ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Player » 11 сеп 2017 14:33

ilian12 написа:Мача го взехме, защото Левски бе дошъл на разходка. Оранжевите за 10' минути направиха повече и по-тежки влизания отколкото сините за цял мач. Вярно, че си бяха дошли със съдията и всичко им бе позволено. Така при 2-1 останахме с 10 човека, а при 4-2 с 9!
Вие също имахте съдийски комфорт, което си пролича при 2-1: фалове, картони, затваряне на очите, 5 минути продължение, но играхте вяло и без настроение, особено 2 полувреме.


Колко продължение трябва да се даде като има смени голове, че и спиране, заради дим? 8 минути трябваше да е минимум. Три - четири минути не се игра само заради дима. Да спомена и първия картон в мача, че дори Панайотов не направи нарушение. Вместо фаул за нас- жълт картон... Един наш тъч дори го даде на съперника. Съдията се осра тотално.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Гонзо » 11 сеп 2017 14:48

DarkPsy написа:Ако изгоните треньор като Роси ще минете по идиотия и онова с Антверп.


Оранжевите го гонят вместо нас, аз на Роси съм склонен да му дам време поне до края на сезона. Най-малкото, че по-добър няма да дойде. Алтернативи като Сухия, Кокала, Топчо, Букарев и т.н едва ли някой,който е с акъла си иска.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот bilyaletdinov » 11 сеп 2017 15:24

Каквото и да говори Роси този мач го загубихме заради Любенов. Момчето е наш юноша, но това не означава, че трябва да толерираме посредствеността, която се проява не за пръв път на синята врата. Ако някой е забравил на този юнак Любенов, Асприя му мушна от има-няма 35-40 м. и хоп изведнъж този сладур се оказва резервна опция на вратата на Левски. Къде са Боян, Кръстев, та дори Шейтанов...
Мачът си го контролирахме дори на ходом, Ботев освен далечни удари и разбърквания от след статични положения не създадоха до гола на Неделев.
Лошото е, че наследството на Иво "Холивуд" Тонев а.к.а Мазния косъм, Строителя е много тежко. Доста пари се откраднаха, доста талаш беше навлечен. Като добавим и простотиите от лятото с махането на Антонио и Боян. Ще ме извинявате, ама си представете един Аниете с технични играчи като Обертан, Вутов, Гомез и зад физически мощния Мапуку.
Роси има цялото време да си моделира отбора както реши. За мен се нуждаем от остри и бързи крила, играещи ек на ек. Лошото е, че губим точки от детински грешки.
Иначе Ботев си ни се хвърлиха доста здраво, но до гола нямаха идея как да ни вкарат. Не мисля, че са играли нещо по-различно от мача с припознавачите, просто онези извадиха късмет, че ги хванаха с контузен Неделев преди мача им с Маритимо.
Върви се в правилната посока, но каква е гаранцията, че ще успеем да запазим играчи като Обертан и Гомез за следващия сезон един бог знае. Аз вярвам на тренера и на играите, които има.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ChuckNorris » 11 сеп 2017 15:30

Serafim написа:Няколко се опитваме да наблегнем над това, че не сме готови за никаква титла. Играчите не се познават още, не са свикнали да намират "с затворени очи". Разучават се. Постепенно ще свикнат да се доверяват един друг, да излизат от позициите си и да разиграват.
Второ-трето място, за състав сглобен на ново, с треньор, дошъл след началото на сезона, е идеално, ако надграждаме в игрови и тактически план. Титлата не може да е самоцел и още една цифра към статистиката, ако нямаш отбор, който може да се бори за влизане ЕКТ (и то започвайки от ШЛ, без коефициент), та до това да можеш да я защитаваш умело. Нашата цел е да атакуваме групите на ЛЕ догодина, с обигран съства.

Делио Роси в действителност не знаеше как да обърне мача. Според мен е защото няма наличен игрови потенциал. Единствения атакуващ футболист е Буш, а те с Мапуку са взаимнозаменяеми в 99,9% от случайте, защото не могат да изкарат пълни 90. Мики е бек, Найденов в атака нула. Да кажем Ст.Иванов, но да извадиш Обертан, примерно, за него, е немислимо. Но може би няма да е лошо да поиграва малко на фланга, където може да отмени Прохазка. Ако разбира се Роси вижда потенциал в Ст.Иванов.


За какви групи в ЛЕ говорим, ако ще продаваме Обертан зимата. За да преследваме подобна цел не само трябва да го задържим, а да привлечем качествени два бека, две крила, вратар и опорен халф. Отбор, който се изгражда и преследва някакви цели не трябва да се разделя с най-добрите си футболисти, а напротив. Отделно за да преследваме титла ни трябва силен човек, който да оказва сериозен натиск върху БФС. В България се сещам само за един подобен, който може да свърши това - Наско Сираков. Домусчиев и микренското джудже си подсигуряват едно 20 точки по втория начин. С уредени мачове и със съдийте. Ако не отвърнеш със същото няма как да се надяваш на нещо.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Red_Neck » 11 сеп 2017 15:52

Гонзо написа:
DarkPsy написа:Ако изгоните треньор като Роси ще минете по идиотия и онова с Антверп.


Оранжевите го гонят вместо нас, аз на Роси съм склонен да му дам време поне до края на сезона. Най-малкото, че по-добър няма да дойде. Алтернативи като Сухия, Кокала, Топчо, Букарев и т.н едва ли някой,който е с акъла си иска.

В голяма грешка си!
Никой не "гони" Дельо. Многократно съм казвал, че единствения начин да се развива моя отбор е чрез силна конкуренция!
Така и хората ще се върнат по трибуните.
Мен не ме радват шамаросвания с по три гола на ходом на отбор, воден от сервитьор.

Но да хвърляте цялата вина върху Любенов е поведение на щраус.
Вината е на треньора, който се насра в 64-тата минута. Имаше половин час да промени хода на мача, но нямаше топки.
Приказките за къса скамейка и липса на алтернативи са за лаици.... Все едно Ботев имат скамейката на Реал М!
Никой не попита, какво правят футболисти на по 3 тренировки в групата и защо при липсата на флангови играчи, Тундето и Нар тичат за здраве ( но срещу сериозно заплащане) с U19!
Късметът от Благоевград снощи беше на страната на Ботев, но вашият човек на скамейката не направи нищо за да промени нещата.
... но пък Любенов е лесна мишена ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот gihuelo » 11 сеп 2017 16:04

bilyaletdinov написа:Каквото и да говори Роси този мач го загубихме заради Любенов. Момчето е наш юноша, но това не означава, че трябва да толерираме посредствеността, която се проява не за пръв път на синята врата. Ако някой е забравил на този юнак Любенов, Асприя му мушна от има-няма 35-40 м. и хоп изведнъж този сладур се оказва резервна опция на вратата на Левски. Къде са Боян, Кръстев, та дори Шейтанов...
Мачът си го контролирахме дори на ходом, Ботев освен далечни удари и разбърквания от след статични положения не създадоха до гола на Неделев.
Лошото е, че наследството на Иво "Холивуд" Тонев а.к.а Мазния косъм, Строителя е много тежко. Доста пари се откраднаха, доста талаш беше навлечен. Като добавим и простотиите от лятото с махането на Антонио и Боян. Ще ме извинявате, ама си представете един Аниете с технични играчи като Обертан, Вутов, Гомез и зад физически мощния Мапуку.
Роси има цялото време да си моделира отбора както реши. За мен се нуждаем от остри и бързи крила, играещи ек на ек. Лошото е, че губим точки от детински грешки.
Иначе Ботев си ни се хвърлиха доста здраво, но до гола нямаха идея как да ни вкарат. Не мисля, че са играли нещо по-различно от мача с припознавачите, просто онези извадиха късмет, че ги хванаха с контузен Неделев преди мача им с Маритимо.
Върви се в правилната посока, но каква е гаранцията, че ще успеем да запазим играчи като Обертан и Гомез за следващия сезон един бог знае. Аз вярвам на тренера и на играите, които има.

Най -накрая един човек ,който гледа реално на нещата! Към Аниете бих добавил Костадинов и Бурабия ,които бяха махнати заради искането да взимат по 5000 лв. отгоре. След това за същите пари бяха купени футболисти които са пред операция или такива на които им трябва половин година да заиграят. По нагоре в мненията има оплаквания от съдията и т.н :) Нямате право да вините съдята вчера даже май спести дузпа за Ботев! Това което на мен ми направи впечатление е ,че играхте много вяло и без капка настроение ,което след мача ви с Лудгорец е необяснимо за мен.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот bilyaletdinov » 11 сеп 2017 16:17

Георги Костадинов не заслужава да взима заплата доплижаваща се до тази на Гомез. Играч, който напусна всичките си предни отбори за повече пари, във всички случаи като свободен агент. Много правилно не се съгласиха да му увеличат заплатата. В момента Левски е с по-силна халфова линия от миналия сезон.
Виж един Аниете, който оставяше сърце и душа за Левски има място в състава ни. Боян също има място в състава на Левски.
Какво е виновен Антонио, че миналата година се налагаше да играе с Тунде, Нар, Сукуна, Краев и невръстните Станислав Иванов и Кабов. Забравих Антон Огнянов, който също можеше да свърши работа като ляв бек, но това са подробности.
Колкото до Бурабия, той направи своя избор и нормално да напусне отбора.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

csimoen2
Мнения: 582
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот csimoen2 » 11 сеп 2017 17:25

Red_Neck написа:
Гонзо написа:
DarkPsy написа:Ако изгоните треньор като Роси ще минете по идиотия и онова с Антверп.


Оранжевите го гонят вместо нас, аз на Роси съм склонен да му дам време поне до края на сезона. Най-малкото, че по-добър няма да дойде. Алтернативи като Сухия, Кокала, Топчо, Букарев и т.н едва ли някой,който е с акъла си иска.

В голяма грешка си!
Никой не "гони" Дельо. Многократно съм казвал, че единствения начин да се развива моя отбор е чрез силна конкуренция!
Така и хората ще се върнат по трибуните.
Мен не ме радват шамаросвания с по три гола на ходом на отбор, воден от сервитьор.

Но да хвърляте цялата вина върху Любенов е поведение на щраус.
Вината е на треньора, който се насра в 64-тата минута. Имаше половин час да промени хода на мача, но нямаше топки.
Приказките за къса скамейка и липса на алтернативи са за лаици.... Все едно Ботев имат скамейката на Реал М!
Никой не попита, какво правят футболисти на по 3 тренировки в групата и защо при липсата на флангови играчи, Тундето и Нар тичат за здраве ( но срещу сериозно заплащане) с U19!
Късметът от Благоевград снощи беше на страната на Ботев, но вашият човек на скамейката не направи нищо за да промени нещата.
... но пък Любенов е лесна мишена ;)



Естествено, че 70% от вината за вчера е на Любенов, 20% на останалите футболисти и може би 10% на треньора...

Нали знаеш, че от този половин час се игра "чист"футбол не повече от 15 мин...

Преди гола на Неделев - Ботев нямаше как да вкарат, 3 дни да бяхме играли...

Всеки, който е играл знае как действа такава една грешка...
Още повече, че самочувствие и увереност в играчите на Левски се забелязва при повеждане на резултата, а при догонване става точно обратното - припряност и изключително много грешки... Това може да го отдадем на посредствеността, която обхвана отбора още от времето на Ухиления Дядо Мраз, Тъпчо, Жадното, та дори и Гонзо...

Факт е, че пореден мач Прохазка беше ужасно слаб и НЕ, това не е от поста му на ляво крило, говорим за елементарно подаване, водене на топката и т.н... Един единствен пас (при гола) не може да е меродавно...

На скамейката на Левски няма атакуващи качествени футболисти, ФАКТ!

А да споменаваш пускането на Нар и Бабатунде е направо смешно, мисля, че я разбираш играта...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ivo55 » 11 сеп 2017 17:50

Player написа:
ilian12 написа:Мача го взехме, защото Левски бе дошъл на разходка. Оранжевите за 10' минути направиха повече и по-тежки влизания отколкото сините за цял мач. Вярно, че си бяха дошли със съдията и всичко им бе позволено. Така при 2-1 останахме с 10 човека, а при 4-2 с 9!
Вие също имахте съдийски комфорт, което си пролича при 2-1: фалове, картони, затваряне на очите, 5 минути продължение, но играхте вяло и без настроение, особено 2 полувреме.

Колко продължение трябва да се даде като има смени голове, че и спиране, заради дим? 8 минути трябваше да е минимум. Три - четири минути не се игра само заради дима. Да спомена и първия картон в мача, че дори Панайотов не направи нарушение. Вместо фаул за нас- жълт картон... Един наш тъч дори го даде на съперника. Съдията се осра тотално.


Съдията не даде дузпа за Ботев, ама според теб служителят в Мото Пфое, където ИД е болния левскар Фурнаджиев (познавам го лично), ви е порязъл? Срам нямате ли?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот mikata » 11 сеп 2017 17:59

Обертан да отиде на крилото,Гомес зад Мапуку,Прохазка(Белмонт) и Панайотов вътрешни халфове. Обертан направи най-добрите атаки вчера по крилата!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта