Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот stoyankd » 18 май 2017 23:46

Той едва уцели сектор А, а ти..... крана. Ама как го нацели, още не могат да го довършат. Друго е по-интересно, щели да изгонят Нар. Няма да се случи кой знае какво чудо, но кой ли ще вземат? Може да оставят Огнянов и да го преквалифицират. Или Сукуна, Томаш и без това казва, че е флангови играч. Преди време Вуцов за малко да изгони Жоазиньо, бил много нисък. И този е нисък, но не е Жоазиньо. Хубаво би било преди да го изгонят, да изгледат мачовете с Марибор и да помислят, има ли това момче качества или не и най-важното- ще намерят ли по-добър и могат ли да си го позволят.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 19 май 2017 10:14

popokutepetel написа:Ами поврътлив и поливалентен нападател си имаме в лицето на Станислав Иванов. Трябва му още малко самочувствие и да го оставят да играе и съм сигурен, че с Бурабия зад него нещата просто ще заспят. Той има един сериозен недостатък в ръста, но като фалшива деветка е идеален.

...и ако може да не тежи 40 кила с напикани гащи. За централен нападател си трябва някой по-стабилен. Стаси му е още рано. Трябва много упражнения във фитнеса. И да си похапва. Това, което ми направи лошо впечатление при Станислав е, че сякаш няма самочувствие. Плах е един такъв. Сравнявам го с Краев или Антонио, които още от първите мачове заиграха все едно бяха в този отбор от не знам кога.

Преди време Вуцов за малко да изгони Жоазиньо, бил много нисък.

:lol:
Лично аз от Нар и Тунде, предпочитам да оставят Нар, но... принципно и двамата... Нар при Стоев бягаше само в една посока - напред и по тъча. Дойде Петрович, почна да влиза навътре, да подава, махна се сърба, пак - бяга напред само по тъча и то най-добре без топка. Но начинът, по който игра при Петрович ми подсказва, че треньорите на "Левски" може би въобще не го използват по предназначение.

jorjinio11
Мнения: 6
Регистриран на: 15 май 2017 13:53
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот jorjinio11 » 19 май 2017 12:10

И аз съм на мнение, че и Баба и Нар трябва да останат, защото смятам че и двамата имат потенциал за разгръщане... просто някой "тренери" са много сбъркани и не могат да ги използват. :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 19 май 2017 14:01

Какво ви е мнението за Горанов и това, че си го връщаме? Беше интересен футболист. Кокала не го ли използваше като халф? Аз смятам, че ще ни е полезен. Ако има нещо вярно, че ще си го връщаме, де.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9277
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 19 май 2017 14:39

Горанов игра при нас ляво крило,след това го участваше в сделката за Тодор Христов от Берое и отиде там :roll:
Преди нас е бил в ДЮШ на ЦСКА
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 19 май 2017 16:17

Мен ми е бегъл спомена за него в "Левски", но в Литекс съм го гледал и там михаресваше.
Преди нас е бил в ДЮШ на ЦСКА

Е, няма значение.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 19 май 2017 16:38

Горанов е точно човекът за ляв защитник!
Чета, че разни отбори се интересуват от Бурабия и Краев. Бурабия трябва да остане!!!
Краев - да си върви! Той и без това не иска да играе в Левски! :mrgreen:

jorjinio11
Мнения: 6
Регистриран на: 15 май 2017 13:53
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот jorjinio11 » 19 май 2017 17:21

С две ръце за Горанов. Минев трябва да го пенсионираме вече. Ако върнат и Мики Орачев, в ляво поне от към защита нещата ще са ток.

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 20 май 2017 11:08

Само на мен ли не ми харесва идеята да вземем Мапуку ? Ботев не са с най-силната защита в България ,но цял мач нищо не направи снощи ,освен ,че вкара вкара след като спря топката с ръка и при свален гард на Ботевъ .За резерва става ,не и за титуляр . По-добре Буш да вземем или Омар Косоко .Вутов става за заместник на Краев само ако го вземем за по-дълъг период от 6 месеца .Райнов показва постоянство и добри игри ,заедно с Прохазка в центъра на халфовата линия ще са Бетон .На бека Горанов ,заедно с Мики Маус и дядо Веско ще са отлична конкуренция ,в центъра на защитата с Яблонски ,Александров ,Дидо + още двама ще сме добре .Пиргов сигурно ще го изритат като мръсно коте .Виктор Генев трябва да си го върнем ,а другия да е някой чужденец,който не е с голяма заплата ,за да не ни струва скъпо и само заради заплатата го държим титуляр .На Бека където е Алвеша да се интегрира някой юноша + опитен чужденец .На вратата Йоргачевич ,Кръстев стават ,Митрев ако не се оправи да взимаме вратаря на Дунав ,даже по-добре да го вземем . Опитен е ,висок е ,добре пази .Кръстев не е готов още ,трябва му още 1 сезон силна конкуренция .По крилата Тунде и Нар трябва да останат и да се добавят Бен Онкман от Локо ГО и Пауло Серджо .

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 20 май 2017 16:51

Мапуку играе така в Берое, защото не му се играе. Ходи къде ходи, след като врътна номер на Берое с разтрогването на договора, после се върна при тях. Познайте защо... Не че няма качества, напротив, обаче го мързи. В някои мачове направо не се движи. Води се като тежък характер, нищо чудно и мотивацията му да не е много висока, като цяло. За това и да е на ниво България. За бройка може, ако се навие на тънки пари.
Така или иначе Левски има нужда от повече играчи на всички позиции. Без вратарите. :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 26 госта