ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32253
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 26 юли 2017 09:10

[center]Първа професионална лига
Кръг: номер 3
Ден: неделя
Час: 21:00
Пряко по: Диема Спорт[/center]

[center]Изображение Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]


[center]Стадион: "Георги Аспарухов"
Изображение[/center]

[center]Цени на пропуските за срещата с Витоша (Бистрица):

Сектор Б - 7 лв.
Сектор В - 10 лв.
Сектор А - 15 лв. (Блок 6), 18 лв. (Блок 4), 20 лв. (Блок 1, 2 и Прес ложа), 30 лв. (Ложа 2 и 3), 70 лв. (VIP - достъп до ВИП салона с кетъринг).

Обръщаме внимание на привържениците, че поради наказание след баража за Лига Европа срещу Верея ще бъдат затворени блокове 3 и 5 на Сектор "А".[/center]
Последна промяна от 1914.1902 на 29 юли 2017 13:49, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 30.07. /

Мнениеот groti » 26 юли 2017 09:48

Минимална победа с много мъка и Жадното да си ходи!!!
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Георг
Мнения: 303
Регистриран на: 27 фев 2013 17:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 30.07. /

Мнениеот Георг » 26 юли 2017 10:11

Силно се надявам да вкараме поне три! ;) Има обаче неща за Левски които ме притесняват.
Не проумявам как има фенове на Левски които не проумяха ,че напускането на Люпко Петрович,нито бе негова приумица, нито причината бе в ръководството на Левски!Люпко бе изкомандван от Микрето защото имаше опасност нещата на Петрович да се получат в Левски.Човек като Петрович на тези години не би допуснал да засере така безотговорно името си в професията и да напусне отбора си часове преди предстоящия мач!Микрето явно има механизми с които го държи като пионка,така както държи Боко от Банкя и от доказан крадец на ДДС той вече и в продажните медии е просто“Гришата“?!Момчета не им се вързвайте целта винаги е била чрез платени журналисти да се атакува треньора на Левски за да бъде отбора сринат!Манипулацията явно успява защото много от сините фенове им пригласят!Замислете се от много години е така.Първоначално и с Петрович бе така,наричаха го „Дедо“,изпращаха го та Калотина?!А помислете от 7-8 години е бой по треньорите-нима не бе така с Гонзо,със Стойчо,с Кокъла,с Митов /преди/с Мурсия,даже с Йоканович!Вероятно нещо пропускам!
Не съм нито фен на Митов нито негов защитник,но помислете етично ли е заглавие от сорта“Ужас,Митов остава!“Предлагат Мъри или Херо?!Кой ще му плати милионите които Мъри получава в чужбина,или неврастеника Херо ?!За мен и двамата демонстрираха немъжки характери ,не подходящи за Левски,но това са неважни подробности защото и двамата по редица причини вече не са за тук!Виждам много левскари волно или неволно работят срещу клуба?!За съжление Сираков я въведе тази практика,последва го Илиян Стоянов,Курдов,Пажин?!Левски е устоявал през годините на много тежки изпитания,никога не е бил раздиран от свои,така че бъдете мислещи мъже!!!

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 30.07. /

Мнениеот gonzo72 » 26 юли 2017 10:28

С този старши треньор и X ще е успех ! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 30.07. /

Мнениеот balef » 26 юли 2017 10:36

Георг написа:Силно се надявам да вкараме поне три! ;) Има обаче неща за Левски които ме притесняват.
Не проумявам как има фенове на Левски които не проумяха ,че напускането на Люпко Петрович,нито бе негова приумица, нито причината бе в ръководството на Левски!Люпко бе изкомандван от Микрето защото имаше опасност нещата на Петрович да се получат в Левски.Човек като Петрович на тези години не би допуснал да засере така безотговорно името си в професията и да напусне отбора си часове преди предстоящия мач!Микрето явно има механизми с които го държи като пионка,така както държи Боко от Банкя и от доказан крадец на ДДС той вече и в продажните медии е просто“Гришата“?!Момчета не им се вързвайте целта винаги е била чрез платени журналисти да се атакува треньора на Левски за да бъде отбора сринат!Манипулацията явно успява защото много от сините фенове им пригласят!Замислете се от много години е така.Първоначално и с Петрович бе така,наричаха го „Дедо“,изпращаха го та Калотина?!А помислете от 7-8 години е бой по треньорите-нима не бе така с Гонзо,със Стойчо,с Кокъла,с Митов /преди/с Мурсия,даже с Йоканович!Вероятно нещо пропускам!
Не съм нито фен на Митов нито негов защитник,но помислете етично ли е заглавие от сорта“Ужас,Митов остава!“Предлагат Мъри или Херо?!Кой ще му плати милионите които Мъри получава в чужбина,или неврастеника Херо ?!За мен и двамата демонстрираха немъжки характери ,не подходящи за Левски,но това са неважни подробности защото и двамата по редица причини вече не са за тук!Виждам много левскари волно или неволно работят срещу клуба?!За съжление Сираков я въведе тази практика,последва го Илиян Стоянов,Курдов,Пажин?!Левски е устоявал през годините на много тежки изпитания,никога не е бил раздиран от свои,така че бъдете мислещи мъже!!!

За Херо и Мъри категорично не си прав защото те са врели и кипели в футбола и не са луди да застанат начело като старши треньори и да се чудят какво да правят защото и Спас Русев не знае по-каква работа е в Левски.Спас Русев няма желание да е в Левски -това е истината а без желание нищо не става ........


Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 30.07. /

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 юли 2017 11:33

balef написа:...За Херо и Мъри категорично не си прав защото те са врели и кипели в футбола и не са луди да застанат начело като старши треньори и да се чудят какво да правят защото и Спас Русев не знае по-каква работа е в Левски.Спас Русев няма желание да е в Левски -това е истината а без желание нищо не става ........

Не толкова отдавна "врелият и кипял във футбола" Херо обеща да поеме "Левски", а след това се отметна, защото в прав текст Тодор Батков му беше обяснил, че пари за селекция няма, тъй като трябва да се покриват задълженията на клуба. Ами то с много пари за селекция (както е в Разград) и аз мога да стана треньор! :idea: Люпко Петрович (колегата хубаво е напомнил, че някои го пращаха на Калотина) как се оправи при същата беднотия, че даже застраши абонамента на "Лудогорец" и трябваше по административен път да ни отнемат точки!?... :roll: 8-)
П.П. Че Спас Русев няма желание да бъде в "Левски", това го знае и кучето на пазача на стадиона, само че на него му се припомни от високо място, че преди да вземеш нещо, трябва да кажеш какво си дал, и бившият шофьор се кротна,..... поне засега... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 26 юли 2017 11:41, променено общо 3 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 30.07. /

Мнениеот TristaNNN » 26 юли 2017 12:42

В този мач ще си проличи дали футболистите ни искат да играят за този треньор и вече да му мислят Русев и Боримиров. :roll:
Не се наемам с футболна прогноза за мача.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 30.07. /

Мнениеот Странджата » 26 юли 2017 13:11

Какво толкова му бистрите на този мач с Бистрица? Мач като мач - каквото и да стане, ще покажем добри неща (много ми харесва - също като прогнозата ще превалява на места) и после ще гледаме напред.
Хайде спокойно - най-важното е последното, защото аз, като не гледах напред и се надъних с колелото в един камък насред тротоара, сега съм целият ожулен и натъртен :). А и вариантът на "гледаме напред" е "гледай си в паничката" - което също не е за пренебрегване.
Иначе - за резултата - надявам се да бием, но това няма с нищо да промени нещата, че като гледаме напред, не виждаме нищо по-добро от това, което можем да видим, ако се обърнем назад ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта