Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 10 авг 2017 20:47

Serafim написа:Май е имало "извънредна" тренировка след загубата. :)

Трябва да ги излови на прибиране от дискотеките за извънредна тренировка. Или направо в стил Лобановски: след загуба ядене и пиене... и после в 5 сутринта тренировка хаха.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tevez » 10 авг 2017 23:11

Пращат Захариев при юношите, а Екимов продължава да е в първия отбор. УжасТ!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 11 авг 2017 00:16

Betchualeng Arnaikem написа:
Serafim написа:Май е имало "извънредна" тренировка след загубата. :)

Трябва да ги излови на прибиране от дискотеките за извънредна тренировка.


И после следват няколко загуби и ....... чао ...... ама не на играчите. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
hd-fen
Мнения: 267
Регистриран на: 04 апр 2014 14:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот hd-fen » 11 авг 2017 00:52

Шок и ужас - наглата некадърна помашка швестерка Ясен Екимов остава в щаба на Роси... Кой стои зад това лице. Как този главен виновник за трагичното състояние на Левски отново оцеля. Чувал съм за ненадминатата наглост на помаците, но това вече минава всички граници !!!

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот анто маина » 11 авг 2017 06:36

hd-fen написа:Шок и ужас - наглата некадърна помашка швестерка Ясен Екимов остава в щаба на Роси... Кой стои зад това лице. Как този главен виновник за трагичното състояние на Левски отново оцеля. Чувал съм за ненадминатата наглост на помаците, но това вече минава всички граници !!!

Ами имате мач,нещо транспарант ,скандиране против него и т.н. .

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 11 авг 2017 09:56

hd-fen написа:Шок и ужас - наглата некадърна помашка швестерка Ясен Екимов остава в щаба на Роси... Кой стои зад това лице. Как този главен виновник за трагичното състояние на Левски отново оцеля. Чувал съм за ненадминатата наглост на помаците, но това вече минава всички граници !!!

Това не мога да го разбера. Явно има доста "съветници" в Левски които продължават с подривната си дейност. Да махнеш доказан специалист като Вальо Захариев тъй като си водиш доверен сътрудник е допустимо. Не знам до колко е опрадано и какъв ефект ще има от това. Но да си доведеш кондиционен спец, да имаш млад и перспективен местен в лицето на Петър Пеев и по непонятни причини да продължаваш да държиш на вече изпял песента си кондиционен треньор с наднормено тегло и методи на работа от младостта си е меко казано безумие. Докато Левски не се превърне от пансион за некадърни и никъде не искани неквалифицирани и със старомодни методи на работа левскари в професионално действащо дружество със строг финансов контрол, със съвременни методи на работа и ефективен маркетинг няма да излезем от блатото на посредствеността в което дълбоко сме затънали сега. За по ясно- с какво допринасят за просперитета на клуба, освен че тежат на бюджета, Диана Иванова, Даниел Боримиров, Ясен Екимов, Амаду Сукуна, Франсис Нар, Симон Сандберг и Бабатунде Адениджи? Сигурен съм, че има още хрантутници на хранилката но за някои не се сещам, а за други просто не знам. Или действително ново начало, или продължаване по наклонената надолу плоскост. Среден път няма.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 11 авг 2017 09:58

wilge написа:
hd-fen написа:Шок и ужас - наглата некадърна помашка швестерка Ясен Екимов остава в щаба на Роси... Кой стои зад това лице. Как този главен виновник за трагичното състояние на Левски отново оцеля. Чувал съм за ненадминатата наглост на помаците, но това вече минава всички граници !!!

Това не мога да го разбера. Явно има доста "съветници" в Левски които продължават с подривната си дейност. Да махнеш доказан специалист като Вальо Захариев тъй като си водиш доверен сътрудник е допустимо. Не знам до колко е опрадано и какъв ефект ще има от това. Но да си доведеш кондиционен спец, да имаш млад и перспективен местен в лицето на Петър Пеев и по непонятни причини да продължаваш да държиш на вече изпял песента си кондиционен треньор с наднормено тегло и методи на работа от младостта си е меко казано безумие. Докато Левски не се превърне от пансион за некадърни и никъде не искани неквалифицирани и със старомодни методи на работа левскари в професионално действащо дружество със строг финансов контрол, със съвременни методи на работа и ефективен маркетинг няма да излезем от блатото на посредствеността в което дълбоко сме затънали сега. За по ясно- с какво допринасят за просперитета на клуба, освен че тежат на бюджета, Диана Иванова, Даниел Боримиров, Ясен Екимов, Амаду Сукуна, Франсис Нар, Симон Сандберг и Бабатунде Адениджи? Сигурен съм, че има още хрантутници на хранилката но за някои не се сещам, а за други просто не знам. Или действително ново начало, или продължаване по наклонената надолу плоскост. Среден път няма.

Дайте време на Роси да види кой става и кой не става. Вальо не е махнат, а отиде в академията. Мисля че няма нищо по-хубаво от това да имаме адекватен треньор там и да учи тези, които все още имат време за учене, вместо да се мъчи с Любенов, например.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 11 авг 2017 11:04

wilge написа:
hd-fen написа:Шок и ужас - наглата некадърна помашка швестерка Ясен Екимов остава в щаба на Роси... Кой стои зад това лице. Как този главен виновник за трагичното състояние на Левски отново оцеля. Чувал съм за ненадминатата наглост на помаците, но това вече минава всички граници !!!

Това не мога да го разбера. Явно има доста "съветници" в Левски които продължават с подривната си дейност. Да махнеш доказан специалист като Вальо Захариев тъй като си водиш доверен сътрудник е допустимо. Не знам до колко е опрадано и какъв ефект ще има от това. Но да си доведеш кондиционен спец, да имаш млад и перспективен местен в лицето на Петър Пеев и по непонятни причини да продължаваш да държиш на вече изпял песента си кондиционен треньор с наднормено тегло и методи на работа от младостта си е меко казано безумие. Докато Левски не се превърне от пансион за некадърни и никъде не искани неквалифицирани и със старомодни методи на работа левскари в професионално действащо дружество със строг финансов контрол, със съвременни методи на работа и ефективен маркетинг няма да излезем от блатото на посредствеността в което дълбоко сме затънали сега. За по ясно- с какво допринасят за просперитета на клуба, освен че тежат на бюджета, Диана Иванова, Даниел Боримиров, Ясен Екимов, Амаду Сукуна, Франсис Нар, Симон Сандберг и Бабатунде Адениджи? Сигурен съм, че има още хрантутници на хранилката но за някои не се сещам, а за други просто не знам. Или действително ново начало, или продължаване по наклонената надолу плоскост. Среден път няма.

Диана мисля ,че е съветник по юридическите въпроси .Боримиров и Екимов незнам какво правят в Левски ,особенно втория при положение ,че работата му е очевадна (издържат 60 мин , макс и почват да се разхождат ) .Нар трябва да пътува в африка , на Сукуна и Сандберг не се даде достатъчно време за да ги отпишем (за Сукуна съм сигурен ,че има някакви качества ) .При Адениджи трябва сериозно да се работи (има потенциал в него ,но не е готов за титуляр) .Нека не забравяме треньорите в ДЮШ ,които са при нас ,само защото никой не ги иска .Можем да добавим и домакина на стадиона към списъка пиявици (този човек не го ли е срам от базата ,да за някой неща трябват много пари ,но има елементарни неща 1 храсторез да вземе и да почне да коси бурените около стадиона ,малко от малко поне ,1 бака боя да вземе да боядиса някой неща ) .

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 11 авг 2017 16:45

Боримиров е полезно да седи заради топлите връзки със София Запад ..... все пак е рода на Таки и наркодилърите ще слушкат, докато техният човек е на хранилката в Левски.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 11 авг 2017 17:30

1982 написа:Боримиров е полезно да седи заради топлите връзки със София Запад ..... все пак е рода на Таки и наркодилърите ще слушкат, докато техният човек е на хранилката в Левски.

Ми да го назначат председател на фенклуба тогава. Кво ми се прави на директор???


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта