Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 19 юни 2017 14:31

Това е първи предварителен кръг на ЛЕ, където играят най-големите леваци в ЕКТ. Срамота е да си в този жребии, ако имаш някакви претенции. Ако не бъдат елиминирани тези, ще е позор! Поне няма да се пътува далече и ще се спестят пари.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот batmanlevski » 19 юни 2017 14:35

без крила и като продадат Йоргачевич и Бурабия и ще ги бием и черногорците
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 14:39

batmanlevski написа:без крила и като продадат Йоргачевич и Бурабия и ще ги бием и черногорците

Какво значи "крила" в съвременния футбол?
Да не би Роналдо да е "ляво крило" в Реал, пък аз да съм се объркал? :mrgreen:
Ако чакаме ВРАТАРЯ(Йоргачевич) да ни спечели мача - по-добре хич да не излизаме на терена. ;)

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Dachi » 19 юни 2017 14:41

Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 14:45

Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Dachi » 19 юни 2017 14:47

blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 14:50

Dachi написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Dachi » 19 юни 2017 14:56

blue avalanche написа:
Dachi написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o

Цял минал сезон им сърбахме попарата, съмнявам се да са се подобрили за 2 седмици (пусни си последния мач с Верев и ще разбереш за какво говоря). Още повече, че имат два мача за да обиграят отбор с 10 нови попълнения и без 6-7 "основни" играчи от миналия сезон. Няма нужда да гледам чинията за да знам каква манджа ще "надробат".
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 19 юни 2017 15:07

Player написа:Това е първи предварителен кръг на ЛЕ, където играят най-големите леваци в ЕКТ. Срамота е да си в този жребии, ако имаш някакви претенции.


Нямам какво повече да добавя,колега.Добре си обобщил картинката. Само до преди 10 години по това време (юни) се провеждаше турнира УЕФА Интертото къп.Участваха отбори от всички ширини на Европата. Без коментар просто!

Черногорците бяха възможно най-неприятният вариант за това жалко подобие на отбор в което се превърна Левски. Продажбата на Краев днес е второто най-неприятно нещо: единственият играч, който е креативен и може да измисли нещо на терена разделя пътя си с този на Левски.

Няма да пиша коментар за поредно географско откритие,но ако наистина тези ни отстранят, аз прекратявам дейността си в този форум и спирам да се интересувам от БГ футбол!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 19 юни 2017 15:11

Херо ще има мач в България. Ще ми е много интересно видя представянето му, срещу симпатичния Дунав. Дано са в различно време, мачовете, за да мога да гледам и нашите и русенци срещу Херо и през двете седмици.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug, vvessel и 37 госта