Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Проблемите в Левски

Мнениеот sslevski » 21 сеп 2017 13:02

Ама нали това казвам проблемите идват,че им се дава гласност.Нали затова мисля ,че трябва да се спре с декларации и медиини престрелки. Явно ще трябва време в организационен план.Особено за Ангелов можеха да ни спестят нещата и да се разберат на четири очи.Иначе сега е явно има разделение ,на което са съгласни и родители и клуб,което е познай на кой в ощърб?
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Проблемите в Левски

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 сеп 2017 13:16

Ще ти кажа моето мнение. Тези неща излизат в период, в който видимо Левски изплува и се опитва да се вдигне.. най - вече спортно - технически. Използват се всякакви начини, индиректно да се дестабилизира клуба, да се всее смут в нашите редици ( фенски предимно). Ние не бива да се поддаваме, напротив, сега повече от всякога трябва да сме зад Левски. Колко само е важно да сме единни, уви в момента сме разединени.... и ето това е най - сериозния ни проблем!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Проблемите в Левски

Мнениеот Warped » 21 сеп 2017 13:47

sslevski написа:
Това, обаче, стори Станислав Ангелов, със своя личен авторитет, усилия и управленски капацитет, за което всички са му благодарни и ще бъде оценено високо и от бъдещите поколения.
От Родителското настоятелство към ДЮШ "Левски-Раковски"[/i]"

Какво да кажеш на хора написали този пасаж..... Просто след като прочетох това ми е стана ясно......
И да ХОРА от "Родитеското настоятелство на ДЮШ" дискусията трябва да се води публично. Предполагам че в това настоятелство има учители, а зелен кон и умен учител........ :lol: :arrow:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 21 сеп 2017 13:52

mikata написа:Прохазка каза,че иска да се пробва и на друго място и още не е решил дали да си поднови договора :oops:

Прохазка последната година и половина цикли при вас, факт. Не е играл само вратар и таран ;)
Всеки професионален футболист на неговата възраст би се замислил за смяна на отбора и обстановката.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Проблемите в Левски

Мнениеот sslevski » 21 сеп 2017 14:07

Незнам ама ,когато Левски тръгне нагоре и винаги се намира някой да изсипе тонове свинска помия върху най-обичания клуб в България. Това мое твърдение е подтикнато и от честото посещение на тирето на синия форум.
Феновете са фенове не кой да управлява фен клуба,на кой да са стюардите,кой да подгрява агитката,а да ПОДКРЕПЯТ ОТБОРА.
При Даниел Боримиров е същото стига вече реферите,Станислав Ангелов.
Има толкова по важни задачи.
На трима футболисти им изтичат договорите.И тримата са изключително важни за отбора.Трябват ни задължително нови 1 или 2 попълнения зимата и то на крилата.В Левски те на този етап не работят.
И така нататък и така нататък.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 21 сеп 2017 14:39

metodito написа:
W84me написа:Чакай малко, какво от новината на Спортал те притесни? Че договорите им изтичат и Левски иска да ги задържи? Много слаб ангел имате.


Случайно ли е според теб: Костадинов бива освободен, въпреки качествата му? Бурабия, знаем какво стана. Краев с лека ръка го ИЗПУСНАХА. Йоргачевич? Де Ноойер? Аниете? Сега, ако последват Вутов и Роман... не ти ли е малко странно. Знам, знам, човек, звуча като конспиратор. Отделно от това, странното освобождаване на Стоев? Атаката към Петрович? Слагането на некадърници за шефове, като Пелето, Гонзо и Боримиров. Назначаването на хора, като Митов. Може би всичко е случайно, да. Не го изключвам. Просто толкова случайности... На мен поне ми е подозрително.

Само не разбрах кое е различното в сравнение с Батков? Той не продаваше ли играчи, когато му предложат шестцифрена сума или когато си поискат петцифрена заплата? Гонзо и Боримиров бяха шефове и при него, и Митов беше треньор... И колко дългове остави?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 сеп 2017 15:01

Митов не е бил треньор при Батков (последният треньор при него беше Ясен/Гонзо). Той не държи юздите в "Левски" от 2010 (ако не и от по-рано). Толкова скандални разпродажби и по-скоро освобождавания на футболисти и масови чистки при него не помня. На ключови футболисти. След Батков "за милиони" продажби не помня, освен на Краев и Вутов. Толкова некадърници също не помня. Текучеството на футболисти при Тонев и след него е стряскащо. Поне за мен. И ми е много странно, не просто продажбата, а освобождаването на ключови футболисти. Може би това е поради некадърие, може би не е. Разсъждавам на глас.

Вече стана ясно, че Пелето е действал подмолно и срещу "Левски". Боримиров си позволи даже да го нарече "предател". Има ли и други. Вярно, че Борето много-много не мисли преди да говори, но чак да каже подобно нещо?

С Берое, поне за мен ще стане ясно още нещо. Да видим. Да мине мача.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 21 сеп 2017 15:06

Не знам как Левски е просъществувал 100 и кусур години с такива фенове... Два по-слаби мача и тръгнаха конспирациите, закриванките, бойкотите, плюенето :(
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 21 сеп 2017 15:20

Просто нямаше пари да се задържат ключови футболисти, задържането им точно щеше да е тактиката на Лупи. Чичо Спас изглежда някой фино го светна да не се стиска толкова лятото, след като вече хората си бяха тръгнали. То той не се е и охарчил кой знае колко, взе няколко пенсионера и един трайно безработен треньор, макар и с имена и качества, та не ми изглежда да се е засилил по пътя на ЦСКА.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 сеп 2017 15:25

Скоро ще се разбере. Ако има медийна атака, дали е самоинициатива? Но след Гаджев и Йорга, след Мечката, ако освободят Роман, това ще е четвърти ключов футболист на "Левски", който е натирван от Герена за по-малко от три сезона. За футболисти, като Балтанов, Иса и други, даже и не споменавам...
Последна промяна от metodito на 21 сеп 2017 15:29, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта