ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот sin4ec » 11 сеп 2017 22:30

Гонзо написа:Има ли пост, в който не споменаваш сина си :lol:

Няма. За да ви угодя, го махам от Левски и приключваме с темата.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот DarkPsy » 11 сеп 2017 23:51

RESPECT написа:Warped: "Съдия ще е Волен Чинков, пълен некадърник. 0:2 за Левски при положение, че Обертан играе"
Прав си, че Волен Чинков е пълен некадърник ! Обертан игра, но резултата НЕ е такъв какъвто си очаквал. ;)
sslevski: "0:2 категорично. Като първия гол отново ще падне трудно.После е лесно...."
Първият (и единствен) гол за Левски падна не много трудно, но после БЕШЕ ЛИ ИМ ЛЕСНО, както си мислеше, а ???
1palq4o1: "Надявам се добрите игри в последните мачове да ни донесат сладка победа!
Иска ми се 0:2"
Едно е да ти се иска, но реалността е съвсем друга ! ;)
filcolins: "Ако съдията свири по правилата, твърда двойка"
Съдията свири ли по правилата или пак ще хленчите и ще пускате декларации, защото мача НЕ стана твърда двойка ???
LSFC 1914: "Домуса е платил за поредната титла, така че отново се очаква поредната резачка срещу Левски."
Имаше ли резачка срещу Левски вчера или не ???
blue avalanche: "Не виждам как Ботев ще ни вкарат гол. Ботев може и да ИСКАТ да играят на метър кожа, но нямат капацитета в момента."
Сигурен ли си, че Ботев не могат да Ви вкарат гол, че даже два ??? ;)
Георг: "1:3"
Опитай пак !
tevez: "1-2"
Близо си, но не съвсем ! ;)
Icoxxx: "Ко каза, ко?!
Признавам, изсмях се. :lol:
ПС: 0:2"
Едно е да ти се иска, но реалността е съвсем друга ! ;)
ЕМИЛ: "Задължително трябва да победим"
Може би другият път ! ;)
Thurman Murman: "Протоколна победа за Левски. В Ботев в момента се случват големи катаклизми, които националните медии не отразяват и има тежко разделение в публиката по подобие на това, което се случва в публиките на сръбските грандове. По тая причина очаквам 0-3 и максимум 5-600 човека в домакинските сектори."
Останалите фенове на Ботев явно не мислеха, като теб и подкрепяха отбора си до последно. RESPECT !!!
fullmoon: "Може да се залага в кой кръг на Левски ще му бъде вкаран гол от момента, в който г-н Роси пое ръководството на отбора.Така, че резултата ще е Ботев - 0 : Левски - ?"
Ти колко заложи ? Да не излезнеш да цивриш пред журналята(като Тити), че си останал без подслон след този мач, а ???
Remi Gaillard: "Не виждам как ще победим... според мен максимум равен..."
Ти явно не си виждал, но футболистите на Ботев са видяли как...
ivo55: "Аз мисля, че след като преди мача с ЦСКА феновете на Металик се включиха в синия хор и с цялата си наглост говореха за припознавания и прочие, е редно сега, за да се възстанови логиката, сините да ги опнат с 3 гола разлика. Иначе Самуилов кешира, където каквото можеше продаде. Сега в този отбор само Неделев и Балтанов са футболистчета. Другите са смях."
Браво, уцелил си и двамата голмайстори от мача вчера ! Все си мисля, че и другите футболисти на Ботев допринесоха за тази победа или греша, не знам.
bold: "Победа за Левски с 2:0"
Може би другият мач ! ;)
FilevV: "Този сезон ще е решаващ за Ботев, за запазване на място в Агр. Силата на пловдивчани са феновете и колектива и точно сега е момента Левски да се възползва и смачка малкото останала подкрепа на майните и да ги прати на дъното"
А то какво стана.... Ботев снощи биха и отказаха Левски от титлата. Едно е да ти се иска, но реалността е съвсем друга !
batmanlevski: "очаквам нови съдийски балтии срещу Левски , явно е ,че друг начин да бъде спрян отбора по пътя му към шампионската титла няма ! от години не сме виждали български отбор да играе по такъв начин , има нужда само от още 1-2 крила в стил Гари Родригес и Жуниньо Жуниор които да внесат още острота в нападение"
Пак ли съдията е виновен, за кой ли път вече ??? Титла за Левски ли ??? Такова нещо не са виждали дори 8 годишните деца ! ;)
popokutepetel: "Много важен мач. Трябва да се вземе на всяка цена. Левски има потенциала. Дано успеят да вкарат рано, че мача да стане лесен."
Вкараха рано и к'во..... мача стана ли им по-лесен ???
popokutepetel: "Това е безкрайно тъпа загуба на точки срещу изпадащ отбор. За съжаление ни е навик.
А точно срещу последните мачовете трябва да се взимат."
Изпадащ отбор викаш, а ??? Та този "изпадащ" отбор взе 2(ДВЕ) купи през тази година, а Левски не е помирисвал такава от 2009 година !!! ;)
blue avalanche: "При втория гол Орачев тичаше в свински тръс вместо да си гони човека!
Всички разбраха, че Виана ще подаде на Балтанов само Любенов си бъркаше в носа!!! Вместо да излезе веднага и да затвори ъгъла!! Егати смешника !!"
А ти се кълнеше, че Ботев не можели да вкарат гол на Левски !


RESPECT

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот DarkPsy » 11 сеп 2017 23:54

Player написа:
ilian12 написа:Мача го взехме, защото Левски бе дошъл на разходка. Оранжевите за 10' минути направиха повече и по-тежки влизания отколкото сините за цял мач. Вярно, че си бяха дошли със съдията и всичко им бе позволено. Така при 2-1 останахме с 10 човека, а при 4-2 с 9!
Вие също имахте съдийски комфорт, което си пролича при 2-1: фалове, картони, затваряне на очите, 5 минути продължение, но играхте вяло и без настроение, особено 2 полувреме.


Колко продължение трябва да се даде като има смени голове, че и спиране, заради дим? 8 минути трябваше да е минимум. Три - четири минути не се игра само заради дима. Да спомена и първия картон в мача, че дори Панайотов не направи нарушение. Вместо фаул за нас- жълт картон... Един наш тъч дори го даде на съперника. Съдията се осра тотално.


Tити.....ти ли си?

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот сини богове » 12 сеп 2017 00:00

Какво по-нормално нещо от това да споменеш детето си! Ами и аз имам син на три и половина и го научих да вика "само Левски" и "сините батковци", и много се кефя. Синчеца не го познавам, никога не съм го виждал, но му се кефя, че е запалил малкия със синята магия. Преди 47 години, когато съм се родил, баща ми (Бог да го прости), така и мен запали. Сега ще го предам на малкия и се надявам един ден да го предаде на неговите деца.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот wilge » 12 сеп 2017 11:44

RESPECT написа:Warped: "Съдия ще е Волен Чинков, пълен некадърник. 0:2 за Левски при положение, че Обертан играе"
Прав си, че Волен Чинков е пълен некадърник ! Обертан игра, но резултата НЕ е такъв какъвто си очаквал. ;)
...
blue avalanche: "При втория гол Орачев тичаше в свински тръс вместо да си гони човека!
Всички разбраха, че Виана ще подаде на Балтанов само Любенов си бъркаше в носа!!! Вместо да излезе веднага и да затвори ъгъла!! Егати смешника !!"
А ти се кълнеше, че Ботев не можели да вкарат гол на Левски !

Пиянството на един град, по- точно на една трета от него. Ако беше жив сигурно така би написал великият писател. Визитата на отбор като Левски респектира край Марица. А пък победата е повод за празненства. Дори спечелването на купата не донесе толкова радост на жълто- черните папагали. Напийте се от щастие, но гледайте да изтрезнеете по- скоро тъй като е желателно да дадете своя доброволен труд в строежа на стадиона. Отбор с претенции не бива да е без стадион.
ПП. Ако Левски за вас не е впечатляващ отбор защо се радвате толкоз на победата си? Между нас казано ние сами се бихме, но това са наши проблеми в резултат на собствените ни грешки. Празнувайте! На пролет няма да имате това щастие.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот kanar76 » 12 сеп 2017 12:06

:)
wilge написа:
RESPECT написа:Warped: "Съдия ще е Волен Чинков, пълен некадърник. 0:2 за Левски при положение, че Обертан играе"
Прав си, че Волен Чинков е пълен некадърник ! Обертан игра, но резултата НЕ е такъв какъвто си очаквал. ;)
...
blue avalanche: "При втория гол Орачев тичаше в свински тръс вместо да си гони човека!
Всички разбраха, че Виана ще подаде на Балтанов само Любенов си бъркаше в носа!!! Вместо да излезе веднага и да затвори ъгъла!! Егати смешника !!"
А ти се кълнеше, че Ботев не можели да вкарат гол на Левски !

Пиянството на един град, по- точно на една трета от него. Ако беше жив сигурно така би написал великият писател. Визитата на отбор като Левски респектира край Марица. А пък победата е повод за празненства. Дори спечелването на купата не донесе толкова радост на жълто- черните папагали. Напийте се от щастие, но гледайте да изтрезнеете по- скоро тъй като е желателно да дадете своя доброволен труд в строежа на стадиона. Отбор с претенции не бива да е без стадион.
ПП. Ако Левски за вас не е впечатляващ отбор защо се радвате толкоз на победата си? Между нас казано ние сами се бихме, но това са наши проблеми в резултат на собствените ни грешки. Празнувайте! На пролет няма да имате това щастие.


Много злоба вкарваш човеко. Пиши с два реда: Честита победа и толкова. Ти ще ми казваш на какво да се радвам. Не ми давай наклон на оная работа.Ще се радвам на това което ме кефи.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот koisa » 12 сеп 2017 12:14

kanar76 написа:Много злоба вкарваш човеко. Пиши с два реда: Честита победа и толкова. Ти ще ми казваш на какво да се радвам. Не ми давай наклон на оная работа.Ще се радвам на това което ме кефи.

Ми райдва се, нас какво ни интересува твоето щастие? Имаш си форум, радвай се там, че скоро друга победа над Левски няма да има...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот kanar76 » 12 сеп 2017 13:02

koisa написа:
kanar76 написа:Много злоба вкарваш човеко. Пиши с два реда: Честита победа и толкова. Ти ще ми казваш на какво да се радвам. Не ми давай наклон на оная работа.Ще се радвам на това което ме кефи.

Ми райдва се, нас какво ни интересува твоето щастие? Имаш си форум, радвай се там, че скоро друга победа над Левски няма да има...[/quote

Радвам се защото този слаб Ботев би прехваления отбор на Левски. Колкото до друга победа, нека не избързваме. Народът го е казал: Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Жив и здрав пич и малко по скромничко, защото в момента нямате добър отбор.

Потребителски аватар
apapa
Мнения: 34
Регистриран на: 05 окт 2009 21:14
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот apapa » 12 сеп 2017 13:34

"2:1-логичното се случи.Още малко ако ви натиснат и работите отиват на разгром "-sandi74

Вси коментатори са ала бала т.е. се убеждават и самоубеждават , а доказване е било необходимо за техния отбор.А тоя горе е най - точен с 2 изречения.Вярно е ,че Ботев е обигран а Левски още куца в началото но който го може си показва...
Та понеже правим някаква революция във футболната игра ... се следва логиката... а кога става това - след проява на някви физични закони ... и вече ние сме напред та ще бием когато си поискаме и когото си щем...даже Роси да повика шампи спецовете на ювентината...
А тези които я правят и стотинка не печелят в замяна като фенове...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот metodito » 12 сеп 2017 13:48

kanar76 написа:
Радвам се защото този слаб Ботев би прехваления отбор на Левски. Колкото до друга победа, нека не избързваме. Народът го е казал: Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Жив и здрав пич и малко по скромничко, защото в момента нямате добър отбор.


"Левски" в момента има доста качествен, като единици отбор. Трябва време, за да стане тийм, колектив. Ако си гледал мача ни с Лудогорец и съдийското клане, трябва да ти е ясно на какво ниво сме. В този мач ни победихте, с мъжка игра, с тичане по целия терен и с един недооценен, но много качествен син юноша. Но... и? Радвай се на това, колега. Честито. Ама остави да определяме на какво дередже е "Левски", ние. ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта