Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона - 2:0 FT (5:1 agg)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот smoothc » 17 авг 2017 01:56

Честита купа, Мадрид!

Пуйол, Пике (допреди година), Алвеш

Да, това са изключенията и още няколко назад във времето, но детайлно погледнато при Барселона просто липсва нюха към защитниците и вратарите.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот sapio0o » 17 авг 2017 01:57

Бартомеу не е единствения проблем на Барса. Просто няма как да бъдат заменени футболисти като Меси, Шави, Иниеста, Пуйол и т.н.. Буси и Пике са извън всякаква форма, Суарес изглежда дебел.. Липсата на мотивацията също не е за подценяване след всички тези успехи. Реално бяха направени опити да се наложат някои юноши като Мунир, Сандро и Рафиня, но без особен резултат.

Просто каталунците имат навика да преиграват малко.. Те си мислят, че философията ще е вечна и останалите няма да имат успех в адаптация за противодействие. Все пак си мисля, че е рано да ги отписваме съвсем. Имат Меси. Вероятно ще бъде привлечен и Дембеле, а това си е предпоставка за поне частичен успех, подобен на този от последния сезон. Здрава борба в Примера и купа на Краля при условие, че Реал отново реши да отпадне рано.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 17 авг 2017 01:59

"Бял ядрен взрив стри Барса до прашинки"(цитата е от гонг).


Така е като шмъркаш повече отколкото може да поемеш.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот LevskiZavinagi » 17 авг 2017 01:59

Честита купа и от мен. Напълно заслужена. Новите в отбора ми харесват, старите също. Като цяло мисля че ще вземем всичко що е купа и после може да се насочим към тези в Англия, че там и без това си имат 10-тина различни :lol:
Изображение

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18051
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот kingofpop » 17 авг 2017 02:02

LevskiZavinagi написа:Честита купа и от мен. Напълно заслужена. Новите в отбора ми харесват, старите също. Като цяло мисля че ще вземем всичко що е купа и после може да се насочим към тези в Англия, че там и без това си имат 10-тина различни :lol:


викаш направо да ви дават и 3 те купи, къв е смисъла да се играят мачове :geek: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот Furious_Monk » 17 авг 2017 02:03

Там с техния брой може да си оправиш сезона. Юнайтед ако бяха взели и ФА къп, щяха да направят требъл. 8-)
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот sapio0o » 17 авг 2017 02:04

Furious_Monk написа:Там с техния брой може да си оправиш сезона. Юнайтед ако бяха взели и ФА къп, щяха да направят требъл. 8-)


И при все, че там няма Барса, няма Байерн, няма и Юве или Атлетико Мадрид. :?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Суперкупа на Испания | Реал Мадрид - Барселона / 17.08 / 00:00ч.

Мнениеот LevskiZavinagi » 17 авг 2017 02:06

kingofpop написа:
LevskiZavinagi написа:Честита купа и от мен. Напълно заслужена. Новите в отбора ми харесват, старите също. Като цяло мисля че ще вземем всичко що е купа и после може да се насочим към тези в Англия, че там и без това си имат 10-тина различни :lol:


викаш направо да ви дават и 3 те купи, къв е смисъла да се играят мачове :geek: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Или поне да пуснем втория ни отбор в Висшата лига и със сигурност ще сме в тройката. Нали видяхте Джирона как треснаха Ман Сити, а те не бяха със слаби футболисти. Всичко е рамките на шегата. Колелото се върти, със сигурност няма да ни е лесно, както и на вас. Радващото при нас е, че имаме дълга скамейка и млади момчета, които имат светло бъдеще пред себе си.
Изображение



Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта