Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот trokadero_ » 17 май 2017 16:31

Левски вече няма закакво да се бори и постига . Протоколен мач ;)

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Sinite ot Sofia » 17 май 2017 16:57

Твърдо "Х2"! Дунав няма самочувствието да играе като фаворит и да потърси победата смело, а ние сме скандални в преден план. Респекта, граден през годините, все още не позволява на никой да излиза спокоен срещу Левски! Колкото до русенци, аз също им честитя завръщането и им пожелавам, макар да знам манталитета на българина - футболен фен, интереса към симпатичния им отбор да не секва.. Приказки как атмосферата била селска и т.н. са неуместни. Хората отделят пари и са на стадиона, макар да не носят "Фред Пери" или "Адидас". Не съм чул някой да претендира да са голяма агитка със сериозна ултра насоченост. Прогноза 1:2 за сините от София!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот ЕМИЛ » 17 май 2017 17:28

И Дунав ще се изгаврят с нас

2:0

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот FCD » 17 май 2017 17:51

metodito написа:
FCD написа:...

офтопик: Между другото, стадионът ви има ли лиценз за Европа?

Не, защото не е минавал инспекция. Ще минава такава от УЕФА, но едва ли ще го лицензират за нещо повече от предварителните кръгове. Има още много работа по трибуните на няколко етапа, като първия, както вече е известно, ще бъде това лято през паузата. Не ми е ясно обаче, ако се класираме за УЕФА, как ще стане.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот metodito » 17 май 2017 17:58

FCD написа:
metodito написа:
FCD написа:...

офтопик: Между другото, стадионът ви има ли лиценз за Европа?

Не, защото не е минавал инспекция. Ще минава такава от УЕФА, но едва ли ще го лицензират за нещо повече от предварителните кръгове. Има още много работа по трибуните на няколко етапа, като първия, както вече е известно, ще бъде това лято през паузата. Не ми е ясно обаче, ако се класираме за УЕФА, как ще стане.

Сигурно в София - на Националния или на Герена. В Русе би било много по-различно и трудно за всеки съперник. Еми, за следващия сезон ви пожелавам да имате възможността да гледате евромачове. Русе заслужава! Европейски изглеждащ град.

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Bogomil » 18 май 2017 01:02

Резултатът според мен е непредсказуем, защото след победата над моряците, очакванията отново скочиха - а ние се дъним като се пренавием - имаме само няколко дни почивка, да се надяваме че Шопов не е контузен по-сериозно днес, а мачът по всичко личи ще се играе на дъжд, което предвид качествената дренажна система която ни изградиха е също въпросителен момент. За нас победата ще е много важна и сигурно ще се хвърлим с хъс и мотивацията ще е голяма - но не се знае доколко ще ни позволят възможностите. Но пък вие нямате какво толкова да губите, та не знам.

Вярвам обаче че стадиончето ще се напълни на макс, въпреки цената от 10 лева която туриха изненадващо. С вас не сме играли в Русе от доста време и цари някаква еуфория, съдя по това оттам че почти никой не говореше за днешния мач с морето, всичко живо се готви за неделята. Абе ще се получи интересен мач според мен, както последния на Герена, но с препълнени трибуни.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот FCD » 18 май 2017 01:03

trokadero_ написа:Левски вече няма закакво да се бори и постига . Протоколен мач ;)

Винаги съм се удивявал на верните ти прогнози. :)

Sinite ot Sofia написа:Твърдо "Х2"! Дунав няма самочувствието да играе като фаворит и да потърси победата смело, а ние сме скандални в преден план. Респекта, граден през годините, все още не позволява на никой да излиза спокоен срещу Левски! Колкото до русенци, аз също им честитя завръщането и им пожелавам, макар да знам манталитета на българина - футболен фен, интереса към симпатичния им отбор да не секва.. Приказки как атмосферата била селска и т.н. са неуместни. Хората отделят пари и са на стадиона, макар да не носят "Фред Пери" или "Адидас". Не съм чул някой да претендира да са голяма агитка със сериозна ултра насоченост. Прогноза 1:2 за сините от София!

Надявам се да си си променил мнението след последните ни два мача, ако досега не си в хода на дългото първенство.
Проблемът при нас е не че нямаме самочувствие да се надиграваме примерно с Левски или който и да е, както неведнъж го направихме, а че още нямаме голям опит и че резервната ни скамейка се нуждае от спешни свежи попълнения. Вярвам, че това на лято ще стане. Убеден съм, че в неделя ще гледаме един пореден интригуващ мач, в който Цар Футбол отново ще възтържествува и от който се надявам, че този път ние ще излезем победители. На нас просто ни трябват трите точки, защото следващия мач играем с Локомотив Пд и там ще е на метър кожа и литър кръв, като не бива да го губим, докато вие и да паднете, и да биете, все сте си в ЛЕ. Ако трябва да имате цел, то това е истинската и да се пазите и подготвяте за нея, а не да се съревновавате в измислена битка с латекса и да рискувате контузии и наказания. Мечтая да видя малко по-сериозно представяне. Искам да видя и Левски, и Дунав в Европа. Цял един голям град е чакал десетилетия да се повтори всичко това. Забравете какво е било преди. Сега се пише новата ни история.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот Живко6461 » 18 май 2017 07:43

metodito написа:
FCD написа:
metodito написа:
FCD написа:...

офтопик: Между другото, стадионът ви има ли лиценз за Европа?

Не, защото не е минавал инспекция. Ще минава такава от УЕФА, но едва ли ще го лицензират за нещо повече от предварителните кръгове. Има още много работа по трибуните на няколко етапа, като първия, както вече е известно, ще бъде това лято през паузата. Не ми е ясно обаче, ако се класираме за УЕФА, как ще стане.

Сигурно в София - на Националния или на Герена. В Русе би било много по-различно и трудно за всеки съперник. Еми, за следващия сезон ви пожелавам да имате възможността да гледате евромачове. Русе заслужава! Европейски изглеждащ град.

Съществува вероятност "Дунав" да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа на Градския стадион в Русе. Но за мачовете в групите и за пролетните кръгове ще трябва да се насочи към други градове. Може би София. Защо не Букурещ?
Съществува вероятност друг български отбор, чийто стадион не е лицензиран за ЕКТ, да пожелае да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа в Русе. Ако Ако Градският стадион в Русе бъде лицензиран.
Рибата вече не е в морето. В кой ли тиган ще попадне?

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот trokadero_ » 18 май 2017 08:19

FCD написа:
trokadero_ написа:Левски вече няма закакво да се бори и постига . Протоколен мач ;)

Винаги съм се удивявал на верните ти прогнози. :)

Sinite ot Sofia написа:Твърдо "Х2"! Дунав няма самочувствието да играе като фаворит и да потърси победата смело, а ние сме скандални в преден план. Респекта, граден през годините, все още не позволява на никой да излиза спокоен срещу Левски! Колкото до русенци, аз също им честитя завръщането и им пожелавам, макар да знам манталитета на българина - футболен фен, интереса към симпатичния им отбор да не секва.. Приказки как атмосферата била селска и т.н. са неуместни. Хората отделят пари и са на стадиона, макар да не носят "Фред Пери" или "Адидас". Не съм чул някой да претендира да са голяма агитка със сериозна ултра насоченост. Прогноза 1:2 за сините от София!

Надявам се да си си променил мнението след последните ни два мача, ако досега не си в хода на дългото първенство.
Проблемът при нас е не че нямаме самочувствие да се надиграваме примерно с Левски или който и да е, както неведнъж го направихме, а че още нямаме голям опит и че резервната ни скамейка се нуждае от спешни свежи попълнения. Вярвам, че това на лято ще стане. Убеден съм, че в неделя ще гледаме един пореден интригуващ мач, в който Цар Футбол отново ще възтържествува и от който се надявам, че този път ние ще излезем победители. На нас просто ни трябват трите точки, защото следващия мач играем с Локомотив Пд и там ще е на метър кожа и литър кръв, като не бива да го губим, докато вие и да паднете, и да биете, все сте си в ЛЕ. Ако трябва да имате цел, то това е истинската и да се пазите и подготвяте за нея, а не да се съревновавате в измислена битка с латекса и да рискувате контузии и наказания. Мечтая да видя малко по-сериозно представяне. Искам да видя и Левски, и Дунав в Европа. Цял един голям град е чакал десетилетия да се повтори всичко това. Забравете какво е било преди. Сега се пише новата ни история.



Благодаря ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот metodito » 18 май 2017 09:35

Живко6461 написа:Съществува вероятност "Дунав" да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа на Градския стадион в Русе. Но за мачовете в групите и за пролетните кръгове ще трябва да се насочи към други градове. Може би София. Защо не Букурещ?
Съществува вероятност друг български отбор, чийто стадион не е лицензиран за ЕКТ, да пожелае да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа в Русе. Ако Ако Градският стадион в Русе бъде лицензиран.
Рибата вече не е в морето. В кой ли тиган ще попадне?


Имам предвид, че вероятността още тази година да играят за ЛЕ не е никак малка. Гонзо абдикира от Европа, Локото... едва ли. Вероятността ЦСКА-София да не получи лиценз за Европа е голяма (макар че Боби е в изпълкома и... знаеш, няма неща де не може да станат), а Лудогорец - най-вероятно ще спечели Купата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 53 госта