ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Хайдук
91
39%
Равен
75
32%
Победа за Левски
69
29%
 
Общо гласове: 235

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 14:47

PFC Litex написа:Изображение


Още е много рано за това. А и Хайдук вече има по-голям шанс да продължи. Не само заради резултата, а и заради празния стадион.

Абе, каквото и да стане мисля, че българските отбори се представиха добре за разлика от други години.
Последна промяна от metodito на 14 юли 2017 15:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
green_silence
Мнения: 61
Регистриран на: 24 юли 2015 09:44

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот green_silence » 14 юли 2017 14:52

metodito написа:
PFC Litex написа:Изображение


Още е много рано за това. А и Хайдук вече има по-голям шанс да продължи. Не само заради резултата, а и заради празния стадион.


Най-вече заради Мики Нитов.
Офтопик:
[center]ImageImageImage

Благодарим Ви за ЗЕЛЕНАТА ТИШИНА!!![/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 14:57

Ами... според зависи. Пилците се броят наесен. Нека дойде септември-октомври, тогава могат да се правят генерални заключения. Аз съм си казал мнението, общото. Този пич може и да има талант, със сигурност е добър мотиватор!, но според мен трудно води цял мач 90 минути. Но нищо не се знае. Топка е. С Ясен се представихме чудесно в Лига Европа, а не беше кой знае какво като треньор. А с Мъри паднахме от Тампере. Ще видим. Това са турнирни битки. И половин на нула, дето се казва, ти стига. :mrgreen: Често не по-добрия и по-можещия, а по-хитрия излиза победител.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот trokadero_ » 14 юли 2017 15:03

Видя се , че и Хайдук не са кой знае какво. Но в играта Ви не се видя нещо коренно позитивно , последните 10-15 мин със смените се раздвижиха , но отново нищо. Не е хубаво да се изхвърлят с голяма селекция , защото друго се вижда. Никакви идеи не се видяха.
Реванша ще е интересен.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот Warped » 14 юли 2017 15:26

Живко6461 написа:Не хвърлям цялата вина при всеки гол на защитниците. Посочих принципни грешки на конкретни футболисти - пласиране, реакции срещу атакуващ противников нападател, влизане при борба за топка в наказателното поле, ... Като че ли се учат на тренировки. И то още в детските и юношеските отбори.

Хахахаха..........Хвала за тва мнение :lol: :lol:

Хайдук все пак продадоха голмайстора си в Турция и не купиха подобен заместник, явно и това им се отразява. На реванша ще има драма
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 0:1 FT

Мнениеот wilge » 14 юли 2017 15:42

koisa написа:На много места се среща "Хайдук не са нищо особено". Според мен хърватите играха колкото да не допуснат гол и при възможност да вкарат. Ние им помогнахме и за двете благодарение на великата ни тактика с изритани напред топки и каквото стане.
Дали не са нищо особено, ще разберем след седмица. :geek:

Изображение


ЗАБОЛЯХА ГО РЪЦЕТЕ ОТ ОБЯСНЕНИЯ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот sin4ec » 14 юли 2017 16:25

Хайдук игра толкова, колкото нашите му позволиха. Отвратителен терен-не знам как се лицензират подобни коптори...
. Тук имаше доста пророкувания за разгром, който не се получи. Добър или лош, Митов ще води Левски в реванша. Аз лично вярвам, че ще води отбора и срещу Брьондби.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот riftwar » 14 юли 2017 16:35

2:0 на реванша ми е прогнозата.
Трябва на целия стадион да се опънат огромни трансперанти:
"1999 г. Левски - Хайдук 3:0" и
"2017 г. Левски - Хайдук 3:0"

На всички трибуни и на всякакви езици, да си знаят, какво ги чака. Много ми паднаха в очите тези хървати. Прекалиха по всички линии и затова на нашите трябва сега цяла седмица да им се обяснява, че трябва да излезнат и да ги размажат.

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3741
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 0:1 FT

Мнениеот Jürgen » 14 юли 2017 17:33

blue avalanche написа:
csimoen2 написа:
Само хора, не разбиращи от футбол, могат да твърдят, че отбора има бъдеще с Митов, да му дават кредит на доверие и т.н.

Колкото по-скоро се махне - толкова по-добре....

А всеки, който плюе по Митов разбира от футбол. Правилно ли съм разбрал???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот Jordan1914 » 14 юли 2017 17:40

sin4ec написа:Митов наистина е спорна фигура. Но на всички мечещи тука, че сме нямали треньор, бих припомнил, че Левски имаше треньор. Той тръгна от нулата, постигна зададените цели, но бе махнат по ........ начин, за да дойде тук един познат стар трезвеник. Бих им припомнил, че въпросният трезвеник осра тотално реванша с Марибор и отпадна. После му стана лошо, не му харесваха критиките и так далее. Мишок!
Митов отстрани отбор за пръв път от 7 години. Не знам дали ще отстрани Хайдук, но ако това стане, тука трябва да има рязане на вени и повръщане до откат.


Абе приятел,Митов с какво помогна в 1-вия мач със Ситуеска,който в крайна сметка се оказа решаващ?Сляп ли си,че и в двата мача със Сутиеска късмета ни покри брутално!Не разбра ли,че Ситуеска 1-вото полувреме на 1-вия мач се бяха насрали от публиката,а второто полувреме можеха да ни вкарат 2-гола без проблем!Какво е осрал реванша с Марибор Люпко Петрович,че през Алвеша минава всяка топка,или че Александров направи брутална дузпа или че В.Христов не може да вкара от 100 положения!Ако случайно нещо се случи и отсраним Хайдук,виновни ще са само момчетата на терена!Кажи ми,защо Нар игра титуляр снощи,а не Бабатунде?Защо имаше супер много голямо разстояние между линийте ни?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта