Няма примирение, просто повечето левскари го разбираме т'ва добиче футболчето и се досещаме какво ще стане, ако тръгнем да атакуваме безогледно.
Не мен лично са ми достатъчни тройките от Пребоядисаните и Лудогорец.

Да, разполагаме с не-лоши за родната действителност играчи, но на практика имаме само едно агресивно крило - Кабрал.
Обертан НЕ Е КРИЛО и всеки, който е следил кариерата му в последните 2-3 години, ще го потвърди.
Да не говорим, че и при бековете сме силно ограничени от към класа и качество.
Най вече визирам Горанов.
А познавате ли атакуващ отбор, с пасивни бекове ?
Към момента Роси изстисква максималното от играчите.
Да не забравяме, че той пое отбор готвен и ръководен от Митов ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта