Мачовете с български коментар по телевизията днес, 13 август 2017 г., неделя:
15:30 ч - Нюкасъл - Тотнъм - Диема спорт 2
15:30 ч. - Фейенорд - Твенте - Mtel sport 2
16:00 ч. - Страсбург - Лил - Диема спорт
18:00 ч. - Манчестър Юнайтед - Уест Хем - Диема спорт 2
18:00 ч. - Дижон - Монако - Нова спорт
18:45 ч. - Берое - Ботев Пловдив - Диема спорт
20:00 ч. - Зенит - Акмат - Mtel sport 1
21:00 ч. - Левски - Дунав - Диема спорт
22:;00 ч. - Гинган - ПСЖ - Диема спорт 2
23:00 ч. - Барселона - Реал Мадрид - Sport + HD
Мачовете по телевизията - програма
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, петък, 18.08.2017 година:
18:45 часа Ботев Пловдив – Черно море Диема спорт
21:00 часа Пирин – Левски Диема спорт
21:30 часа Байерн Мюнхен – Байер Леверкузен Евроспорт 2
21:45 часа Метц – Монако Диема спорт 2
21:45 часа Бъртън – Бирмингам Нова спорт
23:15 часа Валенсия – Лас Палмас F+
18:45 часа Ботев Пловдив – Черно море Диема спорт
21:00 часа Пирин – Левски Диема спорт
21:30 часа Байерн Мюнхен – Байер Леверкузен Евроспорт 2
21:45 часа Метц – Монако Диема спорт 2
21:45 часа Бъртън – Бирмингам Нова спорт
23:15 часа Валенсия – Лас Палмас F+
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията днес
14,15 часа Шефилд Юн - Барнзли "Диема Спорт"
14,30 часа Суонси - Манчестър Юн "Диема Спорт 2"
14,35 часа Шанхай Шенхуа - Гуанджоу Евъргранде "Мтел Спорт 2"
15,00 часа Урал - ЦСКА (Москва) "Мтел Спорт"
16,30 часа Волфсбург - Борусия Дортмунд "Еurosport 2"
17,00 часа Ливърпул - Кристала Палас "Диема Спорт 2"
17,30 часа Спартак (М) - Локомотив (М) "Мтел Спорт"
18,00 часа Лион - Бордо "Диема Спорт"
18,15 часа Верея - Локомотив Пд "Диема"
19,00 часа Ювентус - Калиря "Ринг"
19,15 часа Селта - Реал Сосиеад "F+"
19,30 часа Стоук - Арсенал "Диема Спорт 2"
19,30 часа Съндърланд - Лийдс "Нова спорт"
19,30 часа Шалке 04 - Лайпциг "Eurosport 2"
21,00 часа ЦСКА - Витоша "Диема Спорт"
21,45 часа Верона - Наполи "Ринг"
14,15 часа Шефилд Юн - Барнзли "Диема Спорт"
14,30 часа Суонси - Манчестър Юн "Диема Спорт 2"
14,35 часа Шанхай Шенхуа - Гуанджоу Евъргранде "Мтел Спорт 2"
15,00 часа Урал - ЦСКА (Москва) "Мтел Спорт"
16,30 часа Волфсбург - Борусия Дортмунд "Еurosport 2"
17,00 часа Ливърпул - Кристала Палас "Диема Спорт 2"
17,30 часа Спартак (М) - Локомотив (М) "Мтел Спорт"
18,00 часа Лион - Бордо "Диема Спорт"
18,15 часа Верея - Локомотив Пд "Диема"
19,00 часа Ювентус - Калиря "Ринг"
19,15 часа Селта - Реал Сосиеад "F+"
19,30 часа Стоук - Арсенал "Диема Спорт 2"
19,30 часа Съндърланд - Лийдс "Нова спорт"
19,30 часа Шалке 04 - Лайпциг "Eurosport 2"
21,00 часа ЦСКА - Витоша "Диема Спорт"
21,45 часа Верона - Наполи "Ринг"
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, неделя, 20 август 2017 година:
13:30:
"Екселсиор" - "Фейенорд" Mtel sport 1
15:00:
"Амкар" - "Зенит" Mtel sport 2
15:30:
"Хъдърсфийлд" - "Нюкасъл" Диема спорт 2
15:30:
"Аякс" - "Грьонинген" Mtel sport 1
16:00:
"Лил" - "Каен" Диема спорт
16:30:
"Фрайбург" - "Айнтрахт" Евроспорт 2
17:45:
"НАК - "Айндховен" Mtel sport 1
18:00:
"Тотнъм" - "Челси" Диема спорт 2
18:00:
"Марсилия" - "Анже" Нова спорт
18:15:
"Славия" - "Етър" Диема спорт
19:00:
"Борусия" (М) - "Кьолн" Евроспорт 2
19:00:
"Аталанта" - "Рома" Ринг
19:15:
"Атлетик" (Б) - "Хетафе" F+
21:00:
"Дунав" - "Лудогорец" Диема спорт
21:15:
"Барселона" - "Бетис" Sport+ HD
21:45:
"Интер" - "Фиорентина" Ринг
22:00:
"Пари СЖ" - "Тулуза" Диема спорт 2
23:15:
"Ла Коруня" - "Реал" (М) Sport+ HD
13:30:
"Екселсиор" - "Фейенорд" Mtel sport 1
15:00:
"Амкар" - "Зенит" Mtel sport 2
15:30:
"Хъдърсфийлд" - "Нюкасъл" Диема спорт 2
15:30:
"Аякс" - "Грьонинген" Mtel sport 1
16:00:
"Лил" - "Каен" Диема спорт
16:30:
"Фрайбург" - "Айнтрахт" Евроспорт 2
17:45:
"НАК - "Айндховен" Mtel sport 1
18:00:
"Тотнъм" - "Челси" Диема спорт 2
18:00:
"Марсилия" - "Анже" Нова спорт
18:15:
"Славия" - "Етър" Диема спорт
19:00:
"Борусия" (М) - "Кьолн" Евроспорт 2
19:00:
"Аталанта" - "Рома" Ринг
19:15:
"Атлетик" (Б) - "Хетафе" F+
21:00:
"Дунав" - "Лудогорец" Диема спорт
21:15:
"Барселона" - "Бетис" Sport+ HD
21:45:
"Интер" - "Фиорентина" Ринг
22:00:
"Пари СЖ" - "Тулуза" Диема спорт 2
23:15:
"Ла Коруня" - "Реал" (М) Sport+ HD
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, 21 август 2017 г., понеделник:
20.30 ч. :
„Септември“ - „Берое“ - „Диема спорт“ (пряко)
21,15 ч. :
„Леванте“ - „Виляреал“ - F+ (пряко)
22.00 ч. :
„Манчестър С“ - „Евертън“ - „Диема спорт“2 (пряко)
20.30 ч. :
„Септември“ - „Берое“ - „Диема спорт“ (пряко)
21,15 ч. :
„Леванте“ - „Виляреал“ - F+ (пряко)
22.00 ч. :
„Манчестър С“ - „Евертън“ - „Диема спорт“2 (пряко)
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, петък, 25 август 2017 година:
18,00:
Етър - Ботев Диема
21,00:
Локомотив Пд - Дунав Диема спорт
21,15:
Реал С - Виляреал F+
21,30:
Кьолн - Хамбургер Евроспорт 2
21,45:
ПСЖ - Сент Етиен Диема спорт 2
21,45:
Бристол Сити - Астън Вила Нова спорт
18,00:
Етър - Ботев Диема
21,00:
Локомотив Пд - Дунав Диема спорт
21,15:
Реал С - Виляреал F+
21,30:
Кьолн - Хамбургер Евроспорт 2
21,45:
ПСЖ - Сент Етиен Диема спорт 2
21,45:
Бристол Сити - Астън Вила Нова спорт
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията днес, 26-ти август, събота, 2017 г.
14,30 Борнемут - Ман Сити Диема спорт 2
16,30 Вердер - Байерн Евроспорт 2
17,00 Бъртън - Шефилд У Диема спорт 2
18,15 Нант - Лион Нова спорт
18,45 Берое - ЦСКА Диема спорт
19,00 Дженоа - Ювентус Ринг
19,15 Алавес - Барселона Sport+HD
19,30 Ман Ю - Лестър Диема спорт 2
19,30 Борусия Д - Херта Евроспорт 2
20,00 Локомотив Москва - Урал Мтел спорт 1
21,00 Левски - Славия Диема спорт
21,00 Бордо - Троа Нова спорт
21,45 Рома - Интер Ринг
23,15 Лас Палмас - Атлетико Мадрид Sport+HD
14,30 Борнемут - Ман Сити Диема спорт 2
16,30 Вердер - Байерн Евроспорт 2
17,00 Бъртън - Шефилд У Диема спорт 2
18,15 Нант - Лион Нова спорт
18,45 Берое - ЦСКА Диема спорт
19,00 Дженоа - Ювентус Ринг
19,15 Алавес - Барселона Sport+HD
19,30 Ман Ю - Лестър Диема спорт 2
19,30 Борусия Д - Херта Евроспорт 2
20,00 Локомотив Москва - Урал Мтел спорт 1
21,00 Левски - Славия Диема спорт
21,00 Бордо - Троа Нова спорт
21,45 Рома - Интер Ринг
23,15 Лас Палмас - Атлетико Мадрид Sport+HD
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, 27 август 2017 г., неделя:
11.00 н Футбол , СКА - "Спартак" (М) - Mtel sport 1
13.30 ч "Фейенорд“ - “Вилем“ II - Mtel sport 1
15.30 ч "Челси“ - "Евертън" - Диема спорт 2
15.30 ч "Уест Бромич" - “Сток“ - Нова спорт
15.30 ч “Венло" - "Аякс” - Mtel sport 1
16.30 ч "Лайпциг" - "Фрайбург" - Eurosport 2
17.30 ч ЦСКА (М) - “Ахмат" - Mtel sport 1
18.00 ч "Ливърпул" - “Арсенал” - Диема спорт 2
18.00 ч "Анже" - "Лил" - Нова спорт
18.45 ч "Черно море” - "Септември“ - Диема спорт
19.00 ч "Хановер 96” - "Шалке 04“ - Eurosport 2
19.00 ч , "Торино“ - "Сасуоло" - RING
20.00 ч , “Зенит" - "Ростов" - Mtel sport 1
21.00 ч "Лудогорец" - "Пирин" - Diema sport
21.15 ч , "Хетафе" - "Севиля" - F+
21.45 ч " , "Милан" - "Каляри" - RING
22.00 ч "Монако" - "Марсилия" - Diema sport 2
23.15 ч "Реал" (М) - "Валенсия" - Sport+ HD
11.00 н Футбол , СКА - "Спартак" (М) - Mtel sport 1
13.30 ч "Фейенорд“ - “Вилем“ II - Mtel sport 1
15.30 ч "Челси“ - "Евертън" - Диема спорт 2
15.30 ч "Уест Бромич" - “Сток“ - Нова спорт
15.30 ч “Венло" - "Аякс” - Mtel sport 1
16.30 ч "Лайпциг" - "Фрайбург" - Eurosport 2
17.30 ч ЦСКА (М) - “Ахмат" - Mtel sport 1
18.00 ч "Ливърпул" - “Арсенал” - Диема спорт 2
18.00 ч "Анже" - "Лил" - Нова спорт
18.45 ч "Черно море” - "Септември“ - Диема спорт
19.00 ч "Хановер 96” - "Шалке 04“ - Eurosport 2
19.00 ч , "Торино“ - "Сасуоло" - RING
20.00 ч , “Зенит" - "Ростов" - Mtel sport 1
21.00 ч "Лудогорец" - "Пирин" - Diema sport
21.15 ч , "Хетафе" - "Севиля" - F+
21.45 ч " , "Милан" - "Каляри" - RING
22.00 ч "Монако" - "Марсилия" - Diema sport 2
23.15 ч "Реал" (М) - "Валенсия" - Sport+ HD
Re: Мачовете по телевизията - програма
21,45 Футбол, България - Швеция БНТ 1
21,45 Футбол, Франция - Холандия Диема спорт 2
21,45 Футбол, Франция - Холандия Диема спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
21:45
Чехия - Германия (Диема Спорт)
Малта - Англия (Диема Спорт 2)
Чехия - Германия (Диема Спорт)
Малта - Англия (Диема Спорт 2)
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта