Наско Сираков се завръща в Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот balef » 15 авг 2017 09:24

Според източник от "Novsport" Наско Сираков много скоро ще се завърне на "Герена". В момента легендата на "сините" води преговори лично със собственика на клуба - Спас Русев.
Все още не е ясно каква точно позиция ще заеме Сираков, но е напълно възможно да бъде назначен като главен мениджър на отбора и да помага на новия старши треньор на столичани - Делио Роси.
Дай Боже да е вярно и Наско Сираков да се завърне в своя дом -Левски !!!

tmanolov
Мнения: 3799
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот tmanolov » 15 авг 2017 09:36

Моля се това никога да не се случи - ако човекът с четирите имена, показал задните си части на великата синя публика, направил си едно "случайно" сафари, подстригван многократно нула номер от Дядя Миша (той си знае за какво), гледал безучастно събличането на Петев (изобщо не съм му фен, но това беше гавра) и т.н., отново дойде като ръководен кадър на "Герена", аз лично няма да стъпя на стадиона!!! Съжалявам, че го казвам, но по-голямо зло от НСПП за Левски трудно може да има - дори машинациите на Тирето и Делиорманец бледнеят пред това, което той направи във вреда на любимия ми отбор :oops: :evil: :twisted:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот шивача » 15 авг 2017 09:41

Любопитно ми е как някой хора, които го плюеха ще им се наложи да го "припознаят" :mrgreen: Ще пада лизане и обръщане на палачинката 8-) Не случайно Раева изскочи и каза, че мъжа й вика: късат живо месо от Левски, както и последвалото БЕЗУМНО наказание за реферите... Иначе Сирака ви е най-добрия ръководител, с позиции в бфс.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот sslevski » 15 авг 2017 09:42

tmanolov написа:Моля се това никога да не се случи - ако човекът с четирите имена, показал задните си части на великата синя публика, направил си едно "случайно" сафари, подстригван многократно нула номер от Дядя Миша (той си знае за какво), гледал безучастно събличането на Петев (изобщо не съм му фен, но това беше гавра) и т.н., отново дойде като ръководен кадър на "Герена", аз лично няма да стъпя на стадиона!!! Съжалявам, че го казвам, но по-голямо зло от НСПП за Левски трудно може да има - дори машинациите на Тирето и Делиорманец бледнеят пред това, което той направи във вреда на любимия ми отбор :oops: :evil: :twisted:

От цялата ти плеада от глупости нищо конкретно не каза с което да убедиш хората,че не става.
Факт е че при Насо имаме най-голямите успехи.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот gonzo72 » 15 авг 2017 09:43

tmanolov написа:Моля се това никога да не се случи - ако човекът с четирите имена, показал задните си части на великата синя публика, направил си едно "случайно" сафари, подстригван многократно нула номер от Дядя Миша (той си знае за какво), гледал безучастно събличането на Петев (изобщо не съм му фен, но това беше гавра) и т.н., отново дойде като ръководен кадър на "Герена", аз лично няма да стъпя на стадиона!!! Съжалявам, че го казвам, но по-голямо зло от НСПП за Левски трудно може да има - дори машинациите на Тирето и Делиорманец бледнеят пред това, което той направи във вреда на любимия ми отбор :oops: :evil: :twisted:

Не пиши глупости !През цялото време Наско Сираков беше псуван на мача със Славия и е нормално да не му издържат нервите!
По-добър спортен шеф няма в България от Наско Сираков това е истината и резултатите го показват от както Сираков не е на Герена Левски играе пред 500-1000 зрители и отбора стигна нивото на Пирин Бл.............

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот love_hurtz » 15 авг 2017 09:48

Нека и Насето дойде, да се качи и той на клона ! Признавам го за най-големия левскар, когато има пари в отбора ! :roll:

tmanolov
Мнения: 3799
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот tmanolov » 15 авг 2017 10:24

sslevski написа:
tmanolov написа:Моля се това никога да не се случи - ако човекът с четирите имена, показал задните си части на великата синя публика, направил си едно "случайно" сафари, подстригван многократно нула номер от Дядя Миша (той си знае за какво), гледал безучастно събличането на Петев (изобщо не съм му фен, но това беше гавра) и т.н., отново дойде като ръководен кадър на "Герена", аз лично няма да стъпя на стадиона!!! Съжалявам, че го казвам, но по-голямо зло от НСПП за Левски трудно може да има - дори машинациите на Тирето и Делиорманец бледнеят пред това, което той направи във вреда на любимия ми отбор :oops: :evil: :twisted:

От цялата ти плеада от глупости нищо конкретно не каза с което да убедиш хората,че не става.
Факт е че при Насо имаме най-голямите успехи.

Никого в нищо не убеждавам, а и съм се убедил, че е невъзможно да убедиш човек, който е предварително "наясно" с нещата. Имам ясна и точно позиция относно лицето с четирите имена, и я следвам. Мнението си е мое, не държа някой друг да ме подкрепя.

Ще задам само един въпрос - къде беше Левски при предишния престой на НСПП? И защо "големият левскар" поне Наско един път не се застъпи за Левски, ей така, безплатно, пред приятеля си "левскар" Перукан от "тъмносиньото БФС", от съдийския комфорт на други отбори и рязането на нашия?

Успешен ден желая и само Левски!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

sin_fen
Мнения: 116
Регистриран на: 20 юни 2008 18:28
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот sin_fen » 15 авг 2017 10:40

Какво значение има дали е левскар или не. Той ако заема някаква позиция е да РАБОТИ. Гонзо като е голям левскар какво стана - като ръководител 0. Крайно време е да престанем с тези фенски пристратия. Петричев е голям лудогорчанин, Томанов също. Стоилов в ЦСКА - София, и други които вършат работа. ПАК КАЗАМ АКО ДОЙДЕ В ЛЕВСКИ ТОЙ ТРЯБВА ДА РАБОТИ. КОЛКО ОТ ВАС РАБОТЯТ БЕЗ ДА ПОЛУЧАВАТ ЗАПЛАТА?
ПС: Някой след него да е постигнал някакви успехи - а да Велев и Боримиров, но с отбор изграден от Сираков и Стоилов.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот шивача » 15 авг 2017 10:40

tmanolov написа:
sslevski написа:
tmanolov написа:Моля се това никога да не се случи - ако човекът с четирите имена, показал задните си части на великата синя публика, направил си едно "случайно" сафари, подстригван многократно нула номер от Дядя Миша (той си знае за какво), гледал безучастно събличането на Петев (изобщо не съм му фен, но това беше гавра) и т.н., отново дойде като ръководен кадър на "Герена", аз лично няма да стъпя на стадиона!!! Съжалявам, че го казвам, но по-голямо зло от НСПП за Левски трудно може да има - дори машинациите на Тирето и Делиорманец бледнеят пред това, което той направи във вреда на любимия ми отбор :oops: :evil: :twisted:

От цялата ти плеада от глупости нищо конкретно не каза с което да убедиш хората,че не става.
Факт е че при Насо имаме най-голямите успехи.

Никого в нищо не убеждавам, а и съм се убедил, че е невъзможно да убедиш човек, който е предварително "наясно" с нещата. Имам ясна и точно позиция относно лицето с четирите имена, и я следвам. Мнението си е мое, не държа някой друг да ме подкрепя.

Ще задам само един въпрос - къде беше Левски при предишния престой на НСПП? И защо "големият левскар" поне Наско един път не се застъпи за Левски, ей така, безплатно, пред приятеля си "левскар" Перукан от "тъмносиньото БФС", от съдийския комфорт на други отбори и рязането на нашия?

Успешен ден желая и само Левски!


Щото живота е такъв.........имаш ли брат? или сестра? ако не, виж другите, дето имат, как се карат за имати и как си правят мръсно, не се поглеждат с години, хем са кръв, ти искаш, и то след позора с Петев, да кара съдиите да ви свирят дузпи като едно време?

в същия ред на мисли всички като него Гонзо, Войнов и тн не са левскари щото ви бият под път и над път, вместо профисионално да ви легнат :lol:
Лека и на теб!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Наско Сираков се завръща в Левски?

Мнениеот kiril.a.d » 15 авг 2017 11:21

Не се цупете и не мрънкaйте, ми се рaдвaйте aко Сирaков се върне в отбор ви!!! - тaкa добре лобирaше зa вaс, в БФС още преди 10-15 години...Но после, съвсем резонно удaри тъпaнaрa бaй Гaньо Бaтков, който съсипa "Левски" със сaфaритa! - и вие си имaxте вaшия...бе по-зле и от Лупи! - нaпрaво беше Титaничен! ;) :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта