KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 1:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

И купата отива при..

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот hd29 » 17 май 2017 19:55

шивача написа:крумчо, пак да напомня, че не се заяждам, нито ви завиждам, а пиша квото мисля. Може да построи стадион и за 50 000, но неизбежното ще се случи един ден. Дай Боже да не съм прав и да се превърнете в истински гранд, който да има фен-клубове по цялата страна.

Какви грандове,какви пет лева.Футболния пазар в България става все по-малък и никой не се интересува от него.За в бъдеще ще се увеличава броя на малките фирмени отбори с мини кокетни стадиончета.Сега са Верея и Лудогорец,ще ги последват Литекс,Царско село,Бистрица,Септември и т.н.Ние не сме футболна нация и няма как футболен гранд у нас да съществува при законите на пазарната икономика.Стига с тая грандоманщина,комунизма свърши,бъдещето е във футболните бизнес проекти,за съжаление.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 17 май 2017 20:57

hd29 написа:
шивача написа:крумчо, пак да напомня, че не се заяждам, нито ви завиждам, а пиша квото мисля. Може да построи стадион и за 50 000, но неизбежното ще се случи един ден. Дай Боже да не съм прав и да се превърнете в истински гранд, който да има фен-клубове по цялата страна.

Какви грандове,какви пет лева.Футболния пазар в България става все по-малък и никой не се интересува от него.За в бъдеще ще се увеличава броя на малките фирмени отбори с мини кокетни стадиончета.Сега са Верея и Лудогорец,ще ги последват Литекс,Царско село,Бистрица,Септември и т.н.Ние не сме футболна нация и няма как футболен гранд у нас да съществува при законите на пазарната икономика.Стига с тая грандоманщина,комунизма свърши,бъдещето е във футболните бизнес проекти,за съжаление.


Те, щото Верея, Царско село, Бистрица и Септември са много успешни бизнес-проекти ;) :) Хайде да слезем на земята. Това, че някой дава някакви пари за нещо си - нищо не значи. Единственият успешен бизнес-проект в момента е Лудогорец. Тези, другите, които си изброил са някакви лични хобита на отделни ентусиасти, които обаче не печелят нищо от това, освен душевен гъдел.

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот hd29 » 17 май 2017 22:06

Това е едва началото,никой бизнесмен няма да си хвърля парите на вятъра.Сега не печелят ,но след година,две и това ще стане.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот TNT » 17 май 2017 23:49

Мдаааа,те Верея вече почнаха да се самоидържат от продажба на билети и фен артикули. :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот Bogomil » 18 май 2017 00:25

Реално единствените по-успешни бизнес-проекти засега са Литекс и Лудогорец, с тази уговорка че на тях това не им е основния бизнес и че Литекс го няма вече, а откакто го преместиха в София, има опасност да не мине дълго преди припозналите в него ЦСКА да му видят сметката. Верея е успешен, но не и финансово, да не говорим че ако утре се сменят строителните обръчи, можем да ги пишем бегали на момента. Няма какво да се лъжем, футболът в българия не е печеливш бизнес, поне не е за почти всички. Наскоро бяха писали че единствените клубове на печалба този сезон са Лудогорец, Дунав и Славия, като за Дунав и особено за Славия ми е трудно да го повярвам. То и няма как да е печаливш бизнес към момента, защото интересът към футбола е уникално нисък и това е така заради общото посредствено ниво, разсипията която е повсевместна, комунистическото БФС и олигофренчетата които останаха по стадионите.

Аз вярвам че нещата бавно и болезнено ще си дойдат на мястото обаче, просто защото бавно и болезнено си идват на мястото по принцип в източна Европа и ние малко или много сме на това хоро. Като се разритат дъртите алчни спортни деятели, като се види че с наливане от пусто в празно не става, а и все пак и с наличието на позитивен пример като Лудогорец, нещата малко по малко ще почнат да се подобряват. Не е задължително да дойде чичко-паричко и да налива в пробитата кофа, нещата могат да се правят с желание като се спазват някакви етични норми и всеки дава каквото може от себе си. Радвам се че нашите дунавчета дават добър пример в това отношение - само с 2 милиона лева, но и с много желание, подкрепа доколкото може от местна власт и поне малка част от местния бизнес, с предимно българи и без някакви скъпи звезди, за няколко години изкласихме от новосъздаден отбор в селските групи до (засега) 4-то място в дриша лига. Просто всеки прави каквото може и крадливите елементи и безхаберниците се отсвирват. Убеден съм и други ще последват примера и качеството на футбола, съответно и интереса на хората, както и възвръщаемостта на инвестициите във футбола ще се повишат.

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Финал Kупа на България 2016/17: Лудогорец - Ботев Пловдив

Мнениеот Ники.Габрово » 18 май 2017 09:33

шивача написа:реално разград ще бие с над два гола разлика, но Господ може да реши друго. По-интересно ще ми е на трибуните, където ще има разлика в числеността 10/1 в полза на Ботев. Кирчо ще му е гадно как от 10-12хиляди няма да има и хиляда правоверни в зелено.
Да вдигнаш купата и да те освирква стадиона :lol: :mrgreen:

И какво от това , че разликата в числеността щяла да бъде 10/1 в полза на Ботев ? В Белград 55 000 на " Мала Маракана " в края на мача гледаха като насрани . А пловдивчани щели да плашат Лудогорец с ...10 000 .
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот hd29 » 18 май 2017 18:22

TNT написа:Мдаааа,те Верея вече почнаха да се самоидържат от продажба на билети и фен артикули. :lol: :mrgreen:

Е поне не чакат държавата да им сложи трева и осветление.А печалбата от билети и фен артикули е характерна за мега грандовете ни,те от години печелят от тях :mrgreen:

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот miro_rz » 23 май 2017 17:17

Няма да успея да изглдам първото понеже съм на работа , дано момчетата си свършат работата !
На есен пак с Ботев за суперкупата :lol:
Изображение

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот loko1 » 23 май 2017 18:16

Bogomil написа:Реално единствените по-успешни бизнес-проекти засега са Литекс и Лудогорец, с тази уговорка че на тях това не им е основния бизнес и че Литекс го няма вече, а откакто го преместиха в София, има опасност да не мине дълго преди припозналите в него ЦСКА да му видят сметката. Верея е успешен, но не и финансово, да не говорим че ако утре се сменят строителните обръчи, можем да ги пишем бегали на момента. Няма какво да се лъжем, футболът в българия не е печеливш бизнес, поне не е за почти всички. Наскоро бяха писали че единствените клубове на печалба този сезон са Лудогорец, Дунав и Славия, като за Дунав и особено за Славия ми е трудно да го повярвам. То и няма как да е печаливш бизнес към момента, защото интересът към футбола е уникално нисък и това е така заради общото посредствено ниво, разсипията която е повсевместна, комунистическото БФС и олигофренчетата които останаха по стадионите.

Аз вярвам че нещата бавно и болезнено ще си дойдат на мястото обаче, просто защото бавно и болезнено си идват на мястото по принцип в източна Европа и ние малко или много сме на това хоро. Като се разритат дъртите алчни спортни деятели, като се види че с наливане от пусто в празно не става, а и все пак и с наличието на позитивен пример като Лудогорец, нещата малко по малко ще почнат да се подобряват. Не е задължително да дойде чичко-паричко и да налива в пробитата кофа, нещата могат да се правят с желание като се спазват някакви етични норми и всеки дава каквото може от себе си. Радвам се че нашите дунавчета дават добър пример в това отношение - само с 2 милиона лева, но и с много желание, подкрепа доколкото може от местна власт и поне малка част от местния бизнес, с предимно българи и без някакви скъпи звезди, за няколко години изкласихме от новосъздаден отбор в селските групи до (засега) 4-то място в дриша лига. Просто всеки прави каквото може и крадливите елементи и безхаберниците се отсвирват. Убеден съм и други ще последват примера и качеството на футбола, съответно и интереса на хората, както и възвръщаемостта на инвестициите във футбола ще се повишат.


Кое му е самото на 2 млн. лв.? Ние с 800 хил. взехме бронза. Тея космически суми за България кой ги хвърля?
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: KБ: Лудогорец - Ботев Пловдив| 24.05| 18:30ч.

Мнениеот buhata_prime » 24 май 2017 13:09

Успех и на двата отбора довечера! Нека по-добрият на терена победи! Дано в този непрестанен дъжд се получи хубав и коректен двубой!
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта