ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 31 юли 2017 10:51

Пхахахахха... кефиш ме, штъ лайкна. Разбираш ги нещата...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот koisa » 31 юли 2017 11:03

Player написа:
koisa написа:Честита ни победа. Много мога да напиша за играта на отбора, но няма смисъл да се повтарям вече пети месец.
Сега гледах интервюто на Митов и видях, че е започнал да осъзнава предстоящата раздяла с Левски, колкото и да отклоняваше въпросите към ръководството. Според мен така е най-добре за всички.
Отборът има много по-голям потенциал, а от играта се вижда, че Митов няма качествата да го разгърне и развие.

Знам, че всички са се прехласнали по Обертан и Гомес, но аз искам да похваля Буш. За момента тотално обезличава Мапуку със себераздаването си на терена.


Мапуку се включи много нахъсано днес и се бореше за всяка топка здраво. Буш правеше същото. В този мач играха еднакво стабилно. Имаме еднаква нужда от двамата. Обертан отляво, Цветкович отдясно, а Вутов зад Мапуку и Буш. С такава офанзива, няма кой да ни спре.

Ами аз не съм казал, че нямаме нужда от него. Просто сърденето и цупенето ми идват в повече. Буш ми изглежда една идея по-добре към този момент. Мапуку вчера след около 15-20 мин. игра клекна запъхтян да си почива. Дано новия треньор дойде с цял екип и най-вече кондиционен треньор.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 юли 2017 11:37

Резонна победа, но тия Бистрица сигурно са един от най-слабите тимове подвизавали се в "Елита".
Митов е ясен, но и играчите ( повечето ) не се представиха според възможностите си.
И подозирам, че просто не ебават Никито и за т'ва така се получава. Нямат респект.
Инак тактическата ни безпомощност лъсва най-силно при постепенна атака, и в дефанса, когато трябва да пресираме или като ни правят контра-атака.
При пресата сме разпилени, много енергия и съвсем малко ефективност.
При контрите, заварените в нашата половина левскари започват да тичат като улави към пеналта ни, вместо някой да бие този с топката, а другите да покрият нахлуващите съперници.
Пък да не говорим какво се случва, КОГАТО СМЕ ПРЕСИРАНИ. Снощи сигурно загубихме поне 4-5 топки пред нашето наказателно поле, а други 4-5 бяха върнати, и съответно - изритани от Митрев.
Тези неща се отработват на тренировка, а по-начинът, по-който ги отиграваме, можем да си направим извода, че НЕ СА БИЛИ ОТРАБОТЕНИ.
Въобще - ТРАГЕДИЯ, и то срещу толкова слаб съперник.

Победа с подобна "продукция", срещу тим като Бистрица, не ме радва много-много ... :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 31 юли 2017 12:01

THE G.A.M.E написа:Резонна победа, но тия Бистрица сигурно са един от най-слабите тимове подвизавали се в "Елита".
Митов е ясен, но и играчите ( повечето ) не се представиха според възможностите си.
И подозирам, че просто не ебават Никито и за т'ва така се получава. Нямат респект.
Инак тактическата ни безпомощност лъсва най-силно при постепенна атака, и в дефанса, когато трябва да пресираме или като ни правят контра-атака.
При пресата сме разпилени, много енергия и съвсем малко ефективност.
При контрите, заварените в нашата половина левскари започват да тичат като улави към пеналта ни, вместо някой да бие този с топката, а другите да покрият нахлуващите съперници.
Пък да не говорим какво се случва, КОГАТО СМЕ ПРЕСИРАНИ. Снощи сигурно загубихме поне 4-5 топки пред нашето наказателно поле, а други 4-5 бяха върнати, и съответно - изритани от Митрев.
Тези неща се отработват на тренировка, а по-начинът, по-който ги отиграваме, можем да си направим извода, че НЕ СА БИЛИ ОТРАБОТЕНИ.
Въобще - ТРАГЕДИЯ, и то срещу толкова слаб съперник.

Победа с подобна "продукция", срещу тим като Бистрица, не ме радва много-много ... :|


Ами Витоша не са барометър за състоянието на Левски, а и не са особен дразнител. От този мач много трудно може да се правят каквито и да е положителни изводи. Играта отново беше адски мудна, средната линия пак никаква я нямаше, отново нямаше никакъв живец, а предвид слабия противник огромните дупки между средната линия и защитата и пробойните отзад също добре се видяха.
В следващите мачове до този с Каузата Левски има много слаби противници и всяка загубена точка ще бъде огромна издънка. Реално същинските мачове за отбора са септември месец и тогава трябва да са се докарали в оптимална форма. Ако не стане сезона заминава.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот Kris_men2000 » 31 юли 2017 14:44

mikata написа:Прохазка бе идин от най-слабите вчера :roll:


Прохаска е от най-слабите още от преди една година.Подскача като петел с люта чушка в задника около противника и топката.Когато му подадат топката 95% греши пасовете.Просто играем всеки мач с 10 човека.Прохаска трябва веднага да се разкара от отбора.Трябваше да бъде първият изритан от отбора но с почести за вярна служба.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот metodito » 31 юли 2017 15:38

Тук само разбирачи гледам. Ясно е кой ходи да бие Мехди... Не подминавайте и Грант да го посрещнете с едно Juden Raus!, нали...?

Вчера Прохазка имаше над десет борби и след всяка овладяна топка пускаше точен пас. Беше в средата, беше по крилото, даде голов пас. Вкара на Сутиеска. Или може би директивата сега е такава. А...? Ама ще го събличате, ще го биете с колове, ще му мажете тарелки с лаjna? Какво са измислили кривите ви насмъркани мозъчета? Аз викам да подкарате първо Грант с Jurgen Raus, да ни закриват и те така!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот LSFC 1914 » 31 юли 2017 18:48

Kris_men2000 написа:
mikata написа:Прохазка бе идин от най-слабите вчера :roll:


Прохаска е от най-слабите още от преди една година.Подскача като петел с люта чушка в задника около противника и топката.Когато му подадат топката 95% греши пасовете.Просто играем всеки мач с 10 човека.Прохаска трябва веднага да се разкара от отбора.Трябваше да бъде първият изритан от отбора но с почести за вярна служба.


Прохазка е един от най-сърцатите играчи на отбора. И да говориш, че точно той е трябвало да си замине е пълна глупост! Но какво ли се чудя от наркоманите дето съблякоха Бурабия и Александров това се очаква от такива утайки...

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот сини богове » 01 авг 2017 13:24

Не съм фен на конспирациите, но първия ни гол вчера е скандален. Преди Цветкович да овладее топката, защитник на Бистрица бяга от нея, въпреки, че е много по- близо. След това Панайотов пуска пас с глава на 2 метра от вратаря, а той се дърпа на гол-линията, вместо да улови. Имам чувството, че Коце Лаптопа май наистина не искаше да уволни Митов.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот ЕМИЛ » 01 авг 2017 14:36

сини богове написа:Не съм фен на конспирациите, но първия ни гол вчера е скандален. Преди Цветкович да овладее топката, защитник на Бистрица бяга от нея, въпреки, че е много по- близо. След това Панайотов пуска пас с глава на 2 метра от вратаря, а той се дърпа на гол-линията, вместо да улови. Имам чувството, че Коце Лаптопа май наистина не искаше да уволни Митов.

Лаптопа е фен на ЦСКА по принцип ...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15024
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот miro_rz » 01 авг 2017 14:42

ЕМИЛ написа:
сини богове написа:Не съм фен на конспирациите, но първия ни гол вчера е скандален. Преди Цветкович да овладее топката, защитник на Бистрица бяга от нея, въпреки, че е много по- близо. След това Панайотов пуска пас с глава на 2 метра от вратаря, а той се дърпа на гол-линията, вместо да улови. Имам чувството, че Коце Лаптопа май наистина не искаше да уволни Митов.

Лаптопа е фен на ЦСКА по принцип ...

Абе то и Божков уж бил левскар пък бе собственик на ЦСКА .
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта