Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот groti » 10 авг 2017 11:26

Леле, не мога да повярвам какъв шум се вдигна заради една контрола. Имам чувството, че утре някои хора ще седнете да ги псувате и да се тръшкате на загубите в демонстративните и кварталните мачлета. Делио има много работа, но ще се справи. Само трябва да се спре с драмата и истериите. Вчера се видя, че имаме отбор за БГ първенството (първите 30 минути), който като се сработи ще се бори за всичко. Проблемът е че нямаме дълга резервна скамейка и на нея седят онези пикльовци, дето трудно си спират топката. Сега вече искате ли да играем само с юношите? Все някой им е виновен на тях. Не им се дават шансове, чужденците им взимали местата и т.н. Истината е че на тях са им в главите чалга, прически и епилатори за краченцата.
Но, това е нормално с тая шуробаджанащина в школата. Затова в Литекс (истинския) изкараха толкова добри юноши. Там няма толкова "легенди", които да натискат за синчетата си.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
BL1914
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2016 09:53
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот BL1914 » 10 авг 2017 11:28

metodito написа:
BL1914 написа:Много точно казано. Фикс идеята за юноши не вирее и не върви в България, просто защото няма качествени такива. След като най-добрите ти юноши са Краев и Вутов, смятай за какво иде реч. Единия няма да помирише терен в Мидтиланд, а другия не можа да се докаже в 3-та/4-та дивизия на Италия!!!!! Пълен смях. Друг е въпроса, че чужденците които идват в Левски са трагедия - как все ние не може да уцелим качествени чужденци не знам. Ботев, Берое и др. отбори привличат чужденци с класи над нашите.... Всички начело с Боримиров (съгледвачи, директори и т.н.) трябва дружно да си подадат оставките. Още от моменте в които се реши качествените футболисти като Де Нойер, Костадинов, Ал. Александров (цент.защитник), Лукин и Аниете да се освободят от Левски, за да дойдат недоразумения като - Панайотов (няма точен пас на 4 м), Цветкович (най-слабия десен бек идвал в Левски. По-слаб дори и от Алвеша), Ангелов (тича с прави колена и е супер недоразумение), Мапуку (страшно менте), Буш (по-малко страшно менте), Рошу (шампион в Румъния - не казвай на никого!!!) и т.н, и т.н., беше ясно, че нещо в управлението е сбъркано. В добавка излиза и името на Мики Орачев, който се предполага, че е израстнал неимоверно много след като бе отдаден под наем в Локо СФ (Б група). И никой не може да ме убеди, че това е направено с цел спестяване на средстава, защото съм сигурен, че изброените нови футболисти НЕ взимат заплати по-малко от изгонените такива. Тук искам да задам и един въпрос - кой селектира и доведе тези футболисти в Левски?
Дано се окажа лош пророк и Делио Роси направи чудеса, но се съмнявам. Просто положението в Левски е трагично и все по-зле ще става. Сега имаме добър треньор (поне на думи и хартия), но качеството е много, много лошо. Миналия сезон беше обратното - имахме добри футболисти, но много смешен треньор (тук визирам Митов, а не Люпко).
Пожелавам успех на всички в Левски, но мисля, че времето на Боримиров изтече.


Ми кофти звучи, но е така. Само не съм съгласен за юношите. Защото Дидо Иванов беше изграден играч за мъжки футбол. Не знам какво се случи. Имам подозрение, че нещо го объркаха след контузията. Не знам. Какво му има на Горанов? Защо не беше в "Левски"? Ами Кръстев? Объркаха момчето. Митрев също е юноша на "Левски" и ако не беше в мача с Хайдук, щяхме да получим най-големия срам в историята си. Вутов, ако бъде използван като десятка може да е неоценим. Краев при всичките малоумщини, които правеха с него (като да го слагат на крилото) си вкарваше. А последния сезон, когато най-после един човек го сложи на позицията му, разкри потенциала си. Цветкович? Имаме на неговото място двама юноши - единия играе в Кипър, другия в Черно море. Важното обаче е да е чужденец. Ние не "попадаме" на кофти чужденци. Просто добри бекове без пари няма. Иначе изгонихме Дъстли. Като дойде някой и каже: "мога да играя на тази, тази и тази позиция" и веднага ми става ясно колко може. И се оказва вярно.

Юноши. Вчера наш юноша вдигна втори трофей за половин година. Най-трудолюбивия ни играч, който беше натирен от Герена.
Идеята ми е, че става и с малките, но трябва истински подбор. Не може да налагаш Стаси, който е 50 кила с напикани гащи. Да мъчиш синковеца и да не пробваш никой друг.


Горанов тепърва ще преценяваме дали става или не - за момента ми харесва.
Дидо Иванов - съгласен съм с теб. От много сигурни източници знам (считай него самия), че виновен за задълбочаване на контузията му е Роко Перота (youtube треньора, при когото не можехме да се отървем от мускулни контузии).
Краев - мноето мнение е, че е много надценен, но това си е лично мое мнение. За мен е по-добре, че не е в Левски вече.

Съгласен съм и с другото мнение за цар на село. Примери мога да дам десетки - Коприваров, Огнянов, Балтанов, Иво Иванов, Тошко Христов, и т.н., и т.н. Просто в Левски е много по-различно отколкото в друг отбор, без много големи амбиции, без натиск от фенове и журналисти, отбор играещ психичекси освободено и т.н.
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21187
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 11:45

Какъвто и да беше Коприваров, той има доста вина за "синята приказка". Е, разбира се човекът, който го пусна в толкова важен мач, като този с Оксер има по-голяма "вина". Никой от последните ни десетина тренери нямаше да го направи - да се довери на едно дете. Къде ти, я ги виж хубавците Нар, Мапуку, Тунде. Левенти, научени футболисти...

Това, което казваш за Дидо... ужасно. Но мен нищо не ме учудва.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот koisa » 10 авг 2017 11:47

metodito написа:За мен пък това беше един от най-грамотните ни юноши на времето. Последните... пет-шеснайсе тренера на "Левски", който и да хванат, ще го смачкат. Може и Меси да имаме в школата, ма с калпав треньор, който ще го сложи ..бек да речем, все тая.

То не е само до треньорите. Тези момчета нямат психика и самочувствие да играят в по-голям отбор където напрежението е винаги на макс, а очакванията са тройно по-големи и при най-малката грешка си смачкан от всички страни (медии, фенове, треньори, ръководство, противници).

Ето едно много точно мнение от официалния форум:
Говорили сме за сърби и хървати. Аз не вярвам да са толкова по-талантили от нас. Но в едно нещо ни водят с лунна обиколка - характер, самочувствие, мислене.
Само така може да се обясни как на село играеш като Неймар и правиш всички диви и щастливи, а като дойдеш в най-големия клуб на България крачетата ти треперят като вейка и не можеш да изпълниш и тъч правилно. Не е случайно, че абсолютно лимитирани играчи като братята Миневи изпъкват, щото със самочувствието и играта се подобрява. Единият вика на Роналдиньо "да ти еба путката майчина", другият влиза през кръста на Йозил и после му вика "Кво има ве"
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21187
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 11:55

Така е за съжаление. И Гонзо, обективно погледнато... не беше Роналдо, да го кажа по-меко, ама никога не се е съобразявал с никого и в не един и два мача се е нагърбвал да бъде лидер, и то какъвто имат големите отбори. От сегашния отбор само един има подобен профил - словака. И той не е Иниеста, но ако ще и на бека да го забият, ще изтича през целия терен и ще намуха някоя тупалка, щото никой друг няма топки за това. Прав си. И Букарев, който може да не харесвам, много хубаво го каза: няма лидери!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 авг 2017 12:27

Ще събера от улицата хора и ще ги бием с 3 на 0 . Левски стигнаха дъното не осъзнавате ли . :mrgreen:
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот vg_vasilev » 10 авг 2017 12:28

Между другото - забелязвам, че Прохазка играе от мач на мач все по-слабо.

А тоя Георгиев от Сливнишки герой как издуха защитника не Левски, не видях кой беше :)

И ми се струва, че италианеца ще изкара най-много до Нова година. И после Дерменджиев.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот ImmortaL_1000 » 10 авг 2017 12:31

Имам чувството че ги карат насила да играят футбол .Играчите от Левски нямат никакъв стимул за игра.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот tiamat » 10 авг 2017 12:58

koisa написа:
metodito написа:За мен пък това беше един от най-грамотните ни юноши на времето. Последните... пет-шеснайсе тренера на "Левски", който и да хванат, ще го смачкат. Може и Меси да имаме в школата, ма с калпав треньор, който ще го сложи ..бек да речем, все тая.

То не е само до треньорите. Тези момчета нямат психика и самочувствие да играят в по-голям отбор където напрежението е винаги на макс, а очакванията са тройно по-големи и при най-малката грешка си смачкан от всички страни (медии, фенове, треньори, ръководство, противници).

Ето едно много точно мнение от официалния форум:
Говорили сме за сърби и хървати. Аз не вярвам да са толкова по-талантили от нас. Но в едно нещо ни водят с лунна обиколка - характер, самочувствие, мислене.
Само така може да се обясни как на село играеш като Неймар и правиш всички диви и щастливи, а като дойдеш в най-големия клуб на България крачетата ти треперят като вейка и не можеш да изпълниш и тъч правилно. Не е случайно, че абсолютно лимитирани играчи като братята Миневи изпъкват, щото със самочувствието и играта се подобрява. Единият вика на Роналдиньо "да ти еба путката майчина", другият влиза през кръста на Йозил и после му вика "Кво има ве"


Ей тва е! На нас българите като че ли ни е национална черта тази липса на самочувствие...

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21187
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 12:58

ImmortaL_1000 написа:Имам чувството че ги карат насила да играят футбол .Играчите от Левски нямат никакъв стимул за игра.

Ма как да имат, като за една година имаха четири треньора. Всеки от тях идва с различни идеи, различна схема. Три мача един футболист играе на една позиция, следващите три - на друга. В два мача е с дефанзивни задачи натоварен, идва нов треньор и става офанзивен футболист. Не "Левски", ми и Барса ще паднат от "героите" така. Отделно от това постоянно им наливат гипс, тролят ги как не ставали (Боримиров, Гонзо, Митов).


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 43 госта