Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 09:22

pdjambov написа:
Pragmatichen написа:Сега разбирате ли защо в Лудогорец няма българи?

Пак казвам, с БЪЛГАРИ НЕ СТАВА, НИТО КАТО ИГРАЧИ, НИТО КАТО ТРЕНЬОРИ.


Те сигурно в Сливнишки герой само бразилци играят :lol:

:lol:

Това, което сториха Боримиров и Ники е престтъпление - безогледното разбиване на готов отбор! Това е чиста проба саботаж! :evil: И вместо двамата несретници да бъдат уволнени на мига, Митов получи доверие да се води треньор в ЛЕ, а Боримиров още се назландисва. :evil:
Последна промяна от metodito на 10 авг 2017 10:42, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот blue avalanche » 10 авг 2017 09:24

Pragmatichen написа:Сега разбирате ли защо в Лудогорец няма българи?
Защото с българи не става!
Кирил е разбрал това отдавна и го каза в едно интервю.
Виждате с юношите какво е положението - ТРАГЕДИЯ!
А ние ги наричаме юноши, но същите момчета на техните години са национали на Германия, Англия, Испания и т.н.
Германският национален отбор, който спечели купата на конфедерациите преди месец, беше съставен от момчета на годините на Кабов, Стаси и т.н.
Пак казвам, с БЪЛГАРИ НЕ СТАВА, НИТО КАТО ИГРАЧИ, НИТО КАТО ТРЕНЬОРИ.
Ние сме силни само на маса, на приказки и в чалготеките.
И другият път когато се смеят някои хора на Лудогорец, да се замислят, ако в Разград играеха българи, дали този отбор някога щеше да види ШЛ, ЛЕ и т.н.?
Истината е, че след поколението на Бербатов, Стенли и Мартин Петров, ние читави футболисти нямаме и вероятно няма и да имаме.
Като гледам голямата звезда на Ботев - Неделев, как в един посредствен немски отбор като Майнц не му дадоха да припари до терена и беше винаги твърда резерва, а в Ботев е едва ли не човекът - отбор, смятайте на какво ниво ни е футбола в България. :?

Кирил е разбрал това отдавна и го каза в едно интервю.

Не се прави на откривател. Стоилов го каза още преди Л-ц да е бил проблясък в очите на др.Кирил. Мъри каза, че по-добре да вземе французин от 3-та лига отколкото М.Огнянов, защото оня знае какво е тактика, а на Огнянов трябва 2 месеца да му се обяснява какво е да "играе зад нападателя". ;)
И другият път когато се смеят някои хора на Лудогорец, да се замислят, ако в Разград играеха българи, дали този отбор някога щеше да види ШЛ, ЛЕ и т.н.?

Ние, с много българи в отбора, видяхме и ШЛ, и Купа на УЕФА. ;)

Потребителски аватар
BL1914
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2016 09:53
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот BL1914 » 10 авг 2017 09:28

Pragmatichen написа:Сега разбирате ли защо в Лудогорец няма българи?
Защото с българи не става!
Кирил е разбрал това отдавна и го каза в едно интервю.
Виждате с юношите какво е положението - ТРАГЕДИЯ!
А ние ги наричаме юноши, но същите момчета на техните години са национали на Германия, Англия, Испания и т.н.
Германският национален отбор, който спечели купата на конфедерациите преди месец, беше съставен от момчета на годините на Кабов, Стаси и т.н.
Пак казвам, с БЪЛГАРИ НЕ СТАВА, НИТО КАТО ИГРАЧИ, НИТО КАТО ТРЕНЬОРИ.
Ние сме силни само на маса, на приказки и в чалготеките.
И другият път когато се смеят някои хора на Лудогорец, да се замислят, ако в Разград играеха българи, дали този отбор някога щеше да види ШЛ, ЛЕ и т.н.?
Истината е, че след поколението на Бербатов, Стенли и Мартин Петров, ние читави футболисти нямаме и вероятно няма и да имаме.
Като гледам голямата звезда на Ботев - Неделев, как в един посредствен немски отбор като Майнц не му дадоха да припари до терена и беше винаги твърда резерва, а в Ботев е едва ли не човекът - отбор, смятайте на какво ниво ни е футбола в България. :?


Много точно казано. Фикс идеята за юноши не вирее и не върви в България, просто защото няма качествени такива. След като най-добрите ти юноши са Краев и Вутов, смятай за какво иде реч. Единия няма да помирише терен в Мидтиланд, а другия не можа да се докаже в 3-та/4-та дивизия на Италия!!!!! Пълен смях. Друг е въпроса, че чужденците които идват в Левски са трагедия - как все ние не може да уцелим качествени чужденци не знам. Ботев, Берое и др. отбори привличат чужденци с класи над нашите.... Всички начело с Боримиров (съгледвачи, директори и т.н.) трябва дружно да си подадат оставките. Още от моменте в които се реши качествените футболисти като Де Нойер, Костадинов, Ал. Александров (цент.защитник), Лукин и Аниете да се освободят от Левски, за да дойдат недоразумения като - Панайотов (няма точен пас на 4 м), Цветкович (най-слабия десен бек идвал в Левски. По-слаб дори и от Алвеша), Ангелов (тича с прави колена и е супер недоразумение), Мапуку (страшно менте), Буш (по-малко страшно менте), Рошу (шампион в Румъния - не казвай на никого!!!) и т.н, и т.н., беше ясно, че нещо в управлението е сбъркано. В добавка излиза и името на Мики Орачев, който се предполага, че е израстнал неимоверно много след като бе отдаден под наем в Локо СФ (Б група). И никой не може да ме убеди, че това е направено с цел спестяване на средстава, защото съм сигурен, че изброените нови футболисти НЕ взимат заплати по-малко от изгонените такива. Тук искам да задам и един въпрос - кой селектира и доведе тези футболисти в Левски?
Дано се окажа лош пророк и Делио Роси направи чудеса, но се съмнявам. Просто положението в Левски е трагично и все по-зле ще става. Сега имаме добър треньор (поне на думи и хартия), но качеството е много, много лошо. Миналия сезон беше обратното - имахме добри футболисти, но много смешен треньор (тук визирам Митов, а не Люпко).
Пожелавам успех на всички в Левски, но мисля, че времето на Боримиров изтече.
Последна промяна от BL1914 на 10 авг 2017 09:39, променено общо 1 път.
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот tiamat » 10 авг 2017 09:38

wilge написа:Ако Делио Роси знае колко работа го чака, пеша ще тръгне за Италия.


Е той ако не вижда, следователно знае, колко работа го чака, то ние на гръб трябва го носим до Италия ;)

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот nghcvth » 10 авг 2017 09:59

blue avalanche написа:
Pragmatichen написа:И другият път когато се смеят някои хора на Лудогорец, да се замислят, ако в Разград играеха българи, дали този отбор някога щеше да види ШЛ, ЛЕ и т.н.?

Ние, с много българи в отбора, видяхме и ШЛ, и Купа на УЕФА. ;)

И преди колко години беше това? Сравни и нивото на първенството тогава със сега. Преди десетина години имаше българи с някакво прилично ниво дори в нашето първенство, докато сега нещата са тотал щета, пълно е с некадърници.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот blue avalanche » 10 авг 2017 10:06

nghcvth написа:
blue avalanche написа:
Pragmatichen написа:И другият път когато се смеят някои хора на Лудогорец, да се замислят, ако в Разград играеха българи, дали този отбор някога щеше да види ШЛ, ЛЕ и т.н.?

Ние, с много българи в отбора, видяхме и ШЛ, и Купа на УЕФА. ;)

И преди колко години беше това? Сравни и нивото на първенството тогава със сега. Преди десетина години имаше българи с някакво прилично ниво дори в нашето първенство, докато сега нещата са тотал щета, пълно е с некадърници.

А кой ги "произвежда" тези "некадърници"??? Или Борисов е прав, че "материалът е лош"? Аз съм на друго мнение: "осакатяват" ги некадърници в ДЮШ. ;)
Освен това талантливи момчета ще си "счупят краката" да бягат от България ТВЪРДЕ рано, вместо да поиграят още 1-2 сезона тук, и това е "краят" на кариерата им.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 10:48

blue avalanche написа:Аз съм на друго мнение: "осакатяват" ги некадърници в ДЮШ. ;)
Освен това талантливи момчета ще си "счупят краката" да бягат от България ТВЪРДЕ рано, вместо да поиграят още 1-2 сезона тук, и това е "краят" на кариерата им.

:!:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 11:04

BL1914 написа:Много точно казано. Фикс идеята за юноши не вирее и не върви в България, просто защото няма качествени такива. След като най-добрите ти юноши са Краев и Вутов, смятай за какво иде реч. Единия няма да помирише терен в Мидтиланд, а другия не можа да се докаже в 3-та/4-та дивизия на Италия!!!!! Пълен смях. Друг е въпроса, че чужденците които идват в Левски са трагедия - как все ние не може да уцелим качествени чужденци не знам. Ботев, Берое и др. отбори привличат чужденци с класи над нашите.... Всички начело с Боримиров (съгледвачи, директори и т.н.) трябва дружно да си подадат оставките. Още от моменте в които се реши качествените футболисти като Де Нойер, Костадинов, Ал. Александров (цент.защитник), Лукин и Аниете да се освободят от Левски, за да дойдат недоразумения като - Панайотов (няма точен пас на 4 м), Цветкович (най-слабия десен бек идвал в Левски. По-слаб дори и от Алвеша), Ангелов (тича с прави колена и е супер недоразумение), Мапуку (страшно менте), Буш (по-малко страшно менте), Рошу (шампион в Румъния - не казвай на никого!!!) и т.н, и т.н., беше ясно, че нещо в управлението е сбъркано. В добавка излиза и името на Мики Орачев, който се предполага, че е израстнал неимоверно много след като бе отдаден под наем в Локо СФ (Б група). И никой не може да ме убеди, че това е направено с цел спестяване на средстава, защото съм сигурен, че изброените нови футболисти НЕ взимат заплати по-малко от изгонените такива. Тук искам да задам и един въпрос - кой селектира и доведе тези футболисти в Левски?
Дано се окажа лош пророк и Делио Роси направи чудеса, но се съмнявам. Просто положението в Левски е трагично и все по-зле ще става. Сега имаме добър треньор (поне на думи и хартия), но качеството е много, много лошо. Миналия сезон беше обратното - имахме добри футболисти, но много смешен треньор (тук визирам Митов, а не Люпко).
Пожелавам успех на всички в Левски, но мисля, че времето на Боримиров изтече.


Ми кофти звучи, но е така. Само не съм съгласен за юношите. Защото Дидо Иванов беше изграден играч за мъжки футбол. Не знам какво се случи. Имам подозрение, че нещо го объркаха след контузията. Не знам. Какво му има на Горанов? Защо не беше в "Левски"? Ами Кръстев? Объркаха момчето. Митрев също е юноша на "Левски" и ако не беше в мача с Хайдук, щяхме да получим най-големия срам в историята си. Вутов, ако бъде използван като десятка може да е неоценим. Краев при всичките малоумщини, които правеха с него (като да го слагат на крилото) си вкарваше. А последния сезон, когато най-после един човек го сложи на позицията му, разкри потенциала си. Цветкович? Имаме на неговото място двама юноши - единия играе в Кипър, другия в Черно море. Важното обаче е да е чужденец. Ние не "попадаме" на кофти чужденци. Просто добри бекове без пари няма. Иначе изгонихме Дъстли. Като дойде някой и каже: "мога да играя на тази, тази и тази позиция" и веднага ми става ясно колко може. И се оказва вярно.

Юноши. Вчера наш юноша вдигна втори трофей за половин година. Най-трудолюбивия ни играч, който беше натирен от Герена.
Идеята ми е, че става и с малките, но трябва истински подбор. Не може да налагаш Стаси, който е 50 кила с напикани гащи. Да мъчиш синковеца и да не пробваш никой друг.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот koisa » 10 авг 2017 11:11

metodito написа:Вчера наш юноша вдигна втори трофей за половин година. Най-трудолюбивия ни играч, който беше натирен от Герена.

То тоя юноша показва, че си е перфектен за отбор без цели и очаквания. Там където няма напрежение, не се пише всеки ден за него в медиите и върху главата му няма хиляди критици. За мен такива дето са "царе на село", но в Левски наливат гипса и едва ходят от страх да не сбъркат не са по-малко излишни от Наровци и Тундета.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Приятелска среща: Левски (София) - Сливнишки герой (Сливница) / 09.08. /

Мнениеот metodito » 10 авг 2017 11:22

koisa написа:
metodito написа:Вчера наш юноша вдигна втори трофей за половин година. Най-трудолюбивия ни играч, който беше натирен от Герена.

То тоя юноша показва, че си е перфектен за отбор без цели и очаквания. Там където няма напрежение, не се пише всеки ден за него в медиите и върху главата му няма хиляди критици. За мен такива дето са "царе на село", но в Левски наливат гипса и едва ходят от страх да не сбъркат не са по-малко излишни от Наровци и Тундета.

За мен пък това беше един от най-грамотните ни юноши на времето. Последните... пет-шеснайсе тренера на "Левски", който и да хванат, ще го смачкат. Може и Меси да имаме в школата, ма с калпав треньор, който ще го сложи ..бек да речем, все тая.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 56 госта