Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
boti4eli
Мнения: 72
Регистриран на: 29 сеп 2015 18:17
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот boti4eli » 19 май 2017 01:19

Sinite ot Sofia написа:Твърдо "Х2"! Дунав няма самочувствието да играе като фаворит и да потърси победата смело, а ние сме скандални в преден план. Респекта, граден през годините, все още не позволява на никой да излиза спокоен срещу Левски! Колкото до русенци, аз също им честитя завръщането и им пожелавам, макар да знам манталитета на българина - футболен фен, интереса към симпатичния им отбор да не секва.. Приказки как атмосферата била селска и т.н. са неуместни. Хората отделят пари и са на стадиона, макар да не носят "Фред Пери" или "Адидас". Не съм чул някой да претендира да са голяма агитка със сериозна ултра насоченост. Прогноза 1:2 за сините от София!

Благодарим за добрите думи и пожелания към скромният ни отбор, обаче не мога да се съглася с твърдението ти от по-горното изречение. Респекта ние си го имаме, но ти изкарваш едва ли не, че всички играят със страх и треперят, когато се изправят срещу някой от т.н. столични грандове. Не приятелю, времето когато всеки мач започваше 0:2 още от съблекалнята (по обективни или субективни причини) е отдавна отминало и към днешно време едва ли не всеки мач си е 1Х2. Дунав, а и не само, е пример как срешу Верея, Пирин и Монтана се измъчихме, а срещу други, далеч по-класни отбори направихме добри игри, заради което естествено ни обявиха за сателит и тотаджииски отбор. Някои хора още не могат да проумеят, че първенството, независимо от качеството му и с малки изключения, е доста изравнено. Поради тази причина и този мач си е троен, но давам лек домакински превес с едно 2:1

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот kiril.a.d » 19 май 2017 12:03

Левскари, в този мач, единствения въпрос е, с колко ще паднете от Дунав? - просто в момента нямате отбор, който да играе на xъс и злоба, дори срещу Гришковото недоразумение ;) ...
Но, одобрявам мисълта на Жадното (въпреки че не е треньор за "Левски" и неговите амбиции) че трябва да се залага и обиграва отбора за лятото и догодина!
Осигурили сте си участие в ЛЕ...ама защо ли?...с този отбор...пак ще има евроидиотизми ;) :lol: та дето казва Жадното, няма какво да гоните и е без значение, дали ще сте трети!
И те така, напред Дунав! - българският Лестър ;) ...бе добре че е Домуса, а то, по едно време БФС беше решило да ви xвърли под шестицата ;) Не че го одобрявам! - щяx да се радвам, Дунав да стане шампион, както Лестър! Но тук си е България ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Red_Neck » 19 май 2017 12:13

stoyankd написа:
Red_Neck написа:2:1 ми изглежда логичен резултат.
Едните едва събират 18 човека група, а другите се борят за ЕКТ.

Превръщаш се в основен автор във форум Левски. Толкова ли е важно за теб, във всяка тема да напишеш поне една пълна глупост?

Стояне, .... посочи ми кое от двете съждения е "пълна глупост"!
Има ли Левски кадрови проблеми в момента? Откъде попълва групата за мача?
Дунав бори ли се за ЕКТ?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

burnx86
Мнения: 16
Регистриран на: 12 мар 2017 17:57
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот burnx86 » 19 май 2017 13:11

Според мен Дунав са по стойностния отбор , но прогнозата ми е равенство - 0-0 или 1-1
До края на сезона с този състав , Левски всеки мач , който не загуби ще е доволен.

fonkez
Мнения: 9
Регистриран на: 05 авг 2016 20:47
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот fonkez » 19 май 2017 13:18

kiril.a.d написа:Левскари, в този мач, единствения въпрос е, с колко ще паднете от Дунав? - просто в момента нямате отбор, който да играе на xъс и злоба, дори срещу Гришковото недоразумение ;) ...
Но, одобрявам мисълта на Жадното (въпреки че не е треньор за "Левски" и неговите амбиции) че трябва да се залага и обиграва отбора за лятото и догодина!
Осигурили сте си участие в ЛЕ...ама защо ли?...с този отбор...пак ще има евроидиотизми ;) :lol: та дето казва Жадното, няма какво да гоните и е без значение, дали ще сте трети!
И те така, напред Дунав! - българският Лестър ;) ...бе добре че е Домуса, а то, по едно време БФС беше решило да ви xвърли под шестицата ;) Не че го одобрявам! - щяx да се радвам, Дунав да стане шампион, както Лестър! Но тук си е България ;)

Дунав няма нищо общо с Кренвиршите. Ако се позаинтересувате ще разберете, че е така.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Teo » 19 май 2017 17:25

1:0

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот metodito » 19 май 2017 18:14

Феновете на умрелия отбор са все по-активни. Ще припознаваме ли?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот kiril.a.d » 20 май 2017 11:14

fonkez написа:
kiril.a.d написа:Левскари, в този мач, единствения въпрос е, с колко ще паднете от Дунав? - просто в момента нямате отбор, който да играе на xъс и злоба, дори срещу Гришковото недоразумение ;) ...
Но, одобрявам мисълта на Жадното (въпреки че не е треньор за "Левски" и неговите амбиции) че трябва да се залага и обиграва отбора за лятото и догодина!
Осигурили сте си участие в ЛЕ...ама защо ли?...с този отбор...пак ще има евроидиотизми ;) :lol: та дето казва Жадното, няма какво да гоните и е без значение, дали ще сте трети!
И те така, напред Дунав! - българският Лестър ;) ...бе добре че е Домуса, а то, по едно време БФС беше решило да ви xвърли под шестицата ;) Не че го одобрявам! - щяx да се радвам, Дунав да стане шампион, както Лестър! Но тук си е България ;)

Дунав няма нищо общо с Кренвиршите. Ако се позаинтересувате ще разберете, че е така.

Не знам дали имат нещо общо, но като гледам резултатите срещу Лудогорец...
И второ, подчертавам - Дунав няма лоби в БФС, а там нещата се решават нефутболно ;) Та като гледаx как режат Дунав, почти изxвърляйки го от първата шестица (а дори прогнозираx още есента, че ако се задържите напред, БФС ще вземе мерки срещу вас, защото си имат "дежурни отбори" за челото)
Та трето, понеже Домуса диктува "играта" в БФС, имам чувството, че точно той се е застъпил за Дунав! - а защо, не знам...Може би пък нещо като съвест се е появило в Домуса?...А може би, напук на други отбори, които мрази...Примерно, участието на Гришката в ЕКТ, все още е под голям въпрос, а и не би трябвало да им разрешат от УЕФА ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот kiril.a.d » 20 май 2017 11:21

metodito написа:Феновете на умрелия отбор са все по-активни. Ще припознаваме ли?

:) Ако нямаш какво да кажеш по темата, не се изказвай, щото...май не се сещаш, какво казваш ;)
А по темата за припознаването, може да си прав с въпроса си, ама към левскарите! - ще припознавате ли Левски-Спартак (Плевен-София) или пък Левски-Левски (Левски-София) ?...
Та внимавай! - при вас, с тези 23 милиона лв дългове и иди ми-доди ми на Спас Русев, нещата още не са избистрени ;) - никой не предполагаше, до последно, че Минджуците ще xвърлят ЦСКА...на боклука, нали? ;)
Та по-добре кажи, защо ще паднете от Дунав, пък за припознавания ще говори лятото...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот metodito » 20 май 2017 11:24

Аз съм си казал по темата, каквото имам да казвам. А ти какво правиш тук? Припознавай си на Ганчо свитата и не се интересувай от "Левски".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 50 госта