Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот phd » 04 авг 2017 22:33

THE G.A.M.E написа:Левичарче май е момчето.
Отдавна не сме имали атакуващ играч с ляв крак.
Ако не броим Огнянов де.

Адениджи трябва да остане според мен.
Все пак имаме само две опции за Ц.Н. Буш и Мапуко. Ако се контузи единият, другият ще остане без конкуренция.
Нооо, не го решаваме това ние. Работата е на новият тренер.


Ако гледаме видеото, ляво крило, което може и с десния и с левия да играе. Доста е бърз. За взимането - треньорът решава, но играчите извън ЕС ни стават множко.
Адениджи при добри тренировки може да стане играч, но има още много да учи. Не е невъзможно да е добра инвестиция и аз също мисля, че трябва да бъде оставен.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 05 авг 2017 12:00

До края на месеца ми се иска да видя:
- Тунде, Нар и Сандберг да си ходят;
-нов ляв бек;
-нов централен защитник.

Средата на терена е комплектована. Атаката също. А и там имаме Кабов и Стаси. Проблемна, според мен е позицията на Цветкович и несигурността на двойката Пиргов-Давид. Мики игра добре като смяна на Горанов.

Макар че... като си спомня каква метаморфоза претърпяха Нар и Тунде при "дедо" се чудя, дали пък Дельо няма да успее да изстиска от Нар и Тунде нещо, което Топчо, Стойчо и Митов просто не са успели... :roll:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 05 авг 2017 13:40

metodito написа:До края на месеца ми се иска да видя:
- Тунде, Нар и Сандберг да си ходят


За Нар съм съгласен. Момчето не може да мине играч 1 на 1 дори в умрялата ни Дриша лига. За сметка на това обаче има много добро спиране на топката, може да я пази и да играе добре в защита. Чудно ми е как от толкова много треньори един не го пробва на бека. Макар, че ползата от него ще е по-голяма като лек нападател (поне според мен).

Бабатунде има талант, физика, бързина, но трябва много да работи по техниката и точността. Нека все пак Роси прецени дали си заслужава да го развива.

Сандберг, ами аз все още не мога да преценя дали става нещо от него. Изиграл е 7 мача и то повечето като резерва. Когато не е контузен изобщо не попада в групата и едва стига до резервите, а взима повече пари от някои титуляри.

И все пак, ако ще махаме някого ми се иска да вземем поне някакви пари. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 05 авг 2017 14:04

koisa написа:
metodito написа:До края на месеца ми се иска да видя:
- Тунде, Нар и Сандберг да си ходят


За Нар съм съгласен. Момчето не може да мине играч 1 на 1 дори в умрялата ни Дриша лига. За сметка на това обаче има много добро спиране на топката, може да я пази и да играе добре в защита. Чудно ми е как от толкова много треньори един не го пробва на бека. Макар, че ползата от него ще е по-голяма като лек нападател (поне според мен).

Бабатунде има талант, физика, бързина, но трябва много да работи по техниката и точността. Нека все пак Роси прецени дали си заслужава да го развива.

Сандберг, ами аз все още не мога да преценя дали става нещо от него. Изиграл е 7 мача и то повечето като резерва. Когато не е контузен изобщо не попада в групата и едва стига до резервите, а взима повече пари от някои титуляри.

И все пак, ако ще махаме някого ми се иска да вземем поне някакви пари. :geek:

И аз съм го мислел това за бека. Но също така, като дефанзивен халф как би изглеждал... Всичко зависи от Дельо (много яко го измислихте!). А Сандберг, все повече ми се набива в очите като симулант. Допускам, че може и да не лъже, ама...

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 05 авг 2017 14:20

На дали Сандберг, като швед, ще седне да си върти схеми и то на дребно. Човека се е набил в Левски, където явно стана жертва на някакво вътрешно боричкане и леко изпадна в немилост. Не мисля, че сега е момента да си измисля контузии, вместо да се опита да съживи кариерата си. Ако не в Левкси, то другаде. Но все пак то си е до човека, та знае ли се...

Спас мисля, че каза, че Дельо е изразил желание да изгледа доста от мачовете на Левски, та определено ще си прецени добре кой да задържи. Още повече и след като започне тренировки. Най-накрая ще имаме човек, който ще анализира мачовете, а не само да "гледа напред и да чисти грешки".

Предполагам понеделник ще има офиц. представяне, подписване, снимки със шалчета, с Борката (да влезе и той в кадър малко), пресконференция и тн?

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 07 авг 2017 19:49

Красимир Иванов: Левски ще купи още играчи, ако Дельо Роси поиска.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tiamat » 07 авг 2017 23:26

modor написа:Красимир Иванов: Левски ще купи още играчи, ако Дельо Роси поиска.


А Дельо е казал на Божи (ако може да му се вярва), че ще му трябват изпълнители за да свърши това, което трябва да свърши. Тъй че май ще има нови още, скоропостижно.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 08 авг 2017 17:14

Тотална идиотия направиха Борето и Митов като шкартираха Ал Ал и Дидо. Особено си личи сега, когато Симо е "контузен". Наистина идиотия.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 08 авг 2017 17:43

Аз така или иначе си мисля, че италианеца ще поиска поне един централен, а нищо чудно и бек.

В трансфермаркета пише, че любимата му схема е 4-1-4-1. Нищо чудно обаче да не бутне сегашната. А за 3-5-2 (във която и да е форма), няма какво да мислим дори.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tiamat » 08 авг 2017 22:18

Serafim написа:Аз така или иначе си мисля, че италианеца ще поиска поне един централен, а нищо чудно и бек.

В трансфермаркета пише, че любимата му схема е 4-1-4-1. Нищо чудно обаче да не бутне сегашната. А за 3-5-2 (във която и да е форма), няма какво да мислим дори.


А в Лече е играл със схемата (атакуваща) на Земан, която пак според трансфермаркета е 4-3-3.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 89 госта