ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот iliev72 » 13 сеп 2017 09:27

Стига глупости ! Обирали - няма такова нещо ! Познавам някои играчи от онези години и за това обиране може да говорят отбори като Тракия/Ботев,Черно Море и още един - два отбора от градове като Варна , Пловдив , Русе , Стара Загора.
За Разград не е имало нужда , не че те са имали такива играчи :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Балкански Орел » 13 сеп 2017 15:13

slash1912 написа:
Балкански Орел написа:
IvailoRz написа:Все същите настроения като предните ни участия в ЕКТ. Все ни слагат последни, а дори спечелихме групата си без загуба. После да бяхме последни,но направихме силни мачове, после пак, но ние завършихме 3-ти. Надявам се и сега да останат изненадани професорите. Хубавото е ,че ще играем с отбори които играят открит футбол и ще се надиграваме,а именно там е нашата сила. Трудно е срещу 10 окопани в своето наказателно, разни съветски, балтийски отбори ,и такива дървари тип Копенхаген . Тук няма такива. Иначе Истанбул са може би отбора с най-голям потенциал в групата, играят супер от това което гледах срещу Севиля. А и респектират с имена като Адебайор и Клиши. Все пак имаме шансове..да видим.


Вие може и да сте първи в тая група, ама никой няма да го грейне от сърцу (сърце) разбираш ли ? Лудогорец дори да стигне полуфинал в ЛЕ или ШЛ никога няма да бъде оценен така, както влизането на Левски в групите на ШЛ (което не е нещо кой знае какво).Защото, Левски го обича цяла България..., а такива клубове като Нфатата, Лудогорец, Литекс и т.н винаги ще си останат изкуствени...

Пич,айде стига с тия мантри.Левски го обичат феновете на Левски. Което обаче не ми пречи на мен,без да ви обичам,да ви подкрепям в Европа.


Да, ама нашите клубове са създадени с любов.В България вече някакви села с 300 човека население пенсионери имат по-модерни бази от големи центрове и градове с традиции.Ако някоя европейска медия пристигне да снима за какво става въпрос, как градове и села имат повече пунктове за вторични и каруци с магарета, отколкото заводи и работни места.А в същото време са с европейски терени и стадниони ще стане много яко.Да видят Европейците за какво се харчат парите, които би трябвало да стимулират икономиката, инфраструктурата и т.н.

(Не, че аз не искам Разград да побеждава в Европа, нека си бият.Не веднъж съм писал позитивни коментари за Лугогорец.)
[center]Levski & Lazio[/center]

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Вълчан » 13 сеп 2017 20:32

ivan56 написа:
Балкански Орел написа:
IvailoRz написа:Все същите настроения като предните ни участия в ЕКТ. Все ни слагат последни, а дори спечелихме групата си без загуба. После да бяхме последни,но направихме силни мачове, после пак, но ние завършихме 3-ти. Надявам се и сега да останат изненадани професорите. Хубавото е ,че ще играем с отбори които играят открит футбол и ще се надиграваме,а именно там е нашата сила. Трудно е срещу 10 окопани в своето наказателно, разни съветски, балтийски отбори ,и такива дървари тип Копенхаген . Тук няма такива. Иначе Истанбул са може би отбора с най-голям потенциал в групата, играят супер от това което гледах срещу Севиля. А и респектират с имена като Адебайор и Клиши. Все пак имаме шансове..да видим.


Вие може и да сте първи в тая група, ама никой няма да го грейне от сърцу (сърце) разбираш ли ? Лудогорец дори да стигне полуфинал в ЛЕ или ШЛ никога няма да бъде оценен така, както влизането на Левски в групите на ШЛ (което не е нещо кой знае какво).Защото, Левски го обича цяла България..., а такива клубове като Нфатата, Лудогорец, Литекс и т.н винаги ще си останат изкуствени...


Колко пъти съм ти казвал, добричка гарга проскубана, че като мълчиш изглеждаш по умен 8-)
Ти що не си фен на Добруджа, ами се форумен и фб фен на Левски :?
Не е модерно нали :lol:

Тъп ли си или прост.Може и двете по равно.Това че спиш със жена си не значи че и други не спят със нея...Разбра ли сега защо...

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот hd29 » 13 сеп 2017 20:33

Много са ми интересни сините и червените,хем не се интересуват от Лудогорец,хем 90% от мненията във форума на разградчани техни :roll: .Какво излиза сега, никой няма право да печели титли и европейски мачове,освен техните отбори,неестествено е и вредно за футбола ни.Никой не може да инвестира средства на друго място освен при тях,да купува чужденци ,да строи стадиони освен те,изкуствено е.Успехи в Европа могат да имат само те,на другите не са важни ,защото те не се интересуват от тях,следователно никой не се интересува... :roll: Разберете,че България не е София и футбола ни не е само Левски и ЦСКА.

kimmy_rz
Мнения: 99
Регистриран на: 11 ное 2010 08:46
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот kimmy_rz » 13 сеп 2017 22:40

Според мен мачът ще бъде или разгромна победа за Барикшехар или ранен гол за Лудогорец и опълчение до 1:1. Има вариант Баширшехир като първи мач в групова фаза да са малко сковани - трябва да се използва момента.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот eelche » 14 сеп 2017 04:30

Тия футболисти на Лудогорец се изчерпаха...Киро няма с какво да ги мотивира повече, понякога парите не са фактор, Разград е тесен на бразилците,но те никога няма да бъдат пуснати да преминат в гранда Левски или обединеният отбор на Ловеч и Етрополе и да усетят фанатичната фенска подкрепа,напрежението от негативните резултати и сладостта на победите увековечени с делириума на феновете.

