/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот blue avalanche » 10 авг 2017 09:27

"Новият треньор на Левски Делио Роси е дал срок от две седмици на всички играчи в състава да се докажат. Толкова ще продължи гратисният период, който ще има всеки, за да разгърне потенциала си. Той е обявил пред футболистите, че за него няма титуляри и резерви, а всеки ще получи равен шанс, за да се докаже пред него. И в зависимост от представянето в тренировките Роси ще преценява кой каква роля ще има в състава.

Специалистът вече обяви, че ще иска да изгради балансиран състав. Той и помощниците му са отчели, че Левски има твърде пропусклива отбрана, а от друга страна, много трудно стига до голови положения. Отделно от това, той не е останал доволен от кондиционното състояние на играчите. Тези изводи Роси е направил на база на изгледаните мачове на Левски. Той е наблюдавал абслютно всички двубои на сините от този сезон.

Желанието на Роси е в Левски да продължи да използва любимата си схема 4-3-3. За целта обаче на него ще му трябва още един флангови играч, освен Габриел Обертан. Затова няма да е изненада, ако сините се подсилят с крило. Наред стова Роси е отчел, че Левски има проблем в центъра на защитата, и по-точно в лявата й част - на този пост действа Димитър Пиргов, който е в слаба форма от началото на сезона. Вдясно пък е Давид Яблонски."

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Player » 10 авг 2017 10:55

blue avalanche написа:"Новият треньор на Левски Делио Роси е дал срок от две седмици на всички играчи в състава да се докажат. Толкова ще продължи гратисният период, който ще има всеки, за да разгърне потенциала си. Той е обявил пред футболистите, че за него няма титуляри и резерви, а всеки ще получи равен шанс, за да се докаже пред него. И в зависимост от представянето в тренировките Роси ще преценява кой каква роля ще има в състава.

Специалистът вече обяви, че ще иска да изгради балансиран състав. Той и помощниците му са отчели, че Левски има твърде пропусклива отбрана, а от друга страна, много трудно стига до голови положения. Отделно от това, той не е останал доволен от кондиционното състояние на играчите. Тези изводи Роси е направил на база на изгледаните мачове на Левски. Той е наблюдавал абслютно всички двубои на сините от този сезон.

Желанието на Роси е в Левски да продължи да използва любимата си схема 4-3-3. За целта обаче на него ще му трябва още един флангови играч, освен Габриел Обертан. Затова няма да е изненада, ако сините се подсилят с крило. Наред стова Роси е отчел, че Левски има проблем в центъра на защитата, и по-точно в лявата й част - на този пост действа Димитър Пиргов, който е в слаба форма от началото на сезона. Вдясно пък е Давид Яблонски."


Кой е източника на материала. Иначе това си го знаем, но всички от клуба си завираха главата като щрауси в земята и искаха, време, време и време. Някои дори и ново лице след мая, два , месец или сезон...
А е очевадно, че не можем да натиснем нито един отбор. Нито силен домакински натиск, нито в края когато не водим в резултата. Обратите ни за години се броят на пръсти. Никой не се стряскаше от лошо развитие на мача или краен резултат. Почти никой не се ядосваше от футболистите след загуба.... Е дано санаториума да е приключил на Герена! Никой не трябва да е там, за да разхожда фланелката. Или да играе с хъс и желание и да се раздава докрай или вън!

Потребителски аватар
hd-fen
Мнения: 267
Регистриран на: 04 апр 2014 14:56
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот hd-fen » 11 авг 2017 00:54

Шок и ужас - наглата некадърна помашка швестерка Ясен Екимов остава в щаба на Роси... Кой стои зад това лице. Как този главен виновник за трагичното състояние на Левски отново оцеля. Чувал съм за ненадминатата наглост на помаците, но това вече минава всички граници !!!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 11 авг 2017 11:27

Ами, дето се вика - хаирлия да е! 8-)
Факт е, че у нас не е идвал треньор с подобен опит и от такава величина, освен на някоя почивка или на скамейката на отбор-гост. Факт е също така, че с това действие Левски за пореден път показа и напомни кой по принцип е пионерът на новото и хубавото във футболна България, така както го е правил винаги. Предполагам, че разговорите, преговорите и всичко съпътсващо назначението на Роси не е било толкова лесно, колкото си мислим ние и медиите. Затова тук е моментът да поздравим ръководството на любимия клуб за добре свършената работа :!: Друг е въпросът вече колко добре ще се справи с нелеката си задача, но това е друга тема, на която не може да се даде разумен отговор сега.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 11 авг 2017 12:06

TristaNNN написа:Ами, дето се вика - хаирлия да е! 8-)
Факт е, че у нас не е идвал треньор с подобен опит и от такава величина, ....

Малко си се поизхвърлил. У нас са упражнявали професията си треньори печелили УЕФА и КЕШ. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 11 авг 2017 12:28

Ozzimozzi написа:
TristaNNN написа:Ами, дето се вика - хаирлия да е! 8-)
Факт е, че у нас не е идвал треньор с подобен опит и от такава величина, ....

Малко си се поизхвърлил. У нас са упражнявали професията си треньори печелили УЕФА и КЕШ. ;)

Под опит имам предвид брой мачове в кариерата към момента на идването у нас. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 11 авг 2017 15:15

Мисля, че Делио Роси показа с представянето си, тренировъчния мач и онази непредвидена тренировка след него, че след сър Ники Митов отбора е в изключително лошо талтическо и физическо състояние.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот groti » 12 авг 2017 09:51

Интересно как ще му допадне медийното "внимание". Днес на първа страница в някакъв парцал се появи гръмката новина, че бил чакал на опашка за да хапне за 4.50 . Още по-голям парцал (ама виртуален) вече го разкри като "мизерник"... Трябва май шамари да играят с тия тънкопи*ковци журналята. Човекът още не е започнал и атаките срещу него стартираха. Явно за да се угоди на тия помиярчета наставникът на Левски трябва да е нещо средно между човек и бог.
Ето какво имам предвид


То е ясно, че това е някакво жълто ла*но , ама на първа страница в "Телеграф" ли бе :lol: Голяма новина..
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот blue avalanche » 12 авг 2017 09:57

groti написа:Интересно как ще му допадне медийното "внимание". Днес на първа страница в някакъв парцал се появи гръмката новина, че бил чакал на опашка за да хапне за 4.50 . Още по-голям парцал (ама виртуален) вече го разкри като "мизерник"... Трябва май шамари да играят с тия тънкопи*ковци журналята. Човекът още не е започнал и атаките срещу него стартираха. Явно за да се угоди на тия помиярчета наставникът на Левски трябва да е нещо средно между човек и бог.
Ето какво имам предвид


То е ясно, че това е някакво жълто ла*но , ама на първа страница в "Телеграф" ли бе :lol: Голяма новина..

Ако мислиш, че в Италия е по-различно... :lol: :lol:

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот groti » 12 авг 2017 10:07

Признавам, че нямам идея как е в Италия. Не се учудвам и за тая помия 7 дни нещо си, ама ми стана смешно, че на първа страница в някакъв ежедневник (ежедневник ли е телеграф всъщност?) е пльосната снимка на човек, който се храни за 4.50. Явно в БГ е странно известен човек да се храни с нормалните българи
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 37 госта