Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
108
65%
Равен
28
17%
Победа за Дунав
31
19%
 
Общо гласове: 167

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот metodito » 22 апр 2017 17:09

Живко6461 написа:Методи, спокойно, не съм се обидил, не го приемам лично. А и ти точно и ясно си приобщил мнозина в хейта. Каквото и да имаш предвид с термина, звучащ като английска дума.
По-важното е състоянието на "Левски". Свободен полет в пропастта. Вече много години. Без изгледи за положителна промяна. Правиш обширен обзор на играта на отбора като цяло, на треньора, на отделни играчи.В общи линии оценката ти е положителна. Моето мнение е по-различно. Аз не мога да бъда доволен от равен мач на "Герена". Някои дават висока оценка на мача - динамичен, с много тичане и много положения. Това не е достатъчно за да дам положителна оценка на "Левски". Аз не наричам пропуснатите положения липса на шанс. Според мен те са липса на класа, на некадърност. А пропуснатите положения от "Дунав" би трябвало да са сигнална лампа, че една срамна загуба не би била нелогична. В някои коментари, включително и в твоя динамиката и тичането се определят като тактическа неграмотност. Не се противопоставям на подобни мнения. Отново поздравявам Митов, че гласува доверие на младите момчета. Те трябва да играят. Противопоставям се на твърдението "няма да влезем може би в групите на Шампионската лига с Найденов и със Стаси". Плаши ме. Те и останалите са футболисти на "Левски". "Левски" трябва да преследва високи цели с наличните футболисти. Ако втълпява, че успехите с тях са невъзможни по-добре да ги освобождаваме и да търсим по-добри.
Но има нещо страшно. "Реално ние не се борим за нищо. При положение, че ЦСКА-София няма да участват в Европа, участие за Лига Европа не ни мърда. Ако ще и пети да завършим." Тази психика е недопустима. Уви, тя е обхванала ръководители, треньори, футболисти и много привърженици. С тази психика "Левски" ще продължава с посредствените изяви, ще се затвърди като слаб средняшки отбор.


Аз не гледам толкова фаталистично на нещата. Този мач, ако Краев в две от положенията беше подал вместо да се лакоми, а ако в третото Станислав беше вкарал, когато Краев му подаде, резултата отиваше на разгром. :roll: Ако имахме един Гонзо, Дунав отнасяха една петица. Съвсем сериозно го твърдя. Как биха се представили в Европа... Не знам. Вече съм вдигнал ръце. Знам, убеден съм - Митов ще бъде освободен преди Европа. А и самия аз не мисля, че Митов става за евромачове. Вчера вместо да промени нещо в схемата при 1-1, той напуска що може. Аз си мисля, че просто трябваше даа измести Тунде в центъра на атаката. Именно там беше слабото място на Дунав този мач. Страхотен вратар си имат. Положението на Нар дето спаси... Ми, класно го направи. Но в един тактически евромач, Митов не го виждам. Тактически, за мен, той е слаб треньор. Време е да се назначи треньор, който има отличия и купи зад гърба си. Някой, който знае две и двеста. Дойде Майстора и прекрати мъчението на Краев на крилото. Дойде Митов и му намери още по-добро място. Нямам никакво съмнение, че Краев ще бъде продаден на лято. И тогава, майка плаче.

"Левски" трябва да преследва високи цели с наличните футболисти


Живко, колко мача на Лудогорец си гледал този сезон в А група? Аз гледах три мача, в които им подариха точки. Не съм им гледал всичките мачове. Играта не е равна, ок? Лудогорец ще изгуби титлата, когато ГРОБ изгуби изборите. Както искаш го разбирай. ;) Ние трябва да следваме програмата си и да имаме един боеспособен отбор за атакуване на Лига Европа. Имаме сериозни дупки. Имаме широчина в центъра на защитата, но разполахгаме само с два бека. Имаме що-годе широчина в средата на терена, но нямаме десетка. Нямаме деветка. Ако Тунде е деветка... мани-мани. Нямаме треньор на висотата на "Левски". Нямаме ръководители. Нямаме пари. Та на какво точно се възмущаваш в това състояни на нещата? Значи, пренебрегвайки мача с Локо Пд (поради ясни причини), вчерашния мач беше мача, в който създадохме най-много голови положения и удари ВЪВ вратата от супер много време. С магическа пръчка няма да стане. И на мен ми се иска Майстора да е на кормилото или Георги Василев, но някой явно на Герена не иска "Левски" да върви напред. Сега ще бием ЦСКА-София и всеки ще забрави този мач, както каза един колега. Макар че, ако Роман пак е на бека...

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот Vura » 22 апр 2017 17:21

Атакуване на ЛЕ? Купата ли ще атакувате? :oops: :lol: Ред е и в Гибралтар да се прочуете. :lol: :oops:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот koisa » 22 апр 2017 17:29

metodito написа:Аз не гледам толкова фаталистично на нещата. Този мач, ако Краев в две от положенията беше подал вместо да се лакоми, а ако в третото Станислав беше вкарал, когато Краев му подаде, резултата отиваше на разгром. :roll: Ако имахме един Гонзо, Дунав отнасяха една петица.


Има една приказка за ако-то... ама не свършва добре за гащите.
Та в този ред на мисли на мен ми е чудно, ако Дунав си бяха вкарали положенията и съдията не беше вдигнал онази засада ние на колко отивахме?
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот metodito » 22 апр 2017 18:47

koisa написа:
metodito написа:Аз не гледам толкова фаталистично на нещата. Този мач, ако Краев в две от положенията беше подал вместо да се лакоми, а ако в третото Станислав беше вкарал, когато Краев му подаде, резултата отиваше на разгром. :roll: Ако имахме един Гонзо, Дунав отнасяха една петица.


Има една приказка за ако-то... ама не свършва добре за гащите.
Та в този ред на мисли на мен ми е чудно, ако Дунав си бяха вкарали положенията и съдията не беше вдигнал онази засада ние на колко отивахме?


Ми с "ако"-та осъществени от двете страни... на 6-3. Примерно. Не забравяй несвирени дузпи и в тяхна и в наша полза. Не знам вратарят ли им е супер или нашите са зле, но го направиха MVP. Браво на момчето.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот Живко6461 » 22 апр 2017 19:36

metodito написа:...
Аз не гледам толкова фаталистично на нещата...
Живко, колко мача на Лудогорец си гледал този сезон в А група? Аз гледах три мача, в които им подариха точки. Не съм им гледал всичките мачове. Играта не е равна, ок? Лудогорец ще изгуби титлата, когато ГРОБ изгуби изборите. Както искаш го разбирай. ;) Ние трябва да следваме програмата си и да имаме един боеспособен отбор за атакуване на Лига Европа. Имаме сериозни дупки. Имаме широчина в центъра на защитата, но разполахгаме само с два бека. Имаме що-годе широчина в средата на терена, но нямаме десетка. Нямаме деветка. Ако Тунде е деветка... мани-мани. Нямаме треньор на висотата на "Левски". Нямаме ръководители. Нямаме пари. Та на какво точно се възмущаваш в това състояни на нещата? Значи, пренебрегвайки мача с Локо Пд (поради ясни причини), вчерашния мач беше мача, в който създадохме най-много голови положения и удари ВЪВ вратата от супер много време. С магическа пръчка няма да стане...

Методи, аз не гледам фаталистично. Гледам реалистично. В настоящето първенство "Левски" е спечелил без затруднения 3 мача, не е загубил точки срещу 3 отбора, отново отпадна рано-рано в турнира за Купата на България. Според мен разликата между "Левски" и "Лудогорец" е огромна, в много направления. Макар че според теб причините са някъде другаде и реално може би ги превъзхождаме. Няма смисъл да обяснявам отново и отново от какво точно се възмущавам. Явно не се изразявам ясно, няма да ме разбереш. Само ще спомена, че не виждам нищо радостно в мача срещу "Дунав". За мен създадените и пропуснатите положения са доказателство за липса на класа, липса на манталитет.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот vvessel » 22 апр 2017 20:33

Der Schmarotzer написа:Позволявам си да копна един коментар на мой приятел:
"acrimonious написа:
Ники Митов, за разлика от много други, разбира какво е да си треньор на Левски и дава необходимата енергия. Кофтито е, че не разбира от футбол..."
Когато тъпите тикви в управлението разберат простата истина нещата ще се променят. Освен ако не е спуснато от горе да мижитуркаме още няколко години, за да набере публика проектчето...

При положение ,че преди това Топузаков беше треньор, това си е прогрес. Митов може много-много да не разбира, но поне прави нещо в положителна насока. Надявам се да е стъпка в правилната посока за Левски.
При Топузаков нямаше верен ход , като изключим подаването на оставка. И тогава дори закъсня и се наложи да го освобождават. Малко ми е жал за момчето, че имаше желание, но само с желание не става. Дано след години се изучи и покаже може ли го тоя занаят изобщо или си е гола амбиция.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот metodito » 22 апр 2017 23:40

Лудогорец не е показал, че е по-добър от нас - равенство, загуба и победа срещу тях. ЦСКА-София успя да вземе една точка със съдийска грешка. Всъщност, този сезон срещу кого имаме отрицателен баланс? Май срещу Гонзо. Или бъркам. Ако не беше пуча срещу сърбина и назначаването на Топузаков... кой знае къде щяхме да сме? Ако след Люпко пък бяха назначили читав треньор? Топчо, не "Левски" падна за Купата. За мое съжаление Елин провали сезона ни. Най-малкото сега можеше да им дишаме във врата. С всичките ни проблеми, "Левски" взе четири точки от "всемогъщия" Лудогорец, с положителен баланс сме срещу Дунав и спряхме отбора на Ганчев от това да мечтае за второ място. Надявам се, че следващата седмица ще ги изхвърлим и от битката за медалите.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 21.04 | 20:00

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 апр 2017 02:08

sin4ec написа:
mikata написа:Без пари за класни играчи няма да стане,със свободни агенти не става :idea:

Класен играч струва 2-3 милиона минимум. От свободни агенти файда няма.

Често да, но не е задължително. Колко пари са давани за Дембеле от страна на Локо (Пд): да, той след Левски се срина, но важното е какво правеше на Герена. Ами за Шаешу, дошъл в Черноморец без пари, колко пари струваше Райс М'боли на Славия? Жоазиньо струваше под милион, нима не беше добър? Вагнер ако не греша преди да дойде на Герена беше в Черно море, едва ли сме им дали такива пари. Родригес не беше слаб и го показа след престоя си на Герена, дойде за 300 ли, та 400 бона ли. Тасевски слаб ли беше, за него май дори не плащахме.

С достатъчно ровене се намират играчи. Евтини, та дори свободни агенти. Само дето не трябва да има игри с мениджърите.. и трябва да се взима след сериозно наблюдение. И тогава ще има грешки, но те няма да струват луди пари на клуба.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 апр 2017 02:26

Големи драми, голямо нещо. Левски бил недъгав, нищо не правили играчите.

Да, ще се съглася, че имаше пропуски, че защитата ни не беше концентрирана и така нататък.

Но и противника не е слаб. Дунав взе 4 точки от Лудогорец и дори когато падна от тях им вкара 3 гола. Ако не греша победиха поне по 1 път 8 или 9 от 14те участника в елита и взеха точки май срещу абсолютно всички. И както имат 12 победи така ако не бяха реферите в някои мачове спокойно можеше победите да са и 15, колкото нашите.

С други думи и нашите не бяха баш както ги искаме, но и Дунав не е за подценяване и аз затова не смятам за тежка трагедия случилото се.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски (София) - Дунав (Русе) | 1:1 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 апр 2017 02:33

metodito написа:Лудогорец не е показал, че е по-добър от нас - равенство, загуба и победа срещу тях.

Да, ама това не ти е турнир на директни елиминации, та равния баланс да значи паритет. Ако се дъниш срещу отборите след теб файда, че имаш добър баланс с лидера няма.

Лудогорец губи по-малко точки срещу другите и при това положение този равен баланс грам не ги притеснява. Няма да се учудя ако накрая завършим сезона с положителен баланс (за тази година) срещу тях и пак да сме 6-7 точки изоставащи.

Нашия отбор няма тяхната рутина. Не може да изиграе 10 поредни мача на нужното ниво, за да сведе загубата на точки до минимум. Точно затова е възможно да бием Лудогорец или нещо такова, а после да последват загуба от Пирин и Х с някой в дъното. Лудогорец от своя страна дори да започне зле влиза в ритъм и постепенно точките се трупат, преднината също. След това и да заиграят 1 към гьоторе вече е късно за нас.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 42 госта