Да,фирмен отбор постигна огромни успехи,но дори на мачовете с Реал и Ливърпул, автобусите от Разград бяха едва 20% от всички присъстващи.Всички останали бяха неутрални фенове дошли да видят Роналдо,Бейл,Бензема,Рамос,Марсело, Модрич, Коутиньо,Джерард, Стърлинг, Балотели...

Но най-голямата глупост на Домусчиев беше,че разкара Дерменджиев...2 пъти! Такъв треньор и да иска,няма да може да намери. Дерменджиев ще се завърне на бял кон в Разград,помнете думите ми.

За мача: Състава на Истанбул Башакшехир звучи направо плашещо - Адебайор,Гаел Клиши,Мевлют Ердинч, Гьокхан Инлер, Емре Белозоглу...все доказани играчи с невероятни визитки!Българските отбори играят изключително неуспешно в Турция и по поведението на Херо и Дяков на пресконференцията смятам,че Лудогорец ще загуби този мач...може би дори с повече от 3 гола разлика, докат Веско се дере на сила по радиото. Съжалявам,но от истината боли.Все пак желая успех.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот entwickler » 14 сеп 2017 11:49

eelche написа:Тия футболисти на Лудогорец се изчерпаха...Киро няма с какво да ги мотивира повече, понякога парите не са фактор, Разград е тесен на бразилците,но те никога няма да бъдат пуснати да преминат в гранда Левски или обединеният отбор на Ловеч и Етрополе и да усетят фанатичната фенска подкрепа,напрежението от негативните резултати и сладостта на победите увековечени с делириума на феновете.

Да,фирмен отбор постигна огромни успехи,но дори на мачовете с Реал и Ливърпул, автобусите от Разград бяха едва 20% от всички присъстващи.Всички останали бяха неутрални фенове дошли да видят Роналдо,Бейл,Бензема,Рамос,Марсело, Модрич, Коутиньо,Джерард, Стърлинг, Балотели...

Но най-голямата глупост на Домусчиев беше,че разкара Дерменджиев...2 пъти! Такъв треньор и да иска,няма да може да намери. Дерменджиев ще се завърне на бял кон в Разград,помнете думите ми.

За мача: Състава на Истанбул Башакшехир звучи направо плашещо - Адебайор,Гаел Клиши,Мевлют Ердинч, Гьокхан Инлер, Емре Белозоглу...все доказани играчи с невероятни визитки!Българските отбори играят изключително неуспешно в Турция и по поведението на Херо и Дяков на пресконференцията смятам,че Лудогорец ще загуби този мач...може би дори с повече от 3 гола разлика, докат Веско се дере на сила по радиото. Съжалявам,но от истината боли.Все пак желая успех.


Съгласен съм с повечето неща, но автобусите на феновете на Левски и ЦСКА в Разград са били най-вече от фенклубове в близките градове (Т-ще, Варна, Шумен, Русе и т.н.) и никога масово от София.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9071
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Soulen » 14 сеп 2017 11:55

Не съм оптимист, но все пак успех, нищо не се знае и при загуба няма за какво да се правят трагедии. Истанбул ББ са доста силен отбор и за мен са си на ниво ШЛ, по-добри са от Базел.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
100godini_Levski
Мнения: 12
Регистриран на: 10 юли 2015 23:01
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот 100godini_Levski » 14 сеп 2017 12:44

Soulen написа:Не съм оптимист, но все пак успех, нищо не се знае и при загуба няма за какво да се правят трагедии. Истанбул ББ са доста силен отбор и за мен са си на ниво ШЛ, по-добри са от Базел.

Споделям мнението. С много добри играчи разполагат тези турци и ще е много трудно за Лудогорец там.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16752
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ:Истанбул ББ-Лудогорец

Мнениеот Udoji90 » 14 сеп 2017 12:48

Турците нямат кой знае колко опит в евротурнирите като отбор, но за сметка на това имат някои наистина класни и опитни единици. При всички положения бяха най-гадният съперник от 4-та урна и мачът се очертава да е труден. Един Х не би бил никак зле за "Лудогорец". Ако е победа, вече ще им даде сериозни шансове за прескачане на групата. Реално обаче и загуба поне на този етап не би била фатална.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта