ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
69
41%
Равен
34
20%
Победа за Левски
67
39%
 
Общо гласове: 170

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот Sstefanov » 23 сеп 2017 12:57

blue avalanche написа:Вутов и Прохазка са безумно слаби в момента и сигурно пак ще ни късат нервите. Всъщност, Вутов, откакто е при нас, няма един свестен мач и не е показал защо трябва да е в Левски. Предполагам на всички вече е ясно защо не е в Удинезе, а джитка по нашите ливади.
Чета, че Обертан няма да е на линия. Време е да покажем, че Левски не е само Обертан. Ако не - да пускаме кепенците.

Ти не можеш без да мрънкаш....
Излизаме и бием - к.р за малката чорба! Берое винаги е бил кръводарителя на чорбарите - време е да им сложим една 3-ка.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот blue avalanche » 23 сеп 2017 13:03

phd написа:Според мене в тоя мач Левски трябва да играе стабилно отзад и да си чака шансовете. Тогава - 0-0 или бием.
Ония ще дебнат всяко необмислено юрване напред, останалото време ще разчитат на центрирания - така поне играят 90 процента от отборите срещу нас.
Не трябва да се полъгваме по стила на един или друг отбор. Трябва да си играем нашето. Дельо знае. Просто да го слушат. И феновете да не бързат. Има време, докато станем отбор.

Мисля, че при Роси показахме - независимо от отбора срещу нас, тактиката е една и съща. Няма "необмислени юрвания". Така беше и срещу Л-ц, така беше и срещу Ботев Гълъбово. Понякога се получава, понякога(както срещу Ботев Пд) - не. Няма причина срещу Берое да очакваме нещо различно.
Ако се абстрахираме от вратарския гол срещу Ботев, защитата ни е желязна. Аз, ако съм на мястото на Роси, ще приклещя "оня с най-многото голове" между канарите Яблонски и Холмар. Мое мнение, разбира се...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 сеп 2017 13:56

Аз пак да призова ...
При негативен резултат, не бива да се правят трагедии.
Неприятното е, че в последните ни три определено трудни двубоя, някои започват да мърморят нервно.
Няма смисъл от това... Отборът определено играе по-добре от при Топчо и Митов, и със сигурност не играе по-зле от при Люпко.
Просто сега сме с доста нови, а Петрович пое отбор готвен от Стоев, а Роси от... Митов.
До нова година ще се "учим да ходим". А след това може и да потичаме. ;)

Ако Роси беше дошъл директно след сърбина, ехееее .....
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот Warped » 23 сеп 2017 14:04

THE G.A.M.E написа:Аз пак да призова ...
При негативен резултат, не бива да се правят трагедии.
Неприятното е, че в последните ни три определено трудни двубоя, някои започват да мърморят нервно.
Няма смисъл от това... Отборът определено играе по-добре от при Топчо и Митов, и със сигурност не играе по-зле от при Люпко.
Просто сега сме с доста нови, а Петрович пое отбор готвен от Стоев, а Роси от... Митов.
До нова година ще се "учим да ходим". А след това може и да потичаме. ;)

Ако Роси беше дошъл директно след сърбина, ехееее .....

Таке е подкрепям... Само в други години последните 3 мача щяхме да ги вземем без проблеми, но такива са реалностите как то се казва. Сега си мисля, че ще бием зелените, пък дано им спрат държавната хранилка
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот mikata » 23 сеп 2017 14:19

Малко късно се сети Спас да прави отбор,този сезон ще се обиграваме за европа,дано там минем поне втория кръг!За влизане в групите е немислимо :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот koisa » 23 сеп 2017 14:24

THE G.A.M.E написа:Аз пак да призова ...
При негативен резултат, не бива да се правят трагедии.
Неприятното е, че в последните ни три определено трудни двубоя, някои започват да мърморят нервно.
Няма смисъл от това... Отборът определено играе по-добре от при Топчо и Митов, и със сигурност не играе по-зле от при Люпко.
Просто сега сме с доста нови, а Петрович пое отбор готвен от Стоев, а Роси от... Митов.
До нова година ще се "учим да ходим". А след това може и да потичаме. ;)

Ако Роси беше дошъл директно след сърбина, ехееее .....

Съгласен съм! На този отбор му трябват още 4-5 играчи и нормална зимна подготовка преди да ревем за най-малкото. Аз резултати по-рано от пролетта не чакам...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот realno » 23 сеп 2017 15:40

Аз пък си мисля друго, че слабата форма може би се дължи на тежките тренировки от страна на Роси и помощниците му. Треньора намекна, че играчите му се чувствали изморени в мача с Ботев Гълъбово и затова играли бавно, а няма друго обяснение освен тежи тренировки. Когато влезнат в необходимата кондиция съм убеден,че нещата на терена ще изглеждат други. За стила, който изисква Роси трябва здраво тичане през целите 90 мин.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот Cheradonna » 23 сеп 2017 19:19

3-1
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 25.09 | 20:00

Мнениеот redmadness48 » 23 сеп 2017 19:40

Камбуров дебне... :lol: 1-0 или 1-1 ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта