Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Furious_Monk » 17 май 2017 21:59

JackPackage написа:С Кийн няма да прогресирате много в ШЛ :roll:


Респектира с името си. Ти Рой Кийн помниш ли го?
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 18 май 2017 08:37

Аз също мисля, че от следващият сезон капитанската лента трябва да носи Ерера. Доста е импулсивен на моменти и има склонноста да прегаря, но ако стане капитан, смятам че тези две качества ще избледнеят.

Thsmith написа:Това имах предвид.

Съгласен съм с теб, че трябват нови попълнения на крилата, в нападение и в защитата. За халфовата линия - може би.
Просто в светлината на събитията през миналото лято, селекцията ни не беше пълен провал. Оказа се провал в хода на сезона.

Аз все още мисля, че нямаме нужда от ляв бек. За мен Шоу има абсолютно всички качества да е титулярен ляв бек, а Блинд да е втора опция, като Блинд е човек, който може да запълва дупки, както в защитата, така и в халфовата линия.

Това, от което имаме най-голяма нужда са крила (ляво и дясно), нападател и централен защитник. 4 човека. Не е много. Напълно постижимо е. Ако се освободим от Руни, Фелайни (а дано) и Карик се пенсионира, тогава ще се освободи място за 2-ма в халфовата линия.

Погба доста подобри играта си последните месеци. Мисля, че всички трябва да се абстрахираме от 100-те милиона, които са дадени за него. Той е просто един млад, талантлив полузащитник с голяма креативност и добра визия за играта. Трябва да се научи само да играе по-стабилно и сериозно и ще си имаме един страхотен подавач в центъра, който не сме имали от времето на Скоулс.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 18 май 2017 19:49

Манчестър Юнайтед се намесва в борбата за Раджа Наинголан, съобщава ексклузивно Sky Sports.


А дано!
Стискам палци за този трансфер.
Страшно полезен и талантлив футболист, биткаджии, а и вкарва хубави голове отдалеч. Има мощен удар, чудесен партньор ще е на Погба.
Играч тип box to box.
Доста мачове съм изгледал на Рома в Италия и той заедно със Салах и Джеко дърпат отбора.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23300
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Thsmith » 18 май 2017 19:55

Да е само малко по свестен от Дзеко и особено Салах, че ги видяхме колко дърпаха в Англия.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот sunscres92 » 19 май 2017 00:06

Thsmith написа:Да е само малко по свестен от Дзеко и особено Салах, че ги видяхме колко дърпаха в Англия.


Наинголан много цъка, но Джеко когато беше във форма си беше сред Топ нападателите - 190 мача - 72 гола си е суепр псотижение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 19 май 2017 11:50

Напълно заслужена награда за Ерера! Пожелавам му да продължи в същият дух и следващият сезон и да го видим с капитанската лента.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1oUp7NG57JA[/youtube]
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Scholesy93 » 21 май 2017 18:57

Свърши и този сезон във ВЛ.Равносметката-5 гола повече от миналия сезон вкарани, 5 гола по-малко допуснати, 3 точки повече, едно място по-надолу.Има развитие в защитата, това е което мога да отбележа като подобрение-при ЛВГ пускахме малко голове, но най-вече защото от страх топката повечето време беше при нас.За сметка на това при Моуриньо топката често я оставяхме на съперника, а защитата демонстрира, че е с една идея по-издържлива на натиск от периода при холандеца.Но е време на на Моуриньо да му светне една червена лампичка-при един гол преднина на полувремето насред собствения ти стадион не е особено удачно да се закопаваш в наказателното си поле.Добре, че Гуидети е мърда, че в сряда нашите щяха отдалеч да гледат финала на ЛЕ и да се чудят защо са дали инициативата на паляците от Селта на Олд Трафорд.
За мен ни трябват два играча от световна класа-ляв бек и поливалентен нападател.На левия бек не се сещам кой можем да докараме, но напред има опции-всичко сочи към Гризман, не знам Санчез какво смята да прави.Арсенал остават без ШЛ и на 99% е пътник, но пък той гони трофеи, а ние от години вече не сме гаранция за тях.В Испания едва ли ще се върне, но ПСЖ, Юве(ако продадат Дибала) и Байерн изглеждат като идеални опции.
Другите евентуални трансфери трябва да са цз, опорен халф и плеймейкър.Но там не трябва да се изхвърляме-без много новини, без много шум, 2-3 добри млади играча, които да дадат широчина и евентуално да се наложат титуляри.А след днешния мач Моуриньо е време да осъзнае, че юношите не са досада-даже за клубът школата може и да е полезна.Йънг и Дармиан преспокойно можем да ги освободим, а на тяхно място да влязат двама измежду Мичъл, Харъп, Андреас Перейра-хем пари ще спестим, хем пак ще виждаме юношите като ключова част от успехите на клуба.А и продължавам да смятам, че Фосу-Менса и Туанзебе по нищо не отстъпват на Фелайни-и те са страшни рогачи като него, само дето за разлика от него не се притесняват, когато топката се намира в краката им.
А вече започвам да се замислям дали онова 4-4-2 на САФ няма пак да се окаже полезно-Дедо редовно го критикувах, че не опитва някоя по-модерна схема, но с това 4-4-2 Монако и Лестър написаха златни страници в историята на френския и респективно английския футбол.Симеоне и той я прилага понякога, Ювентус и те минаха на такава схема.Гризман нито е за крилото, нито става сам да води атака.Но ако го вземем и го сложим заедно с Рашфорд може да оформят страхотно дуо.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот vasilnv » 21 май 2017 22:31

Много сериозно спрягат Хамес с нас. Моето мнение е, че ще ни падне идеално, същото важи и за Гризман. Трябва да започнем да играем по-директен футбол, а те са футболисти, които могат да ни го донесат. Перейра и Янузай се връщат от наеми и те също ще са опция, макар че втория аз поне съм го отписал.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот Jackxxx » 22 май 2017 08:09

Тия дни си припомних на Жозе шеговитата реч, когато стана шампион с Челси 2015г., в която обясняваше как неговия отбор изповядвал философията, че за да станеш шампион трябва да вкарваш поне по 1 гол повече от съперника. Е, първият му сезон начело на Юнайтед показва, че дори да вярва в тази философия, Жозе с нищо не го доказа.

Гледаме към финала в сряда! След това ще му мислим, защото лятото определено ще е вълнуващо за нас.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Всекидневна за Манчестър Юнайтед(Трансфери, Новини и т.н)

Мнениеот tevez » 22 май 2017 22:34

Нападателят на Атлетико Мадрид Антоан Гризман призна в ефира на френска телевизия, че има контакти между "дюшекчиите" и Манчестър Юнайтед за негов транфер на Олд Трафорд, като дори заяви колко е голям шансът това да се случи.

"Мисля, че решението за бъдещето ми ще се вземе в следващите няколко седмици. Манчестър Юнайтед? Възможно е. От 1 до 10, може би 6.", заяви Гризман в ефира на Quotidien.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта