Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 19 юни 2017 15:23

Мисля че имаме всички шансове да ги бием. Може да стигнем и до плейоф при късмет, а и това ще добре за финансите
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот kubrat » 19 юни 2017 15:27

blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Може да са в същия управленски батак, сигурно даже са и по-скъсани финансово от вас, но чак треньор като вашия не ми се вярва да имат :lol:

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Dachi » 19 юни 2017 15:34

kubrat написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Може да са в същия управленски батак, сигурно даже са и по-скъсани финансово от вас, но чак треньор като вашия не ми се вярва да имат :lol:

Цялата защита ще е нова, с нов вратар и сменена тактика, понеже изгониха "крила" и не взеха нито едно и това само с 2 мача обиграване. Как ви се струва. Оптимист ли да съм?
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 15:37

Dachi написа:
kubrat написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Може да са в същия управленски батак, сигурно даже са и по-скъсани финансово от вас, но чак треньор като вашия не ми се вярва да имат :lol:

Цялата защита ще е нова, с нов вратар и сменена тактика, понеже изгониха "крила" и не взеха нито едно и това само с 2 мача обиграване. Как ви се струва. Оптимист ли да съм?

Кои "крила" сме "изгонили", че взе да става интересно?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32510
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 19 юни 2017 15:42

С Хайдук Сплит .... ако бием . ;)

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот kiril.a.d » 19 юни 2017 15:45

rhaegar написа:
kiril.a.d написа:
rhaegar написа:Кирчо, не е Тодора. Искрено ще те помоля, да внимаваш какво как и къде честитиш. Благодаря ти предварително.

:) муцкa, съветвaм те дa мислиш по всяко време и никогa дa не си зaбрaвяш чувството зa xумор, в къщи, след кaто ти е тaкa необxодимо порaди...знaеш кaкво ;)...
И aз ти блгодaря предвaрително, aко дaй боже се вслушaш в съвет нa "бaщa си", пък aко не си муцкa...вземи че помисли и си смени aвaтaрa и никa!!! - aз не съм виновен и зa товa!!!


Ще те разочаровам, но не съм "муцка", даже изобщо не приличам. Аз пък те съветвам да си пренасочиш графоманията във форум "Литекс" и да не се занимаваш с неща, които не ти се отдават. Ако толкова ти се пише, можеш да съставиш жалбата към УЕФА, ФИФА и ФУФА, току виж върнали оранжевата сила в ЕКТ.
Колкото до аватара ми, ако не ти харесва, имам лоши новини за тебе. Ама то може и добре да ги приемеш, знам ли те.

:) съжaлявтaм "муцкa" но нищо не ми отговори!!!
Първо - виж си регистрaциятa тук...е aз я погледнax,чaк след кaто ми писa...
Второ - с Литекс, нямaм нищо общо!!!!!!!!!!!! - нито с ЦСКA-София!...зaщо не искaш дa мислиш по всяко време?....то и товa е xaрктерно зa муцките ;)...сори! - биолог съм ;)...
Трето - зaнимaвaм се сaмо с нещa които ми се отдaвaт - бил съм и футболист, но преди...30 години! - когaто Бългaрия беше силa във футбол ;)...Естествено в ЦСКA! - нямa при пaртийните долни ченгетa дa игрaя я! - aз съм точен и честен човек!
Четвърто - жaлбaтa, от юридическoто племе, вече е състaвенa и точно сегa ще влезе в силa, тaкa че моето учaстие не е необxодимо! - нямaм си рaботa с товa племе, дори и дa рaзбирaм от рaботaтa им ;)
Пето - "орнжевaтa силa" е необxодим нa Бългaрия, зaщото ги нямa "червенaтa и синя сили"!!! - вaс зaщо ви нямa...не знaм!
И шесто, бе я вземи си спомни че си бългaрaк бе!!! - и стигa срaми името нa Aпостолa и Бългaрия, дaвейки се в рaзни дори aзиaтски реки!!!!!!!!!!!!!!...утре и Сутиен ще ви сложaт...
....момиче/момченце, кaзax ти! - недей дa учиш бaщa си, кaк се прaвят децa! - по-добре питaй...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот popokutepetel » 19 юни 2017 15:58

Черногорците са енигма. Клубният им футбол е много зле, така че вероятно ще ги отстраним.
Хайдук е стабилен отбор въпреки рецесията в Хърватия на клубния футбол.
Вярно, че сме ги отстранявали убедително, но тогава Левски беше Левски, а не сбирщина от случайно попаднали.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 19 юни 2017 16:18

Сутиеска са напълно преодолими ...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Sinite ot Sofia » 19 юни 2017 16:28

Момчета, някой знае ли дали обявеният брифинг за жребия ще се състои ? Според сайта днес от 16:30 би трябвало да започне.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 19 юни 2017 16:30

blue avalanche написа:
Dachi написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o


А ми като гледаш в чинията каква помия има и ти мирише силно на лайна и видиш какъв скапаняк е готвача как няма да решиш ,че яденето не става за ядене и не ти харесва без да си го опитал.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта