Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 16 май 2017 22:26

Победа за Левски
54
34%
Равен
25
16%
Победа за Лудогорец
82
51%
 
Общо гласове: 161

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Player » 16 май 2017 23:40

popokutepetel написа:

По навик викаш? А къф е бюджета на Дунав или на Локо Пд, които не са взимали заплати от месеци?
И какви резултати показаха тези отбори срещу същия този скъп шампион и то не в приятелски мачове?
А с тези юноши ако играят същите догодина реалностите са втора осмица. Щом това са целите хубаво.
В този отбор абсолютно всичко е тотално сбъркано.


Едва ли някой си прави сметката в клуба, че днешната единайсеторка, ще ни е титулярната догодина. Дават им шансове на децата да трупат безценен опит. И без това останалото е сърдитковци. А пък и ако играха онези от четворката, нямаше никакви гаранции, че щеше да е по-различно като резултат. А пък и никой не може да знае, като поиграят повечко малките, какво ще стане догодина от тях. Виж за Алвеша е ясно. Старае се, бори се и има желание, но няма накъде да расте и все ще си прави грешките, защото токова си може.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот AN71 » 16 май 2017 23:41

onegavon написа:
sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят

Дай пример за реализирали се ваши кадри - от юношите в мъжете,национала и после навън, че нещо не се сещам. За мен има само един през последните години Ники Михайлов поне докато играеше в Твенте.

Най -малкото е смешно един припознавач да пита за наши реализирани юноши чийто отбор за цялата си история има само двама такива няма да ти ги изброявам явно ще се сетиш сам кои са. ;) :o

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот sin4ec » 16 май 2017 23:46

Ето затова няма да се чудите, че бягали децата!
За кво да седят, да са в "тежест на бюджета" и да ги плюят?
То на стадиона хората ги подкрепяха, но форумните са ги налазили. Хубаво.
Аз за кво да си държа детето в Левски, да плюят и него?
Аз може да съм левскар от майчина утроба, но съм сега баща. И ще ви кажа-щом е такова отношението, клубните ми пристрастия са без значение.
А детето така се радваше на стадиона на бате си Наско( Кабов), и му пляскаше...
Жалка картинка.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот koisa » 16 май 2017 23:47

Player написа:Кажи само къде и кога трябва да играят юношите ни за да станат готови? Защото ей така от нищото няма да израстнат и да станат завършени футболисти. Все някога и някъде трябва да трупат игрови опит. Къде и кога?

Ами аз съм го казал... В определени мачове за по 20-30-40 мин. докато не си заслужат титулярно място. Като е задължително да играят с още 7-8 като Бурабия, Прохазка и Яблонски. Тогава може и да научат нещо! В момента не трупат опит, а унижения.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот onegavon » 16 май 2017 23:47

stoyankd написа:
onegavon написа:
sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят

Дай пример за реализирали се ваши кадри - от юношите в мъжете,национала и после навън, че нещо не се сещам. За мен има само един през последните години Ники Михайлов поне докато играеше в Твенте.

То пък вашите юноши така се реализираха, че напълниха юношеските отбори на Черноморец преди и Лудогорец сега. Друго не се сещам.[/

Ами по -успели са от вашите- Сашко Тонев в серия А и твърд национал, Мишо Александров-шампион прилична кариера в Полша и сега в Русия също национал, Иван Иванов до контузията беше твърд титуляр в Партизан и Базел в ПАО също игра прилично сега е в Русия. Нещо да ми кажеш?

Bluelocks
Мнения: 38
Регистриран на: 19 окт 2016 11:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот Bluelocks » 16 май 2017 23:49

Преди да плюем треньор и футболисти, нека погледнем кои ръководят този отбор. Левски няма нужда от врагове, защото сами отвътре се унищожаваме. И - нека погледнем шефовете на трите най-големи отбора у нас - Левски, Лудогорец и ЦСКА-София. Само сравнете Домусчиев, който налива милиони в трансфери, бази, специалисти, държи си всичко под строй. Резултатите - без коментар, вижда ги всеки. А Ганчев- той не налива толкова, но следи тренировки, ангажира се лично, 100 процента говори с играчите, с треньорите, да ги надъхва или да им държи сметка. Те и затова са пред нас и вече си аклиматизираха чужденците и си направиха отбор. И после наш тарикат от Англия - Спас Русев - от август досега един път е влязъл в съблекалнята и то заради камерите. ЕДИН ПЪТ. Да говори с играчи и треньори?? Да налива пари??? Да иска организация??? От него само снимки в инстаграм можем да чакаме, друго не. И какъв е извода - докато другите двама ДЪРПАТ отборите си напред, нашия ГО ДЪРПА НАДОЛУ. Това виждам аз.
Последна промяна от Bluelocks на 22 май 2017 22:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
nikiobicata
Мнения: 283
Регистриран на: 05 окт 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот nikiobicata » 16 май 2017 23:51

onegavon написа:
stoyankd написа:
onegavon написа:
sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят

Дай пример за реализирали се ваши кадри - от юношите в мъжете,национала и после навън, че нещо не се сещам. За мен има само един през последните години Ники Михайлов поне докато играеше в Твенте.

То пък вашите юноши така се реализираха, че напълниха юношеските отбори на Черноморец преди и Лудогорец сега. Друго не се сещам.[/

Ами по -успели са от вашите- Сашко Тонев в серия А и твърд национал, Мишо Александров-шампион прилична кариера в Полша и сега в Русия също национал, Иван Иванов до контузията беше твърд титуляр в Партизан и Базел в ПАО също игра прилично сега е в Русия. Нещо да ми кажеш?


Пич, комунизма отдавна свърши! Когато всички бяха ваши юноши
Иван Иванов
Роден е на 25 февруари 1988 г. в град Златица. Юноша е на Пирин (Благоевград).
Последна промяна от nikiobicata на 16 май 2017 23:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:51

Player написа:
popokutepetel написа:

По навик викаш? А къф е бюджета на Дунав или на Локо Пд, които не са взимали заплати от месеци?
И какви резултати показаха тези отбори срещу същия този скъп шампион и то не в приятелски мачове?
А с тези юноши ако играят същите догодина реалностите са втора осмица. Щом това са целите хубаво.
В този отбор абсолютно всичко е тотално сбъркано.


Едва ли някой си прави сметката в клуба, че днешната единайсеторка, ще ни е титулярната догодина. Дават им шансове на децата да трупат безценен опит. И без това останалото е сърдитковци. А пък и ако играха онези от четворката, нямаше никакви гаранции, че щеше да е по-различно като резултат. А пък и никой не може да знае, като поиграят повечко малките, какво ще стане догодина от тях. Виж за Алвеша е ясно. Старае се, бори се и има желание, но няма накъде да расте и все ще си прави грешките, защото токова си може.


То всяка година в края на първенството е същото, когато вече е загубено всичко. Все обиграват, все градят, все тъпи оправдания. Юноши по този начин не се обиграват. А по отношение на неиграещите поради изтичащ или неподновен договор това е черешката на аматьорщината. Това трябваше да е решено още преди НГ. Сега какво? Ще се търсят нов половин отбор някакви свободни агенти, после до НГ ще ги обиграват и ще показват потенциал, а след това на тия дет сега са в отбора ще им изтекат договорите и айде същия цирк :) .
Пред Левски има един единствен път - да направи боеспособен отбор, който да се цели не толкова във вътрешното първенство, а в ЛЕ защото само там с прилично представяне може да влизат свежи пари. С бюджет от 3-4 млн. и постъпления от 1 млн. от телевизионни права и още толкова от публика просто ще се повтаря едно и също до безкрай.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот PFC Litex » 16 май 2017 23:53

Иван Иванов е юноша на Пирин, а не на фалиралия ЦСКА.
Изображение

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Лудогорец (Разград) |16.05.|20:00 ч.

Мнениеот popokutepetel » 16 май 2017 23:54

onegavon написа:
stoyankd написа:
onegavon написа:
sin4ec написа:
popokutepetel написа:
Да ти имам идиотския оптимизъм. Викаш ние ей тъй си доиграваме и си обиграваме юношите. Вече 10 г. За какво? Че да ги изгоним догодина.
Между другото 20-21-22 г. само у тая територия се брои за млад играч. А Тундето и Нар за футбол не стават. Да пробват с нещо друго.

Идиоти са тези, които не чуваха и не виждаха. Че с премиите и заплатите на Диамутен, Лукин, Деса и хиляди знайни и незнайни подобни воини школата ни щеше да изглежда като база почти като тази на Аякс :roll: . Но не-трансфери ще правим.
10 години таз школа беше на самотек, и въпреки това изкарва кадри. И то-добри кадри!
Накрая ще ви теглят една майна и тренерите, и децата с родителите там и това ще е краят

Дай пример за реализирали се ваши кадри - от юношите в мъжете,национала и после навън, че нещо не се сещам. За мен има само един през последните години Ники Михайлов поне докато играеше в Твенте.

То пък вашите юноши така се реализираха, че напълниха юношеските отбори на Черноморец преди и Лудогорец сега. Друго не се сещам.[/

Ами по -успели са от вашите- Сашко Тонев в серия А и твърд национал, Мишо Александров-шампион прилична кариера в Полша и сега в Русия също национал, Иван Иванов до контузията беше твърд титуляр в Партизан и Базел в ПАО също игра прилично сега е в Русия. Нещо да ми кажеш?


И какво е по-неуспялото на Попето от изброените от теб?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, metodito и 27 госта