Денят за отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 18 май 2017 20:14

Изкуството на войната: Уникалната ротация на Зизу

Старши треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан е овладял до съвършенство изкуството да ротира състава си.

Французинът е истински майстор да върти футболистите така, че те да получават минути и почивка.

"Марка" публикува интересни цифри около състава, който Зизу е използвал през сезона.

20 футболисти са записали по 1000 и повече минути, но никой не е играл повече от 2400, събрани във всички турнири.

Единствените отбори, имали подобна ротация - с 20 футболисти с по 1000 и повече минути, в Испания през последните много години, са Барселона от 99/00, Атлетико от 2002/03 и Бетис от 13/14.

Зидан не е повтарял единайсеторка в два поредни мача през целия сезон, като понякога е правил до 9 промени в стартовия си състав.

Кристиано Роналдо има 2370 изиграни минути, което е доста по-малко от 3183 през миналия и 3354 през 2011-12. Той ще запише първо гостуване от почти два месеца насам тази вечер срещу Селта. Роналдо не е пътувал в първенството от 18 март срещу Атлетик в Билбао.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 19 май 2017 18:50

Варан: В Реал се случват ненормални неща

Бранителят на Реал Мадрид Рафаел Варан изрази мнение, че „белите“ не са клуб, който може да се сравнява с останалите. Французинът сподели, че на „Сантиаго Бернабеу“ се случват неща, които не са нормални, като не вложи лош подтекст в думите си.

„Разбрах, че ще играя във финала за Шампионската лига срещу Атлетико Мадрид през 2014 година малко преди следобедната почивка и не можах да заспя. Хората очакваха много. Това е двубоят, на когото съм се наслаждавал най-много и който преживях най-емоционално. В Мадрид се случват ненормални неща. Това не е клуб като останалите“, коментира Варан.

„Да спечелиш два пъти турнира на богатите в рамките на три години е нещо историческо. Никой не е свикнал да печели обичайно Шампионската лига, винаги усещането е невероятно. Винаги искаш да печелиш още“, каза още Варан.

„Всеки сезон го започвам сякаш е първият ми. Няма да се изморя от победите. Искам да продължавам да се наслаждавам на това, че се състезавам за Кралския клуб. Аз и семейството ми се доволни от живота си тук. Това е толкова голям тим, че просто мога да се наслаждавам, че съм част от историята му“, коментира още защитникът.

Потребителски аватар
ninjata
Мнения: 2710
Регистриран на: 24 дек 2012 00:29
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот ninjata » 21 май 2017 14:07

https://youtu.be/A17_LloT3GY

Попаднах на този клип.Гарет трябва да смени спорта.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 22 май 2017 00:59

Мисля си, щом като има тема за БейлС, не трябва ли да има и такава за Лука, Дани, Кроос и Марсело?
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13346
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот sapio0o » 22 май 2017 01:03

То и за други трябва да има, но за Бейл пуснахме покрай трансфера. Останалите от отбора си ги обсъждаме свободно в тази тема.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот paceto » 22 май 2017 01:18

Щели сме да даваме Мариано под наем на Атлетико? :roll:
Това да не е договорка заради Тео?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 22 май 2017 01:47

Съмнявам се. Иначе на Мариано отбор от ранга на Атлетико му е високо ниво, все още... може би Еспаньол ще му дойде добре.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
NearDeathExperience
Мнения: 8
Регистриран на: 22 май 2017 13:28

Re: Денят за отбора

Мнениеот NearDeathExperience » 22 май 2017 14:07

Заглавията и статиите в гонг относно Реал Мадрид са СКАНДАЛНИ!

"Така се прескача топка за 1 милион…"
"Обиди към Пике, подигравки към Атлетико при дефилето на Реал"
"Роналдо в атака след триумфа: Аз не съм Дявола!"
"Малага ще върши услуга на Барса с треньор и още трима мадридисти на терена"

Аз лично не мога да се сетя за по-големи глупости, писани през последните години! Бива пристрастност, но гонгаджиите този сезон чупят тъпометъра за N-ти път.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Furious_Monk » 22 май 2017 14:31

Нормално е, щеше да е твърде неочаквано в днешно време да се пише по-друг начин. Проблемът е, че са се събрали само кретени.

Иначе се е оказало че Дани е пял обидните песни. Предлагам публично да се извини на каталунците, като същевременно му се предостави доживотен договор. :roll:

Дори ще е още по-цинично, в момента в който се извинява, да подписва новия договор...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Isco
Мнения: 2057
Регистриран на: 20 сеп 2013 18:05
Контакти:

Re: Денят за отбора

Мнениеот Isco » 22 май 2017 15:10

Кога ще е награждаването ?


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта