ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот wilge » 11 авг 2017 13:19

g3_ev2 написа:Не съм привърженик на Левски, привърженик съм на Дунав по сантиментални причини от младежки опити да спортувам, но Левски са ми симпатични и искам да кажа следното: Не намирам играчите на Левски, с някои изключения, за слаби. Според мен проблемът идва от лоша отборна тренировка. Левски има дефицит, според мен, от умни, съобразени с предстоящия мач и добре организирани, много интензивни, игрови тренировки. Знаете, футболът не е това, което изграждаме индивидуално или отборно в тривиалните тренировки, на терена противникът, особено, когато е, да го кажем шаблонно, от по-ниска класа, винаги опитва да ни вкара в нестандартни неща, което изравнява играта и дава шансове на отбраняващия се отбор. Затова трябва да се развива бърза и всестранна реакция спрямо такива ситуации, точно в този смисъл правилно организираната и интензивна тренировка в напрегнати игрови условия е много важна. Ако Левски имаха такава тренировка, щяха да работят по-бързо при поемането и адресирането на топката, в точните маневри без топка, в скрития пас, в бързата и точна стрелба, в усета кога да се мине към покритие, кога и за колко време да се мине в атака, в кои точки при развитието на атаката да се иска със спринт в дълбочина топката (с оглед вариабилност), как да се концентрират сили, в кой пункт и кога в защитата на противника и т.н. А те точно в това имат големи дефицити, макар индивидуално да превъзхождат повечето от противниците си. Това рефлектира в мудно развитие на играта в различни фази, неумение в контраатаката, кифаджийство и несигурност в отиграванията на терена. Получава се смешна картина - Левски прави поне 10 положения за гол на мач, а изпуска от непохватност в единични, случайни нестандартни ситуации понякога наистина смешни голове (напр. първият гол в мача с Верея)!
Та, ако ще събличате, събличайте с тази цел - подходящо интензивна отборна тренировка!

Ако изпратиш този текст на Боримиров бъди сигурен, че най- напред няма да може да го прочете, после няма да може да го разбере, тъй като 80% от думите са му непознати. Не съм чул и видял до сега интервю с този иначе приличен БИВШ футболист заемащ длъжност не по умствените му възможности и професионална квалификация в което мисълта му да тече гладко. Бедният му речник е олицетворение на управленските му способности. Много ще възнегодуват, но има съществена разлика когато правиш нещата с ръце или крака, и когато ги правиш с акъл.

filcolins
Мнения: 505
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот filcolins » 11 авг 2017 17:25

g3_ev2 написа:Не съм привърженик на Левски, привърженик съм на Дунав по сантиментални причини от младежки опити да спортувам, но Левски са ми симпатични и искам да кажа следното: Не намирам играчите на Левски, с някои изключения, за слаби. Според мен проблемът идва от лоша отборна тренировка. Левски има дефицит, според мен, от умни, съобразени с предстоящия мач и добре организирани, много интензивни, игрови тренировки. Знаете, футболът не е това, което изграждаме индивидуално или отборно в тривиалните тренировки, на терена противникът, особено, когато е, да го кажем шаблонно, от по-ниска класа, винаги опитва да ни вкара в нестандартни неща, което изравнява играта и дава шансове на отбраняващия се отбор. Затова трябва да се развива бърза и всестранна реакция спрямо такива ситуации, точно в този смисъл правилно организираната и интензивна тренировка в напрегнати игрови условия е много важна. Ако Левски имаха такава тренировка, щяха да работят по-бързо при поемането и адресирането на топката, в точните маневри без топка, в скрития пас, в бързата и точна стрелба, в усета кога да се мине към покритие, кога и за колко време да се мине в атака, в кои точки при развитието на атаката да се иска със спринт в дълбочина топката (с оглед вариабилност), как да се концентрират сили, в кой пункт и кога в защитата на противника и т.н. А те точно в това имат големи дефицити, макар индивидуално да превъзхождат повечето от противниците си. Това рефлектира в мудно развитие на играта в различни фази, неумение в контраатаката, кифаджийство и несигурност в отиграванията на терена. Получава се смешна картина - Левски прави поне 10 положения за гол на мач, а изпуска от непохватност в единични, случайни нестандартни ситуации понякога наистина смешни голове (напр. първият гол в мача с Верея)!
Та, ако ще събличате, събличайте с тази цел - подходящо интензивна отборна тренировка!



Прати този анализ на Спас Русев. Мисля, че ще те вземе веднага на работа в Левски. Иначе сериозно - доста добре написано на фона на повечето коментари

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Kris_men2000 » 11 авг 2017 19:01

Jordan1914 написа:
Kris_men2000 написа:0:3 за Дунав. Левски е тотална щета в момента.Напълно аматьорско селски отбор от окръжните групи.Това е Левски в момента.Та това 3:0 за Дунав и то на Герена е с условие,че имаме страшно много късмет.

Абе пич,аз мислех,че ти си левскар,а тука прогнозираш загуба с 3 гола за ЛЕВСКИ???Ти добре ли си?На каква основа казаваш,че сме селски отбро и че ще паднем 3:0???


Правилно мислиш.Левскар съм в червата та и още толкова.Целият род ми са левскари. А той не е малък.Какво ме кара да дам тази прогноза?А ми Митов и Сливнешки Герой.Щом тези отрепки ме накараха да не чувствам нищо при загуба на отбора направи си сам преценка.За Левски съм плакал,радвал, изпадал съм в нервни кризи и в екстас и оргазъм но токова безразличие не ме е налягало.А сега тези помояри ме направиха безчувствен.нещо тотално е объркано в клуба или има някаква страшна магия върху отбора.Знам ли.... ПРЕДЛАГАМ НА РЪКОВОДСТВОТО ДА НАПРАВЯТ КУРБАН И ВОДОСВЕТ ЗА КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ И БЛАГОПОЛУЧИЕ. Не знам и аз вече за какво.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 11 авг 2017 20:57

Jordan1914 написа:
Kris_men2000 написа:0:3 за Дунав. Левски е тотална щета в момента.Напълно аматьорско селски отбор от окръжните групи.Това е Левски в момента.Та това 3:0 за Дунав и то на Герена е с условие,че имаме страшно много късмет.

Абе пич,аз мислех,че ти си левскар,а тука прогнозираш загуба с 3 гола за ЛЕВСКИ???Ти добре ли си?На каква основа казаваш,че сме селски отбро и че ще паднем 3:0???

Ако да речем е левскар това значи ли, че трябва винаги да прогнозира добри резултати като някакъв вид "лоялност"?

Инак и според мен прогнозата му е меко казано пресилена, но.. има право на мнение.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 11 авг 2017 20:58

koisa написа:Който не иска да тренира и да се раздава на терена, да хваща пътя. Има и други отбори... Левски не е пансион! :geek:

Абе сега-засега Левски е точно пансион. Остава надеждата, че човек като Роси не иска да ръководи пансион и ще му бъде позволено да наложи своето :>
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот FCD » 12 авг 2017 00:35

С това хоро, което играем от три кръга насам, не виждам как може да се надяваме на нещо повече от хикс, и то с голям късмет. Предполагам, че ще се правят опити за корекции на играта в движение, но твърде големите персонални рокади в състава, и най-вече в халфовата линия, може отново да не сработят. Оказва се, че централният футболист в това отношение в мача с Етър е бил болен, а друг пък е бил с болежки. Може би затова не ни се получи играта и ще видим как ще е в неделя. Реално погледнато не знам какво да очаквам от този мач, независимо че Левски сте изявен фаворит. Ако додрапаме до равен, мога да го считам направо за успех. Факт е, че и двата отбора сме се изгубили и търсим себе си. Дано поне се получи един хубав мач този път като онзи зимния на Герена.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот emigo73 » 12 авг 2017 07:21

Бием с 2-0 и то с игра.Ще имаме и куп пропуски.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Red_Neck » 12 авг 2017 08:18

Ако вкарате ранен гол, ще биете с лекота.
Очаквам Дунав да скочат здраво и да се борят за точка. 0:0.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Jordan1914 » 12 авг 2017 08:24

Betchualeng Arnaikem написа:
Jordan1914 написа:
Kris_men2000 написа:0:3 за Дунав. Левски е тотална щета в момента.Напълно аматьорско селски отбор от окръжните групи.Това е Левски в момента.Та това 3:0 за Дунав и то на Герена е с условие,че имаме страшно много късмет.

Абе пич,аз мислех,че ти си левскар,а тука прогнозираш загуба с 3 гола за ЛЕВСКИ???Ти добре ли си?На каква основа казаваш,че сме селски отбро и че ще паднем 3:0???

Ако да речем е левскар това значи ли, че трябва винаги да прогнозира добри резултати като някакъв вид "лоялност"?

Инак и според мен прогнозата му е меко казано пресилена, но.. има право на мнение.

Именно защото съм му чел мненията и се изненадах от тази прогноза!Иначе мача с героите,единствено първите 30 мин може да са показно за нещо,след това видяхме,че резервите и юношите особенно,са много зле,но е лошо,че ни вкараха 3 гола от контра атака!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32253
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот 1914.1902 » 12 авг 2017 09:06

Цени на пропуските за срещата с Дунав (Русе):

Сектор Б - 7 лв.

Сектор В - 10 лв.

Сектор А - 15 лв. (Блок 6), 18 лв. (Блок 4), 20 лв. (Блок 1, 2 и Прес ложа), 30 лв. (Ложа 2 и 3), 70 лв. (VIP - достъп до ВИП салона с кетъринг).

Гостите ще могат да си закупят билет от каса пред сектор "Г". Цената на талоните е 7 лева".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта