Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот hydetoshi » 01 авг 2017 15:36

Време е за нов финансов одит в Левски. Да видим колко е набъбнала сумата за разсрочване. С такова разсрочване и внуците ви имат да теглят.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот hydetoshi » 01 авг 2017 15:39

Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3740
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Jürgen » 01 авг 2017 15:51

hydetoshi написа:Време е за нов финансов одит в Левски. Да видим колко е набъбнала сумата за разсрочване. С такова разсрочване и внуците ви имат да теглят.

Живи и здрави :lol:

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 01 авг 2017 16:06

hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4188
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот LoveAndPeace » 01 авг 2017 16:24

Единствената логика в цялата тази работа с доказаните и скъпо платени чужденци е ако Спас Русев е решил да трупа някакъв международен имидж на клуба.
Звезди + треньор = пълен стадион и така да се опита да прилапа така жадувания спонсор от Китай.
Съмнявам се да разчита само и единствено на евентуален и трудно постижим пробив в ШЛ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Кашчей » 01 авг 2017 16:31

hydetoshi написа:Време е за нов финансов одит в Левски. Да видим колко е набъбнала сумата за разсрочване. С такова разсрочване и внуците ви имат да теглят.


Кога ще продават "Левски"?
Вие нали утъпкахте пътя за това, как си същия, но без дългове-след вас вървят клубове безброй.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот groti » 01 авг 2017 16:35

Кинтите са от Виваком. Но дали са заем и как ще се връща не знам, но за това че ще има постъпления за Левски ми казаха преди повече от месец от човек, който от години работи там. Отначало не му обърнах внимание, но малко след това започнаха трансферите.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот hydetoshi » 01 авг 2017 17:17

Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Има елементарни принципи на пазарна икономика. Не можеш да взимаш 460лв(минимална) заплата и да караш джип за 100-200 000. Отбора Левски се опитва това да прави. ЦСКА го фалираха Титаните и Лупи. Фактите, че Левски може да съществува по този начин и че Титаните и Лупи не са в затвора показва в каква мизерна държава живеем. Аз искам да има силни Левски и ЦСКА а вие "безименни мизерни жалкари" сте си и сега.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот BurnX » 01 авг 2017 18:43

С тия звезди , с тия тренири , Левски ще финишира поне с 10-20 точки пред Лудогорец и ЦСКА. Вече Лудогорец ще се бори за 2рото място :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 01 авг 2017 19:09

hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Има елементарни принципи на пазарна икономика. Не можеш да взимаш 460лв(минимална) заплата и да караш джип за 100-200 000. Отбора Левски се опитва това да прави. ЦСКА го фалираха Титаните и Лупи. Фактите, че Левски може да съществува по този начин и че Титаните и Лупи не са в затвора показва в каква мизерна държава живеем. Аз искам да има силни Левски и ЦСКА а вие "безименни мизерни жалкари" сте си и сега.


Хубаво ме цитираш, браво, заслужавам да ме цитират...
Но къде пропусна "гнусни и наведени припознавачи" ??


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта