ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 08 юли 2017 17:43

Jordan1914 написа:
А я ми кажи,според теб Мапуку какво трябваше да направи в реванша,при положение,че той беше единствения,който се опитваше да пресира противника преди центъра,понеже,всички други се бяха насрали и играхме с 9-ма защитници?Каво да направи Мапуку,при положение,че нямаше кой да му даде един пас.Той сам 3-4 пъти се върна в центъра пое топката и се опитваше да направи нещо!А за Цветкович,да кажеш,че е неориентиран след само 2 мача,евала ти сигурно си наследник на Люпко Петрович?Можахме да търпим Алвеша 2 години,въпреки,че срещу Марибор на реванша"центираха през мен и вкараха за 1:1'',а сега ще разкарваме играч от един от най-добрите сръбски отбори,къде е играл повече евромачове от целият ни отбор взети заедно!Отстранихме отбор и пак ревем,ами ако бяха ни отсранили те,щеше да има тука още повече разбирачи и кандидати за поста на Митов!?!



Думите ми са повече "струва ми се че" и "дано не стане така".... и се отнасят конкретно за двата мача със Сутиеска, генерални изводи не правя.
Мапуку отпадна ли физически и в двата мача някъде към 60-тата минута ?? Да, отпадна.
Цветкович беше ли доста неориентиран и в двата мача ?? Да, беше.

Това са фактите, и ако ги отречеш, значи си гледал някой друг мач.
А причините защо единия е отпаднал, а другия е бил неориентиран, кой сме търпяли 2 години и защо не е имало кой да даде един пас, аз не съм компетентен да ги обсъждам, за това си има хора.

Кандидат за поста на Митов ?! Пфу, изкарвам повече, с по-малко работа !
И най-важното - с тъпаци не ми се занимава...

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Jordan1914 » 08 юли 2017 17:53

Air_Smuggler_FU написа:
Jordan1914 написа:
А я ми кажи,според теб Мапуку какво трябваше да направи в реванша,при положение,че той беше единствения,който се опитваше да пресира противника преди центъра,понеже,всички други се бяха насрали и играхме с 9-ма защитници?Каво да направи Мапуку,при положение,че нямаше кой да му даде един пас.Той сам 3-4 пъти се върна в центъра пое топката и се опитваше да направи нещо!А за Цветкович,да кажеш,че е неориентиран след само 2 мача,евала ти сигурно си наследник на Люпко Петрович?Можахме да търпим Алвеша 2 години,въпреки,че срещу Марибор на реванша"центираха през мен и вкараха за 1:1'',а сега ще разкарваме играч от един от най-добрите сръбски отбори,къде е играл повече евромачове от целият ни отбор взети заедно!Отстранихме отбор и пак ревем,ами ако бяха ни отсранили те,щеше да има тука още повече разбирачи и кандидати за поста на Митов!?!



Думите ми са повече "струва ми се че" и "дано не стане така".... и се отнасят конкретно за двата мача със Сутиеска, генерални изводи не правя.
Мапуку отпадна ли физически и в двата мача някъде към 60-тата минута ?? Да, отпадна.
Цветкович беше ли доста неориентиран и в двата мача ?? Да, беше.

Това са фактите, и ако ги отречеш, значи си гледал някой друг мач.
А причините защо единия е отпаднал, а другия е бил неориентиран, кой сме търпяли 2 години и защо не е имало кой да даде един пас, аз не съм компетентен да ги обсъждам, за това си има хора.

Кандидат за поста на Митов ?! Пфу, изкарвам повече, с по-малко работа !
И най-важното - с тъпаци не ми се занимава...


Да,може би изкарваш повече,но едва ли зад теб има 10 000 човека,които ти викат всеки ден ''оставка'' или нямаш подкрепа от никого?Все още не мога да те разбера,как така ти си мислиш,че Мапуку трябва да издържи 90 минути на макс,при положение,че си скъса задника да бяга 45 минути за 1-вото полувреме.А Цветкович,ако беше неориентиран,щяха да са ни вкарали голове от неговата позиция,а от там дойде само едно единствено положение!

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот gonzo72 » 09 юли 2017 10:14

Трябват ни още качествени научени футболисти- Спешно крило и десен защитник.Десни защитници има колкото искате даже и в България!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 09 юли 2017 11:18

PSvilenov написа:Какъв морал бе, пич ? Ти като ходиш на работа и разбереш , че шефа ти е пуснал твойта позиция в обявите и води интервюта с желаещи да те заместят ще стоиш ли там да работиш по усилено и да се доказваш ...

Да! Мен ме сменят всеки 3-4 месеца. Свършва договора и идва друг колега. Като го знам това, значи ли, че трябва да хвърля инструментите и да гледам филми по цял ден в кабината? :o
Понякога са ме сменяли и преди края на договора. И след края на договора. И кво??? Бачкаш, изпълняваш си задълженията и толкоз!

Потребителски аватар
Bobby1177
Мнения: 222
Регистриран на: 08 май 2008 22:57
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот Bobby1177 » 10 юли 2017 16:07

Живко6461 написа:
Bobby1177 написа:И аз бях изненадан от окапването на нашите след 60-та минута, но има вярно и друго нещо - това е изцяло нов отбор, с още незавършена селекция и след много кратка подготовка. На практика, макар и тези мачове да са официални, за ''нормалните'' отбори те трябва да се разглеждат като част от подготовката за предстоящия сезон.

Разбира се, ние сме мнооого далеч от ''нормален'' отбор като подменяме почти всички футболисти, почваме от 1-я предварителен кръг на ЛЕ и, не на последно място, имаме задължения от 37 млн лв.

Все пак, за последните 7 години това е някаква мъничка светлина в тунела, за която трябва да сме благодарни може би най-вече на Дани Боримиров и в тази връзка, да се въоръжим с търпение и повече доверие, защото едва ли ни чака нещо много добро, ако се направят - отново - резки промени и т.н. Хората обявиха 3-годишен план, повечето нови договри на играчите са за по 2-3 години, самата селекция все още е отворена, така че, за някаква оценка на настоящия отбор и ръководство можем да говорим не след Нова година, а след 2 години. Ако тогава още сме опълченци срещу отбори като Сутиеска, значи планът по-скоро отива към провал. И ако и на 3-та година нищо не става, аз мисля, че самият Дани Боримиров ще поеме отговорност и ще се махне от клуба.

Търпение, доверие и фенска подкрепа. Мисля, че на този етап не ни остава нищо друго.

Всички сме наясно, че шансовете ни срещу Хайдук са минимални.

Само Левски!

1. Защо сте изненадан от слабата физическа подготовка на отбора? "Окапването на нашите след 60-та минута" се повтаря от дълго време в почти всички мачове, дори срещу скромни съперници от родното първенство.
2. Защо трябва да сме ненормален отбор след като започваме от първия предварителен кръг и имаме големи дългове? При това явно са осигурени финанси за качествена селекция и вече сме във втория предварителен кръг.
3. Бихте ли посочили информация според която Дани Боримиров е почти единствения заслужаващ благодарности за появилата се преди няколко дни макар и "мъничка светлина в тунела"? Аз мисля, че похвала заслужават хората гарантирали финасите, осигурили светлината?
4. Готов ли е 3-годишният план? Известни ли са поне основните постановки - цели, необходими средства, източници на финансиране ...?
5. Убеден ли сте, че при очертаващ се провал на 3-годишния план Даниел Боримиров ще поеме отговорност, изразяваща се и в оставка? Няма ли вероятност да ни убеди, че се е появила нова светлинка в тунела и е необходим нов план за следващите няколко години, който той ще състави, и ще осъществявя с подкрепата на левскарите?
6. Търението, доверието и подкрепата не би трябвало да изключват взискателността и критиката от всички търпящи, вярващи и подкрепящи.
7. Не е ли по-добре всички левскари вместо предварително да се примирим в минималните шансове срещу "Хайдук" да поставим по-високи изисквания към отбора?
Само "Левски"!


Интересна дискусия :) Ще отговоря на въпросите. Хората казват, че няма глупави въпроси, има глупави отговори :)

1. Така е, но не вярвах в късен мач срещу слаб противник това да си проличава толкова ясно, още повече, че са нови футболисти и няколко чернокожи между тях, които поне физически би трябвало да превъзхождат другите.
2. Защото се класирахме за ЕКТ от 3-то място в родното пърсвенство, след труден бараж, защото когато ние отпаднем - дано не съм прав, другите нормални отбори едва тогава започват сезона, защото нямаме конкуренция и дублиране на много от постовете и чисто физически и като концепция отборът просто няма как да се класира в групите, защото няма никаква готовност за това. Трябват 2 отбора в 1 и ротация, за да е конкурентен на всички фронтове.
3. Информацията е по подразбиране - че е бивш играч, вкл. и в Германия, че разбира от футбол 1000 пътри повече от много предишни ръководители, защото се познава и поне със средния и/или високия ешелон от футболните хора в България. Тези, които са осигурили финансиране, отчитат влизането си в клуба като бизнес грешка. Да не забравяме, че само от частието в ЛЕ и от изгходящите трансфери в касата на клуба влизат немалко средства. Иначе приветствам идеята клубът да се превърне в дружество, което да се самоиздържа. Това е логиката на всяко бизнес начинание.
4. Представен беше на безпрецедентен диалог/ среща с феновете в Интернет. Целите са ясни - титли и достойно представяне в ЕКТ. За средствата - това не е информация за всеки, има си финасисти, освен това, пак казвам, единствената и нормална логика е клубът да се превърбне в самоиздържащо се дружество, а ние, феновете, можем да помогнем за това (карти, билети, фен-артикули и др.).
5. Не съм напълно убеден и има вероятност, разбира се. И това ще е така, докато не се изчистят задълженията и клубът не си стъпи на краката - най-вече да стане само-издържащо се дружество. Но, тук има едно голямо Но - не може да си бяла врана - няма как ''Левски" да е изряден и да се конкурира с другите клубове, които напр. се поддържат на изкуствено дишане с 60 млн задължения. Просто играта няма да е честна и някой ще бъде ощетен. Затова - всичко зависи от хората в България - повече яснота, честност, по-малко корупция, шуро-баджо и т.н.
6. Разбира се, но с умереността на реалисти. Няма как от ''Левски'' да очакваме да направи нещо голямо още тази година, със съвсем нов отбор и т.н.
7. Няма лошо, но падането от по-високо повече боли. То зависи кой как възприема нещата и как ги преживява. Мен ще ме е яд, че отпадаме, а някой, който си мисли, че може да станем носители на купата на ЛЕ хич да не му пока след отпадането и бутилка ракия. Реалността говори, че шансовете ни срещу Хайдук са минимални.

Само Левски!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта