Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот TristaNNN » 24 юли 2017 14:40

Много ме е яд, че не тръгнахме с трите точки, това беше много важно за началото на сезона! :evil:
Едва ли скоро ще срещнем толкова обезверен Локомотив, беше просто задължително да победим поне с едно на нула.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Заложен ли е Ники Жадното на дузпата?

Мнениеот popokutepetel » 24 юли 2017 14:40

koisa написа:
NO MERCY написа:Глупости през спокойно могат да обявят раздялата със жадното ,имат достатъчно време през новата седмица да се разберат със който и да е. Дори и да не могат да намерят нов треньор, Букарев може да изведе отбора срещу Бистрица ;)

Очевидно е, че Боримиров не иска да се разделя в Митов. Поради това смятам, че докато не договорят друг треньор няма да пипнат Митов. Дори има голяма възможност (според мен) да води мача с Бистрица. ;)


Ми Дедо е тука, остава да доуговорят някой и друг детайл и за ужасТ на някои фенове може да поеме пак отбора ;)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Заложен ли е Ники Жадното на дузпата?

Мнениеот koisa » 24 юли 2017 14:42

popokutepetel написа:
koisa написа:
NO MERCY написа:Глупости през спокойно могат да обявят раздялата със жадното ,имат достатъчно време през новата седмица да се разберат със който и да е. Дори и да не могат да намерят нов треньор, Букарев може да изведе отбора срещу Бистрица ;)

Очевидно е, че Боримиров не иска да се разделя в Митов. Поради това смятам, че докато не договорят друг треньор няма да пипнат Митов. Дори има голяма възможност (според мен) да води мача с Бистрица. ;)


Ми Дедо е тука, остава да доуговорят някой и друг детайл и за ужасТ на някои фенове може да поеме пак отбора ;)

Не вярвам, той беше принуден да се махне от почти същите хора. По-голяма вероятност има да смени Белчев след някой друг кръг...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Заложен ли е Ники Жадното на дузпата?

Мнениеот popokutepetel » 24 юли 2017 14:43

koisa написа:
popokutepetel написа:
koisa написа:
NO MERCY написа:Глупости през спокойно могат да обявят раздялата със жадното ,имат достатъчно време през новата седмица да се разберат със който и да е. Дори и да не могат да намерят нов треньор, Букарев може да изведе отбора срещу Бистрица ;)

Очевидно е, че Боримиров не иска да се разделя в Митов. Поради това смятам, че докато не договорят друг треньор няма да пипнат Митов. Дори има голяма възможност (според мен) да води мача с Бистрица. ;)


Ми Дедо е тука, остава да доуговорят някой и друг детайл и за ужасТ на някои фенове може да поеме пак отбора ;)

Не вярвам, той беше принуден да се махне от почти същите хора. По-голяма вероятност има да смени Белчев след някой друг кръг...


Това също е възможно. Знам, че е в Бг и се водят разговори - обаче да видим. И ако има смени ще е до седмица. Да видим къде.
Другият за който се говори много усилено е Мирча Луческу, което също ще бъде доста интересно назначение ако се случи.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10135
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот шивача » 24 юли 2017 15:06

popokutepetel написа:
шивача написа:
popokutepetel написа:
шивача написа:
popokutepetel написа:
blue avalanche написа:Митов да се разкара веднага!!!
26 минути с човек повече не можа да измисли НИЩО!!!
Сега пак ще ни разказва как Левски във всеки следващ мач щял да изглежда по-добре! :evil:
И как щял да продължи да "изгражда проекта".


Е какво по-добре? То от всеки мач са все по-зле, за да стигнат дъното с Хайдук и с буферите с 10 човека. То пак добре, че не ни биха, защото то с тоя тренер всички мачове са тройни, ама предимно в наша вреда.

бяхте три класи над Локото, поне....


Глей си маркетинговото Тире ;) С половината от изиграните от вас мачове и с Жадното пак сме пред вас тъй че бегай в кочината ;)

Нещо си нервен Точно пиша в "кочината" както казваше главния машинист, човека влак-Тодор Батков
Видя ли че не разббираш от футбол. Сега ти казвам че Жадното е с три класи над теб Та от каква позиция го коментираш, не знам :cry:


На мен ми е интересно ТИ от каква позиция коментираш Левски? ;) Чувам, че Тирето ще правят нов маркетингов трик като се прекръстват на Любимец 13 :lol: Наблегни на това, а идеи кой какво и как се издънил срещу Буферите когато Тирето ги бие тогава ;).

Иначе твоите разбирания ги видяхме - Тирето ще мачка, титли, пробив в групите на ЕКТ. За мачкането и ЕКТ го видяхме, а от позиция 13 нещо титлите не звучат сериозно.

:lol:
Някой да си го прибере тоя :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

csimoen2
Мнения: 582
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот csimoen2 » 24 юли 2017 15:24

На Левски, освен нов треньор, е нужен и специалист по физическа подготовка, по-възможност чужденец...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Заложен ли е Ники Жадното на дузпата?

Мнениеот kiril.a.d » 25 юли 2017 09:45

blue avalanche написа:
kiril.a.d написа: вчерa писax по тaя темa, оня ден пaк..и виждaм че левскaрите, поне някои, се вслушвaт в съветa ми

Леле колко сме самовлюбениии... А??

:) момче, сaмовлюбени сa сaмо левскaрите! - от кaк се помня ;)...Тa зa товa трябвa дa ви се дaвaт по-често стрaнични съвети, че дa се приземявaте от време нaвреме ;)...
Тa зaбележи сегa, кaк се сaмовлюбвaт лудогорските, порaди гърбa от Домусa, БФС и Боко...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 72 госта