Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот PSvilenov » 19 май 2017 17:00

plmar написа:По скоро бъркаш! Това го обеща и направи Платини, на практика бедните да играят с бедни, богатите с богати. За това нас най-вероятно нас ни чака 3/4ия от Германия,Франция и т. н. Като справка виждаме с кои играха домусите в 3тия кръг- Партизан и Динамо , а отбор като Рома с Порто. Това напрактика не е никак радващо защото на самия старт трябва да си във върхова форма.

Като се замисля май сте прави , да . Цървена Звезда, Партизан , шампиона на Черна Гора, Виктория Пилзен им се падаха на Разград последните години . Така е явно

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот 9lives » 19 май 2017 19:13

Jürgen Klopp: "A fit Sturridge is an unbelievable player. That’s a pity of the situation, not often enough but he’s now fit."
.
Question: "So Sturridge has a future here?"
.
Klopp: "Of course."
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот pzahariev » 19 май 2017 19:19

9lives написа:
Jürgen Klopp: "A fit Sturridge is an unbelievable player. That’s a pity of the situation, not often enough but he’s now fit."
.
Question: "So Sturridge has a future here?"
.
Klopp: "Of course."


Наистина, невероятен нападател, който ако не е контузен спокойно може да вкара 25+ само в първенството. Истината е, обаче, че тялото му не издържа на изискванията на модерния футбол и поради това не съм сигурен, че си заслужава да заема мястото, а и парите на друг нападател, който може и да не е толкова добър, но поне да е винаги на разположение и в крайна сметка да има по-голям принос в израстването на отбора.
Мисля си, че ще бъде продаден лятото. Просто не виждам кой ще го търпи повече.
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот slash1912 » 19 май 2017 21:15

pzahariev написа:
9lives написа:
Jürgen Klopp: "A fit Sturridge is an unbelievable player. That’s a pity of the situation, not often enough but he’s now fit."
.
Question: "So Sturridge has a future here?"
.
Klopp: "Of course."


Наистина, невероятен нападател, който ако не е контузен спокойно може да вкара 25+ само в първенството. Истината е, обаче, че тялото му не издържа на изискванията на модерния футбол и поради това не съм сигурен, че си заслужава да заема мястото, а и парите на друг нападател, който може и да не е толкова добър, но поне да е винаги на разположение и в крайна сметка да има по-голям принос в израстването на отбора.
Мисля си, че ще бъде продаден лятото. Просто не виждам кой ще го търпи повече.

Колко получава седмично Стъридж?Не мисля,че е чак толкова много,а и не смятам да жаля американците,че ще дават една заплата повече.Трябва да привличаме,не да продаваме,ако не искаме окапването от януари да се повтори догодина пак.
Image

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот gogovcite » 19 май 2017 22:11

slash1912 написа:
pzahariev написа:
9lives написа:
Jürgen Klopp: "A fit Sturridge is an unbelievable player. That’s a pity of the situation, not often enough but he’s now fit."
.
Question: "So Sturridge has a future here?"
.
Klopp: "Of course."


Наистина, невероятен нападател, който ако не е контузен спокойно може да вкара 25+ само в първенството. Истината е, обаче, че тялото му не издържа на изискванията на модерния футбол и поради това не съм сигурен, че си заслужава да заема мястото, а и парите на друг нападател, който може и да не е толкова добър, но поне да е винаги на разположение и в крайна сметка да има по-голям принос в израстването на отбора.
Мисля си, че ще бъде продаден лятото. Просто не виждам кой ще го търпи повече.

Колко получава седмично Стъридж?Не мисля,че е чак толкова много,а и не смятам да жаля американците,че ще дават една заплата повече.Трябва да привличаме,не да продаваме,ако не искаме окапването от януари да се повтори догодина пак.

Мисля, че взима една от най-големите заплати в отбора - £140К на седмица. Пътник е това лято със сигурност.
Hala Madrid

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот gogovcite » 19 май 2017 22:18

PSvilenov написа:
plmar написа:По скоро бъркаш! Това го обеща и направи Платини, на практика бедните да играят с бедни, богатите с богати. За това нас най-вероятно нас ни чака 3/4ия от Германия,Франция и т. н. Като справка виждаме с кои играха домусите в 3тия кръг- Партизан и Динамо , а отбор като Рома с Порто. Това напрактика не е никак радващо защото на самия старт трябва да си във върхова форма.

Като се замисля май сте прави , да . Цървена Звезда, Партизан , шампиона на Черна Гора, Виктория Пилзен им се падаха на Разград последните години . Така е явно

Разделението е на шампионски поток от шампионите на страните с по-нисък коефициент и нешампионски поток от страните, които се класират за плейоф, а не са шампиони. Изненадан съм, че не го знаете. Tart е прав. Въведе го Платини, като гаранция, че страните от Източна Европа ще могат да разпределят 5 места в групите на ШЛ. От следващия сезон (или по-следващия, не съм сигурен) отборите от топ 4 първенства на Европа няма да играят квалификации, а това ще ограничи шансовете на отборите от чергата на България да вкарат представител в ШЛ.
Hala Madrid

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Gil-galad » 20 май 2017 06:03

Ще участваме в Ауди Къп това лято
http://www.liverpoolfc.com/news/first-team/263028-reds-set-to-head-to-munich-for-audi-cup-this-summer

Джан е в състава на Германия за купата на Конфедерациите
Emre Can has been called up to Germany's squad for the 2017 FIFA Confederations Cup in Russia this summer -


Адам Филипс е освободен от отбора
#LFCU23s midfielder Adam Phillips has been released after an injury-stricken season! Best of luck in the future Adam!
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 20 май 2017 16:30

slash1912 написа:
pzahariev написа:
9lives написа:
Jürgen Klopp: "A fit Sturridge is an unbelievable player. That’s a pity of the situation, not often enough but he’s now fit."
.
Question: "So Sturridge has a future here?"
.
Klopp: "Of course."


Наистина, невероятен нападател, който ако не е контузен спокойно може да вкара 25+ само в първенството. Истината е, обаче, че тялото му не издържа на изискванията на модерния футбол и поради това не съм сигурен, че си заслужава да заема мястото, а и парите на друг нападател, който може и да не е толкова добър, но поне да е винаги на разположение и в крайна сметка да има по-голям принос в израстването на отбора.
Мисля си, че ще бъде продаден лятото. Просто не виждам кой ще го търпи повече.

Колко получава седмично Стъридж?Не мисля,че е чак толкова много,а и не смятам да жаля американците,че ще дават една заплата повече.Трябва да привличаме,не да продаваме,ако не искаме окапването от януари да се повтори догодина пак.


Откакто сме купили Стъридж, не е бил на разположение на отбора, поради контузия или "неподходящо физическо състояние", вече 58,66% от мачовете ни.Още като млад, в Сити, си имаше проблеми с контузии, те затова и Челси ни го дадоха толкова евтино. Взехме го явно с идеаята, че ще му намерим лек, но не би. Заплатата му е 120к на седмица, като има бонуси за изиграни мачове и голове.2015 -та заработваше и по 200к. Ако го задържим..има може би смисъл..когато може ще ни донесе някоя друга точка, но ако го продадем..мога лично да отида , да го хвана за ръка и да го доставя на купувача.
За мен, ако Суарез не беше такъв малоумник да ръфа този и онзи, за което пропусна 9 мача май, а Стъридж толкова чуплив, че да пропуска половината сезони, откакто е при нас, щяхме да имаме вече титла и кой още да знае какво друго. За мен Стъридж е като олицетворение на отбора ни за последните 23 години...уж сме много добри, но на практика нещо все се "чупи".

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот plmar » 20 май 2017 16:54

"Уж сме много добри но все нещо се чупи"-никак не ми харесва, но като изключим сезони 01,05 и 07 за съжаление си е чиста истина! Ако ще надграждаме, точно Стърко не би трябвало да продаваме. Просто му се казва че от тук нататък е най-добрия 12 играч в лигата. Както е в топа по чупене, така е в топа и по голов инстинкт! Като видяхме Бетеке, не ми се мисли за още 2 мача с продаден наш нападател.
Изображение

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Tart » 20 май 2017 19:38

plmar написа:"Уж сме много добри но все нещо се чупи"-никак не ми харесва, но като изключим сезони 01,05 и 07 за съжаление си е чиста истина! Ако ще надграждаме, точно Стърко не би трябвало да продаваме. Просто му се казва че от тук нататък е най-добрия 12 играч в лигата. Както е в топа по чупене, така е в топа и по голов инстинкт! Като видяхме Бетеке, не ми се мисли за още 2 мача с продаден наш нападател.

Не помня кой го каза..."Стъридж е като да имаш Ферари и да не можеш да го караш"


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта