ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
69
41%
Равен
34
20%
Победа за Левски
67
39%
 
Общо гласове: 170

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Eminem » 26 сеп 2017 02:28

ehh написа:Не мога да повярвам как се е изцепил Боримиров след мача :shock: Според мен е бил пиян

Не е пиян, просто е поредният служител в Левски без нужните качества.
Много меко казано.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот metodito » 26 сеп 2017 07:33

Честно казано бях уверен в победата. Бях убеден, че нещо ще се промени, защото Берое не са Гълъбово с 11 човека отзад (с тази тактика БАТЕ цял стадион си построиха). Вместо това отново безмерна безидейност. Буш продължава да си носи шкембенцето. Мапуку продължава да се дърпа назад. Ще му каже ли някой на тоя пич, че е централен нападател! Не е център халф, не е дефанзивен. Баси човека. Ако има нещо крайно положително, това е защитата. Вече официално имаме ТРИМА равни като качества централни защитници и контузията на някой няма да доведе до Армагедон. Отново изключителен Митрев! На Вутов пак не можаха да му вземат топката, но нямаше към кого да пуска пасове напред. Един Обертан, който и той няма на кого да пуска напред пас. Това с обърнатите крила и мен почва да ме дразни адски! Прохазка няма никакъв смисъл да играе там. По-добре Кабрал. Който явно също не си беше на позицията, като гледах как си гласи топката.

Обърнатите крила са супер за отбори, като Лудогорец, които разчитат на фланговите атаки и на бековете да изнасят топката. Но това е дефанзивна тактика. Разград така и не успяха да направят фирмените си пробиви и врязвания по крилата, но Берое... rly?

Отново добър мач за Гомес. Не знам там ли му е позицията, но се справя много добре, като връзка между защита и халфове. Не знам къде е играл в Англия, но се справя добре като дефанзивен. Докато Панайот този мач малко ми се губеше, особено второто.

Смятам, че сеньор Роси не си е взел никаква поука от мачовете със Септември и "Ботев" Глб. Мачът с "Ботев" Пд не го броя, това си беше допустима загуба, но следващите мачове не се ли променят нещата ще зимуваме на четвърто място и пътя към върха ще е още по-недостижим. Да се надяваме, че ЦСКА-София ще продадат Каранга на зима, а Лудогорец ще запази Херо за треньор. Така имаме шанс за върха. Иначе, с оглед сегашните реалности, второ-трето място си ни е лимита.

Много качествено изказване на Вили в студиото. Представете си вчера на скамейката да имахме един Аниете, Мехди или Мечката? Мехди щеше да е супер двойка с Габриел. Жалко...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот metodito » 26 сеп 2017 07:49

mikata написа:Роси не е водил големи отбори и не е свикнал да напада,той играе на контри!


Това беше проблем и на Ники Костов. С Лвов просто е играел за хикс или да падне по-малко. Дойде в "Левски" с манталитета от Украйна. И съвсем логично си тръгна, а кариерата му продължи по същия начин, както преди "Левски": надолу.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Serafim » 26 сеп 2017 07:50

Боримиров няма какво да му слушам оценките. Човек, който до последно държеше на Митов, въпреки несъстоятелността му и едва ли не не участва в смяната му.
Роси в действителност има странни решения. Както и това, че загубените точки, в нашата лига, костват много, но нивата е дълга.
ЦСКА-София ще губят тепърва, а Лудогорец явно имат проблеми. Далеч са от играта при Дерменджиев.
Не знам защо някои решиха, че Левски ще е шампион и още на зима ще води убедително.
Роси каза още в началото, че няма нужният брои играчи. Смените му са 3 - Мапуку/Буш, Кабрал и Белмонт.
На зима ще има нови играчи. Бекове, вероятно още едно крило и халф.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот metodito » 26 сеп 2017 07:58

Serafim написа:На зима ще има нови играчи. Бекове, вероятно още едно крило и халф.

И разбира се чужденци. Като изключим Габриел, най-идейният ни футболист е Антонио. За мен ни трябва тежък таран. Така на вид бавната игра ще се оправдае. Някой бързоног, като Мапуку... Ще се получава, както по-рано с Гари Родригез. Тича Гари в контраатака, Генков още не е тръгнал.

Ами, ще си почакаме. Аз и преди казах, една от целите с назначването на Дельо е да ги научи на нещо, да сглоби състав, а вече след това, дали с него или с друг, да качим левъла.

Някой беше споменал, че играем като италиански отбор. По-скоро, може би кипърски, де да знам. Но на италианците какво им има? Я питайте Евертън колко им е бавен футбола на италианците.
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WzPjf4_MIiU[/youtube][/offtopic]
На мен ми харесва подсигуряването отзад. Отпред нищо не се получава, но има време.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Цецо Чука » 26 сеп 2017 08:53

Жълто-черен Пловдив написа:Като страничен наблюдател, който няма пристрастия към отбора ви, моето мнение е, че при Стоев играехте много по-атрактивно, а при Люпко бяхте в пъти по-ефикасни.


Най-добре играеха по времето на Сираков, Пламен Гетов и Кайзера, факт...

А иначе, тва че феновете им са такива е чудесно, точно заради това при нас играе Лъчко Балтаната, а е въпрос на време да изгонят Вутов и да си го приберем.
Последна промяна от Цецо Чука на 26 сеп 2017 08:59, променено общо 1 път.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот koisa » 26 сеп 2017 09:33

Пак се правят излишни драми. Ок, сменяме Роси и връщаме Вуцан, Жадното, Сухия и започваме да мачкаме... :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1365
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот olimpi » 26 сеп 2017 09:38

metodito написа:
Serafim написа:На зима ще има нови играчи. Бекове, вероятно още едно крило и халф.

И разбира се чужденци. Като изключим Габриел, най-идейният ни футболист е Антонио. За мен ни трябва тежък таран. Така на вид бавната игра ще се оправдае. Някой бързоног, като Мапуку... Ще се получава, както по-рано с Гари Родригез. Тича Гари в контраатака, Генков още не е тръгнал.

Ами, ще си почакаме. Аз и преди казах, една от целите с назначването на Дельо е да ги научи на нещо, да сглоби състав, а вече след това, дали с него или с друг, да качим левъла.

Някой беше споменал, че играем като италиански отбор. По-скоро, може би кипърски, де да знам. Но на италианците какво им има? Я питайте Евертън колко им е бавен футбола на италианците.

На мен ми харесва подсигуряването отзад. Отпред нищо не се получава, но има време.


Точно като жабарски отбор играем. Прибрано, без пространства за противника, без излишно тичане и пресиране особено, след като нямаме физическата подготовка за това. Илюстрация е ж.к. на Буш, който си гони човека до последно и покри грешката на Яблонеца...иначе си ставаше голово положение е спенсъра, може да е на години, но на чисти положения вкарва, отделно не ни диша.

Бекове нямаме, Горанов е щета, а срещу по здрав отбор и сърбето се загуби.

Играем сковано, но това е хипотеза... Дельо тепа в съблекалнята тези, които не спазват тактическите указания и затова играем като по шаблон, за разлика от юрбулешкия жаднам стайл.

Отделно нямаме смени, с къса скамейка сме и това ще ни изяде главата. Реално трябва да се гони ЕКТ и сме за трето място. За нещо повече ще трябва късмет и срив в играта на тирето и силно демотивиран охероизиран Делироман.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот onegavon » 26 сеп 2017 09:46

Player написа:Мина и това тежко гостуване. Не загубихме както много други пъти. Ясно беше че ще е труден мача. Пак не допуснахме го, като този път заслуга имаше и Митрев. Роси сигурно по-добре от всички вижда грешките и сигурно ще ги оправя. Критики може чак напролет към него. А пък и в София играем много добре. А до края на редовният сезон имаме точно 4 гостувания извън София : Велико Търново, Разград, Русе и Варна. Вземем ли всичко в София и някое от тези гостувания и ще сме много добре с точките, преди разделянето.


Редовният полусезон свършва след три кръга, като последния играете с нас.В случай ,че загубите хич няма да сте добре с точките. При победа просто ще съкратите малко дистанцията и пак ще сте 3-4-ти.

LEVSKAR57
Мнения: 103
Регистриран на: 13 фев 2015 18:17
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот LEVSKAR57 » 26 сеп 2017 09:56

Аз съм да дойде някоя мутра като Ганчев, да ни сложи някакво треньорско светило като Стамен Белчев и да мачкаме без да хващаме противникови играчи. Е първите два кръга, когато все още не очакваме след добрите летни контроли - равен със Славия и загуба от резервите на Лудогорец и никаква игра, ама нищо нищооо, само седмица след това тотална промяна - 2:6 с Ботев, 0:3 с Берое.. шампиони. :lol: Ако не сме шампиони поне купата да ни я вземе, както Ганчев я взе с фалиралите с Христо Янев треньор и футболисти доказани некадърници дори за България.. Кви Обертан, Жорди Гомез, чужденци, треньори италианци, тактики - не видехте ли как се взима купа от В група без треньор и без играчи :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта