Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 11 авг 2017 17:32

Като председател на фенклуба надали се получава заплата. :lol: :lol: А тази на директор в Левски със сигурност е доста сочна.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 11 авг 2017 17:55

1982 написа:Като председател на фенклуба надали се получава заплата. :lol: :lol: А тази на директор в Левски със сигурност е доста сочна.

Да го направят председател със заплата. Само и само да е далеч от управлението. А, сетих се! Да го направят "почетен директор". Нещо като вашия Д.Пенев. :mrgreen: :mrgreen:

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 11 авг 2017 18:13

Твърде е възможно след време и Боримиров да му изстине мястото, ако в действителност Спас се е заел да гради отбор, а не просто да свърши париет максимално бързо и кой от къде е.
Твърде е възможно поетапно да започнат да губят позиции т.нар. "организирани" фенове. В такъв момент и Боримиров ще е излишен.
Мен лично не ми пречи особено Боримиров. Работата си, до колкото можем да правим изводи от трансферите, я върши. В смисъл, че по-голямата част от привлечените имат качества и като цяло по-адекватна селекция не сме имали в последните 10 години. Съвсем отделен въпрос е, че тия играчи някой трябва да ги тренира и да направи отбор от тях. Най-големия минус на Боримиров бе това, че държа Митов. И все пак си мисля, че там имаше някакъв тънък замисъл от страна на двмата със Спас - да си направят трансферите лично те, като ще имат за треньор една безгласна буква, докато тече този процес. Ако бяха предложили тези играчи на Роси, вероятно щеше да откаже повечето и да вземе Буш, Вутов, Обертан и Гомес. Така че не мога да пишат Митов само на съвеста на Боримиров.
За това колко осовободени имаше и как не се подновиха договорите на Аниете, де Ноер, Костадинов и тн. няма да се връщаме да го обясняваме пак. Според мен хода бе правилен - голяма част от играчите нямаха респект от ръководството, мърдосваха се, сякаш бяха ОК с цялата апатия около клуба, а някои се имаха за незаменими.
От друга страна, това, което не ми харесва, е авторитарното му поведение. Или по-скоро опитите му за такова. Има хора, които просто имат такова излъчване и поведение и без да ги познаваш, си личи. Не ми харесва и речника му, на който бе обърнато внимание, нито избора на думи и тн. Но това си е чисто човешки проблем вече. Манталитет и характер.
По-добре да говори по-малко, даже хич. Нека Краси да дава интервюта. И без това се води изпълнителен директор. Когато той каже "питайте Боримиров", тогава да му вземат интервюта

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 11 авг 2017 20:52

1982 написа:Боримиров е полезно да седи заради топлите връзки със София Запад ..... все пак е рода на Таки и наркодилърите ще слушкат, докато техният човек е на хранилката в Левски.

Точно там е проблема: вместо да се забрани достъпа до стадиона и отбора на редица индивиди ръководството ги котка и им пуска аванта един вид като откуп срещу изцепки.

Ами така винаги отбора ще е заложник на тая тайфа.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 12 авг 2017 19:44

Боримиров направи много за школата-това е безспорен факт. И това лято за всички отбори има комплект нови топки, уреди и пособия за упражненията, има ред, организация и методика.
Колкото до работата му в първия отбор...тя не е еднозначна.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 13 авг 2017 09:47

Видяхте ли вчера разликата между съдийството в мача ни срещу Верея и съдийството на мача на Каузата с тях? Признават им гол от 2 метра засада, на нас не признават такъв от 3 метра покрита засада. Коментаторските подлоги мълчат и се чудят как да замажат положението. РУК и за тях!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 13 авг 2017 09:53

W84me написа:Видяхте ли вчера разликата между съдийството в мача ни срещу Верея и съдийството на мача на Каузата с тях? Признават им гол от 2 метра засада, на нас не признават такъв от 3 метра покрита засада. Коментаторските подлоги мълчат и се чудят как да замажат положението. РУК и за тях!

Този сезон ще е така. Защото изтърваха ШЛ и ако я изтърват още веднъж - тръгват по надолнището... :mrgreen:

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 13 авг 2017 11:24

Лудогорец в началото ми бяха симпатичен отбор ,защото се стремяха да играят красив футбол и честно ,но после собственика им се научи да прави мръсни номера и да пръска пари извън Лудогорец в посока съдииска комисия и стимулиране на отборите да играят на максимум срещу конкурентите им ,като в същото време тези отбори ги е страх да вземат точки от Лудогорец ,за да не им врътне кранчето . От тогава са ми досадни и ме дразнят страшно много с високомерието си и корупционните практики .
Имаше 1 отворко ,който в 2-3 поста подред почна да ме товари ,че разнасям партенки ,заради поста ми ,че Херо отива в Лудогорец . Нарочно не му отговорих ,докато не стане официално ,но вече и по БТВ новите го казаха като официална новина . Нещо като извинение дали ще получа ? :lol:

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: /анкета/ Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 13 авг 2017 16:09

groti написа:
zap_lv написа:Преди минутки разбрахме официално ,че Херо е долна мастия . Лятото беше вариант за нас и ни отказа ,сега отива в Лудогорец .Егати Левскара !


1во - не всичко, което лети се яде. Демек.. защо изобщо коментираме тая партенка?
2ро - това че е левскар не значи, че не може да работи за друг отбор. При лудите ще има пари и спокойствие
3то - виж 1во!
После ще си вземеш ли думите обратно ако пуснат опровержение след минути?

Чакам да си вземеш думите обратно . :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Thsmith » 13 авг 2017 16:47

Помните ли какви ги говореше тоя смешко като отказваше на Левски и как се оправдаваше с Гонзо :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта