Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 17 юли 2017 14:12

Христови не отиват ли в Славия като деца? Аз говорех за по големи на възраст като Цоневи и да Нар е по добър от Ради цонев, мое мнение.... За Любенов, Панайотов и Ангелов.....какво да се каже. Не знам защо бяха върнати в Левски, дано знаят какво правят....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 14:31

Ми, може и така да е. Не ми звучи логично обаче всичко това, Geonik.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 14:37

Warped написа:Христови не отиват ли в Славия като деца?


Така ли е?

Не знаех. Ако е така... Значи "Левски" няма вина. Мислех, че отиват 2015.


Така е, аз съм в грешка. Попаднах на това..:
http://www.viasport.bg/7399-%D0%94%D0%B ... B0%22.html

Кога се махат от "Левски" в такъв случай? Аз това, което видях през 2012 са били в "Левски"? Явно след това.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот csimoen2 » 17 юли 2017 15:17

metodito написа:
Warped написа:В Италия отборите купуват и пращат поднеам по 15-20 човека на сезон. В последните години от Левски не е излязъл юноша за когото отбора да отчита като грешка махането му. Това, че се пускат без пари вместо за някакви суми е друг въпрос. Колкото и според доста хора едни 200 хил. евро да са "никакви" пари.


Привличането на Иван Горанов не е ли отчитане на грешка за освобождаването му? С години треперим: "дано Веско не се контузи". Добър-лош, Веско си вършеше работата без сериозни пропуски. Като се контузи и шаш паника.

Тоя Пелегри е изключение. 60 000 000 евро броят Интер за него и още един младок. А иначе той счупи някакъв дърт рекорд на най-младия футболист, вкарал гол в Серия А, доколкото си спомням... Ми, ако не отчитат ИЗПУСКАНЕТО на Христови за грешка, евала на ръководството на "Левски". Супер са! Много се съмнявам, че Фиорентина са наблюдавали играта му в Славия, а по-скоро националния. Аз залагам, че следващия преотстъпен ще бъде Кръстев. Махаме нашите момчета, на които ще даваме по-малки заплати и ги заменяме с некадърници, като Тунде и Нар, които вършат по-малко работа за повече пари. Тудне за две години и кусур има колко? 12 гола. Или по-малко? Ебати нападателя. Махаме Ради Цонев задържаме Нар, махаме Дидо, задържаме Сандберг. Това, ако не са някакви далавери, пък на!

Колкото и според доста хора едни 200 хил. евро да са "никакви" пари


Точно. И 200 000 да са. Малко ли са? Трима младежи по 200 000, ей ти ги 1 милион лева. Кой ти ги дава. Да са 200 000 лева, да не е в евро. Пак са супер добри пари.



За пореден път, извинявай че ще ти го кажа, доказваш, че материята футбол ти е далечна...

Не целя заяждане, просто споделям мнение, помисли малко преди да пишеш другия път, съвет от мен...

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 17 юли 2017 15:34

Всъщност е много трудно да отчитаме кое е грешка и кое не, от днешна позиция. Първо тези бивши младежи на Левски, които сега са на по 26+ години бяха в един период, в който налагането на младежи не бе самоцел, защото Батков харчеше пари с лека ръка и даваше заплати от по 30хил. лева за Макриев, Цветан Генков и Георги Петков. Трансфери се правеха за по няколко милиона (на куп) и тн. После дойде ерата на Гонзо (и Тонев), в която трансферите бяха по-скоро за комисионни и фиктивни заплати (подписва се под 10 хил евро на месец, ама ментето взема 3, да речем).
Та логина не може да се търси в тази порочност. Конкретно за Цоневи колегите са прави - едва ли не им се молеха да останат, но те бяха непреклонни. Трябва да отбележим, че Б.Цонев бе получил една тежка контузия, а Ради, при цялото ми уважение, не "скри" на никого топката. С потенциал? Да. Неразивт? Сигурно. Но към него момент - посредствени. В този Левски биха били подходящи, за това, че могат да играят и като опорни, така и зад нападателя, а и на крилото бяха ползвани. Но така или иначе техните кариери не тръгнаха нагоре, след като се махнаха.

Това е първия трансферен прозорец, в който нещата не се правят на кило (макар пак да имаше голямо текучество) и не остават силни съмнения във взетите футболисти (само леки при напусналите). Та - ако продължи тенденцията в идните години, вече ще имаме една отправна точно, след която ще може да се търси логика при траснферите. Кой е изпуснат и тн.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Гонзо » 17 юли 2017 15:40

Представих си за 1 секунда коментарите ако бяхме плащали 7 години заплата на Горанов без да играе и 1 мач. :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 16:36

csimoen2 написа:

За пореден път, извинявай че ще ти го кажа, доказваш, че материята футбол ти е далечна...

Не целя заяждане, просто споделям мнение, помисли малко преди да пишеш другия път, съвет от мен...


Добре, тате. И?
Последна промяна от metodito на 17 юли 2017 16:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 16:38

Гонзо написа:Представих си за 1 секунда коментарите ако бяхме плащали 7 години заплата на Горанов без да играе и 1 мач. :)


А, дали нямаше да играе? Ние през цялото време нямаме заместник на Веско. От 2010г. (всъщност от повече) насам на тази позиция сме имали двама човека. Поправете ме, ако греша. Онзи португалец и Веско. Не е ли така?
Последна промяна от metodito на 17 юли 2017 16:40, променено общо 1 път.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Живко6461 » 17 юли 2017 16:39

Като че ли е редно да пожелаем успех на Христов и да прекратим разискванията. Поне докато започне реално кариерата си във "Фиорентина". Всъщност аз призовах да укротим емоциите още когато беше обявено, че "Славия" продава футболист в Италия. Най-малкото поради факта, че не са известни причините и мотивите му за преминаването от "Левски" в "Славия". Активен колега с преки впечатления от школата поясни, че няма как да задържим футболист под 18 годишна възраст ако е решил да премине в друг клуб. А и сключването на договор с известен футболен клуб не гарантира кариера точно в този клуб или в друт от същото ниво. Потвърждение са трансферите на няколко български футболисти през последните години. Включително от "Левски" и от "Славия".

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 17 юли 2017 16:41

Живко6461 написа:Като че ли е редно да пожелаем успех на Христов и да прекратим разискванията. Поне докато започне реално кариерата си във "Фиорентина". Всъщност аз призовах да укротим емоциите още когато беше обявено, че "Славия" продава футболист в Италия. Най-малкото поради факта, че не са известни причините и мотивите му за преминаването от "Левски" в "Славия". Активен колега с преки впечатления от школата поясни, че няма как да задържим футболист под 18 годишна възраст ако е решил да премине в друг клуб. А и сключването на договор с известен футболен клуб не гарантира кариера точно в този клуб или в друт от същото ниво. Потвърждение са трансферите на няколко български футболисти през последните години. Включително от "Левски" и от "Славия".


Да, Живко. Бях се объркал. Още като деца преминават момчетата. Някъде 2012/2013 трябва да са преминали...

В едно интервю говориха за това как не се разбрали с треньорите, как в "Левски" давали път на чужденците. Кви чужденци пък е имало като са преминали на 13-14 години?

Те са откровени, когато говорят за решението да напуснат Левски.

"Имахме проблеми с треньорите. Тук условията са по-добри, дава се път на младите, а не като в Левски да се купуват чужденци. Това е най-важното може би в България - да се налагат млади момчета", споделят Петко и Андреа.

https://topsport.bg/slavia/novite-zvezd ... tsite.html


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 94 госта