Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 17 сеп 2017 21:47

Принципно всички мачове на Ютд са абсолютно идентични до момента. Отбора играе много сплотено и добре подредено, но им липсва индивидуална класа която клати колата. Все пак напредъкът е очевиден.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 17 сеп 2017 22:25

Thsmith написа:Принципно всички мачове на Ютд са абсолютно идентични до момента. Отбора играе много сплотено и добре подредено, но им липсва индивидуална класа която клати колата. Все пак напредъкът е очевиден.


16-2 е убийствена голава разлика - не съм гледал първите 3 мача, но головата разлика е впечатляваща - въпреки че не е срещу толкова добри отбори.

Моуринката винаги прави така, надъхва отбора си и определено изглеждат сплотени - въпреки че поне според мен отборът на Юнайтед като единици е доста по-слаб от този на Челси, Сити и Тотнъм

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 17 сеп 2017 22:47

Добре селектиран за изискванията в Англия е. Има и физика, и техника.

Все пак има много време да края на сезона, но изглеждат балансирани, за разлика от Сити, който моментното им състояние прилича по-скоро на епизодично избухване. Все пак гражданите имат доста класа, така че може и да не е такова.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот UltraBlue » 17 сеп 2017 23:20

Furious_Monk написа:Добре селектиран за изискванията в Англия е. Има и физика, и техника.

Все пак има много време да края на сезона, но изглеждат балансирани, за разлика от Сити, който моментното им състояние прилича по-скоро на епизодично избухване. Все пак гражданите имат доста класа, така че може и да не е такова.

Сити в монемта изглеждат по-добрият отбор от 2-та, но те винаги почват силно и през октомври "пукат гума". А и в момента ми се струва, че играта им зависи доста от Де Бройне и ако се контузи, или му падне формата, ще ми е интересно да видя как ще се справят.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот sunscres92 » 17 сеп 2017 23:46

Де Бройне няма как да го заместят, защото цялата игра на Сити е зависима от него. При спад във формата му, ще трябва тотално да променят стратегията си, което не би трябвало да е толкова трудно.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 17 сеп 2017 23:50

Аз не съм толкова убеден. Сити имат почти на всички постове най-добрите играчи в първенството или поне 1 от 2 мата най-добри.
Само с индивидуална класа си взимат мачовете. Дори плешо не е толкова тъп, че да канализира всичко в един играч при толкова равностойни играчи.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 18 сеп 2017 00:05

Айде, айде... Моуриньо пръсна за 2 лета пари колкото Гуардиола, ако не и повече. Това че фейлват някои от покупките му си е лично негова отговорност. А това че е абонат на Пеп утежнява още повече положението в борбата за титлата. Да се бори там с Челси/Тотнъм за 2/3то място, това пак ще е успех. :mrgreen:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 18 сеп 2017 00:19

Vanderlei_Luxemburgo написа:Айде, айде... Моуриньо пръсна за 2 лета пари колкото Гуардиола, ако не и повече. Това че фейлват някои от покупките му си е лично негова отговорност. А това че е абонат на Пеп утежнява още повече положението в борбата за титлата. Да се бори там с Челси/Тотнъм за 2/3то място, това пак ще е успех. :mrgreen:

аре леко да са повече

£417.57 на £314.46 и при това Сити имаха в пъти по-добър отбор още преди тях.
Естествено никой не може да ги обвини, че имат и харчат. Или то всъщност може, но аз определено не съм от тях. По скоро проблема си е на Ютд, че не се подсилиха достатъчно.

Като цяло Ютд за сега нямат провален трансфер толкова, просто покупките не стигат. Единия му трябавт бекове и дава по 50 млн парчето за да вземе нужното, другия се мъчи с Блинд, Ашли Йънг и Дермиан :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 сеп 2017 12:50

Никой от ТОП 6 ( Ман. Ю. Ман. С. Челси, Тотнъм. Пуул и Арсенал ) не бива да бъде отписван на този етап.
Нивата е дълга. Това което направи Челси миналият сезон с прословутата серия от успехи, едвали ще се повтори.
А историята показва, че често тези, дето дръпнат в началото, имат неизбежен срив след нова година.
Въпросът е, този срив да не е особено голям, като период от време.
И често този срив не зависи от контузии, наказания и т.н.
Просто, рано или късно останалите се нагаждат към стилът на водача ( водачите ) и изграждат противодействие.
Точно така се случи и с Челси миналата пролет.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Udoji90 » 18 сеп 2017 13:14

Арсенал спокойно можеш да ги отпишеш. Докато е този треньор начело на отбора, сме си отписани още преди началото на сезона. Виж, за останалите 5 от Топ 6 сигурно си прав. Манчестърските отбори започнаха ударно, но съм съгласен, че подобно начало често бива последвано от рязък спад на даден етап. Все пак съм склонен да дам предимство на тези 2 тима и който успее да ограничи (като дължина и количество загубени точки) евентуалния си срив, той ще триумфира накрая. Ливърпул и Челси според мен не разшириха достатъчно съставите си спрямо миналия сезон (това бе необходимо, тъй като тогава нямаха мачове за ЕКТ, а сега имат), а Тотнъм продължават да играят неубедително на Уембли и губят твърде лесни точки, което вероятно ще натежи. Ако някой от тези 3 тима отпадне рано от ШЛ, все пак може би ще има възможност да се хвърли за първенството и да даде отпор на Сити и Юнайтед, стига междувременно да не остане далеч зад тях.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта