Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот FCD » 21 май 2017 22:24

Player написа:
FCD написа:Честита победа. Бихте ни напълно заслужено. Не съм очаквал по никакъв начин такава слаба игра от нашите, и то като домакини. За мое съжаление точно Левски ни екзекутира. :( Това с 4-о място трябва да го забравим вече, не го заслужаваме.


Отивате и биете в Пловдив и сте 4-ти. Как са завършили предишните ви мачове с Локо Пд? Дали с хикс нямате шанс да сте четвърти? Знам че загубихте с 2:3 наскоро, но преди това?

Не ни устройва равенство. Трябва задължително да бием и след това поне равен или да бием ЦСКА-София, което ми се струва невъзможно, особено на фона на показаната слаба домакинска игра. Имаме две ремита 0:0 и 1:1 и онази загуба, чрез която ги възкресихме. Просто не знам какво става с Дунав в Русе, сякаш се превърна в друг посредствен отбор.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 21 май 2017 22:24

FCD написа:Честита победа. Бихте ни напълно заслужено. Не съм очаквал по никакъв начин такава слаба игра от нашите, и то като домакини. За мое съжаление точно Левски ни екзекутира. :( Това с 4-о място трябва да го забравим вече, не го заслужаваме.


Споко. Ако Ботев падне за купата на бараж ще играе петия, защото Тирето ще гледа ЕКТ по телевизора ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 май 2017 22:27

popokutepetel написа:
realno написа:Дунав още нямат победа в Русе...


Ако си запазят отбора ще имат. Дунав показа, че може и с малко пари да се направи не лош отбор. А и с новия стадион и публиката си го чака добро бъдеще.

Ключовата дума - нелош... И нищо повече. Ако е за нелош отбор и ние си имаме. :mrgreen:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 21 май 2017 22:30

blue avalanche написа:
popokutepetel написа:
realno написа:Дунав още нямат победа в Русе...


Ако си запазят отбора ще имат. Дунав показа, че може и с малко пари да се направи не лош отбор. А и с новия стадион и публиката си го чака добро бъдеще.

Ключовата дума - нелош... И нищо повече. Ако е за нелош отбор и ние си имаме. :mrgreen:


Само където малко бъркаш целите ;) . Дунав при влизането си в А група заявиха, че целта им е да се утвърдят и останат. Представиха се над очакванията.
За сметка на това доколкото си спомням финия Спаско афишираше нещо за довършване на стадиона и козирката, за шампионски амбиции, за мачкане и т.н. На фона на така поставените цели Левски е пълна издънка и трагедия.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот Player » 21 май 2017 22:30

FCD написа:
Player написа:
FCD написа:Честита победа. Бихте ни напълно заслужено. Не съм очаквал по никакъв начин такава слаба игра от нашите, и то като домакини. За мое съжаление точно Левски ни екзекутира. :( Това с 4-о място трябва да го забравим вече, не го заслужаваме.


Отивате и биете в Пловдив и сте 4-ти. Как са завършили предишните ви мачове с Локо Пд? Дали с хикс нямате шанс да сте четвърти? Знам че загубихте с 2:3 наскоро, но преди това?

Не ни устройва равенство. Трябва задължително да бием и след това поне равен или да бием ЦСКА-София, което ми се струва невъзможно, особено на фона на показаната слаба домакинска игра. Имаме две ремита 0:0 и 1:1 и онази загуба, чрез която ги възкресихме. Просто не знам какво става с Дунав в Русе, сякаш се превърна в друг посредствен отбор.


Значи биете с два гола разлика другата седмица и сте 4-ти сигурни. Трябва да покажете, че искате и можете. Нещо което сте показали цяла година. Напънете се за един мач само. И ние трябва да го сторим другата седмица и на ГГ и припознавачите да им е вътрешно. За нас няма значение 2-то място, но щом за тях има, трябва да им го вземем.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот Sinite ot Sofia » 21 май 2017 22:43

Равностоен мач, радващото е ( само като резултат), че бихме. В интерес на истината за пореден път можеше мача да започне с гол или два пасив и после е ясно, че нямаме потенциала за каквото и да било. Добър мач на Кръстев, Бурабия и Роман. Краевчо замаза очите на една голяма част от нашите фенове с този гол, но има и такива, които са забелязали незаинтересованата му игра, липсата на каквато и да е скорост ( 30 секунди се опитваме да отправим удар, стойка, замах.. оле мале - топката вече не е в наше владение). Едва ли някой ще плати 5 цифрена сума за него, но продължаваме да мечтаем, дето се вика. И въпреки всички най - големия проблем около Краев е слуха за сумата, която желае ( или по - скоро неговия мениджър) за да преподпише.. ако това е вярно, думите са излишни.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 21 май 2017 23:36

Sinite ot Sofia написа:Равностоен мач, радващото е ( само като резултат), че бихме. В интерес на истината за пореден път можеше мача да започне с гол или два пасив и после е ясно, че нямаме потенциала за каквото и да било. Добър мач на Кръстев, Бурабия и Роман. Краевчо замаза очите на една голяма част от нашите фенове с този гол, но има и такива, които са забелязали незаинтересованата му игра, липсата на каквато и да е скорост ( 30 секунди се опитваме да отправим удар, стойка, замах.. оле мале - топката вече не е в наше владение). Едва ли някой ще плати 5 цифрена сума за него, но продължаваме да мечтаем, дето се вика. И въпреки всички най - големия проблем около Краев е слуха за сумата, която желае ( или по - скоро неговия мениджър) за да преподпише.. ако това е вярно, думите са излишни.

Краев е 2 пъти по-зле от късната версия на Хичо. Когато беше забуксувал и отиде в Турция. :mrgreen: :mrgreen:

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот Живко6461 » 22 май 2017 08:04

Sinite ot Sofia написа:Равностоен мач, радващото е ( само като резултат), че бихме. В интерес на истината за пореден път можеше мача да започне с гол или два пасив и после е ясно, че нямаме потенциала за каквото и да било. Добър мач на Кръстев, Бурабия и Роман. Краевчо замаза очите на една голяма част от нашите фенове с този гол, но има и такива, които са забелязали незаинтересованата му игра, липсата на каквато и да е скорост ( 30 секунди се опитваме да отправим удар, стойка, замах.. оле мале - топката вече не е в наше владение). Едва ли някой ще плати 5 цифрена сума за него, но продължаваме да мечтаем, дето се вика. И въпреки всички най - големия проблем около Краев е слуха за сумата, която желае ( или по - скоро неговия мениджър) за да преподпише.. ако това е вярно, думите са излишни.

Някой трябва да обяснява на звездите в "Левски" реалната ситуация. И не само в "Левски". Звездите, които са на възраст от 17 до 30 години. Интересът от известен клуб, публикуването на висока цена, попадането в някаква листа на номинирани и т.н. много често далеч не са гаранция за висока стойност и имат манипулативен характер. В тези процеси сериозно влияние могат да окажат мениджърите. Но на тях това им е работата. Политането в облаците е опасно и вредно за футболистите. Дори и при осъществен трансфер.
Последна промяна от Живко6461 на 22 май 2017 10:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот Дидо » 22 май 2017 10:19

Има ли хора от форума които са били на стадиона,по точно хора от Левски?
Ако има нека споделят впечатления,дали им е харесала обстановката.
Аз бях на мача но искам да разбера как изглежда отстрани.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

yonkok
Мнения: 8
Регистриран на: 16 май 2014 10:31
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Мнениеот yonkok » 22 май 2017 15:22

Забелязал съм една тенденция при т.нар. "хитове" във футбола. В началото са непретенциозни отбори, доволни да останат в групата. После идват добри игри, къде резултат от собствено майсторство и обиграност, къде от подценяване или слаба форма на противника. В един момент ги разпознават като някаква сила, феновете им започват да мечтаят и тогава идва трудност номер едно - запазване и надграждане. В краката гипс и кламери довеждат довчерашната психология "няма какво да губим" до "страх да не се изложим" и започва спад. Не издържат на напрежението. Преодоляването на това препятствие е първата стъпка към големия отбор.. Този проблем мъчи в момента Дунав, а през последните 20 години Левски и ЦСКА....А Лудогорец? Лудогорец е в Шампионска лига. Пак.
Запалянко съм!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта