Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот LSFC 1914 » 03 апр 2017 22:43

[center]Изображение[/center]

[center]09.04.2017 | Неделя | 17:30 часа[/center]

[center]Изображение Изображение Изображение[/center]

[center]Стадион: "Георги Аспарухов"[/center]
[center]Изображение[/center]

[center]Пряко по: Изображение[/center]
Последна промяна от LSFC 1914 на 09 апр 2017 19:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2434
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот sinqkrepost1914 » 03 апр 2017 23:22

2-1
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard



Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот drughi » 04 апр 2017 09:54

LSFC 1914 написа:[center]Изображение[/center]

[center]09.04.2017 | Неделя | 17:30 часа[/center]

[center]Изображение Изображение Изображение[/center]


Мартин Камбуров харесва това 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот Vura » 04 апр 2017 10:00

1:1

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот Готвача » 04 апр 2017 10:16

За да няма спорове по резултата едно 5-0 ще ви подхожда най много.Отдавна не съм срещал подобни прогнози,така че е редно да ви напомня за съществуването и на подобни резултати.Мача е 1 ,стига император Камбур 1ви да не реши нещо друго.Но аз предпочитам Левски да победи,все пак е домакински мач и това дава предимство и на моя отбор.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 04 апр 2017 10:45

За съжаление,отново ни чака тежък мач!Успях да гледам само 1-вото полувреме от мача с Черно Море и въпреки загубата съм доволен от играта.Какво е виновна защитата и халфовата линия,че нескопосания Бабатунде(който всеки мач до сега го защитавах и вярвах,че ще стане нещо от него) е пълен некадърник и не може да вкара,ами нормално като изтървеш 3 100% положение,другият отбор да вкара(макар и след детинска грешка) и да паднеш.Не един път сме губили мачове,в които сме доминирали,но не можем да вкараме.Та за мача с Локо Пл,ако Митов пак пусне Баба ще е грешка,защота Баба е сринат психически,след като за 6 мача има 1 гол.Според мен трябва да пробваме с този състав: Ники Кръстев - Р.Прохазка,А.Александров,Д.Пиргов,В.Минев(ако не е контузен)-Г.Костадинов-А.Аниете(дясно крило),М.Бурабия,Б.Краев,Ф.Нар-А.Огнянов(като може Аниете и Огнянов да се менкат,защото се вижда,че Огнянов му е трудно незнайно защо да пробива по крилата,но е висок и има удар и според мен,ще е по-полезен от Баба).Прогноза 2:1,3:2! САМО ЛЕВСКИ! <3

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот g3_ev2 » 04 апр 2017 11:28

Jordan1914 написа:За съжаление,отново ни чака тежък мач!Успях да гледам само 1-вото полувреме от мача с Черно Море и въпреки загубата съм доволен от играта.Какво е виновна защитата и халфовата линия,че нескопосания Бабатунде(който всеки мач до сега го защитавах и вярвах,че ще стане нещо от него) е пълен некадърник и не може да вкара,ами нормално като изтървеш 3 100% положение,другият отбор да вкара(макар и след детинска грешка) и да паднеш.Не един път сме губили мачове,в които сме доминирали,но не можем да вкараме.Та за мача с Локо Пл,ако Митов пак пусне Баба ще е грешка,защота Баба е сринат психически,след като за 6 мача има 1 гол.Според мен трябва да пробваме с този състав: Ники Кръстев - Р.Прохазка,А.Александров,Д.Пиргов,В.Минев(ако не е контузен)-Г.Костадинов-А.Аниете(дясно крило),М.Бурабия,Б.Краев,Ф.Нар-А.Огнянов(като може Аниете и Огнянов да се менкат,защото се вижда,че Огнянов му е трудно незнайно защо да пробива по крилата,но е висок и има удар и според мен,ще е по-полезен от Баба).Прогноза 2:1,3:2! САМО ЛЕВСКИ! <3

Извинявай, приятелю, но заради интересите на Дунав бях за Левски в мача с Черно море! Но не защото Вашите ме изнервиха докрай ще си позволя да опонирам. Левски, братле, беше слаб в три много важни компонента, т.е. не намери решение на три главни проблема: 1. Или слаба борба за Първа, или, при спечелена първа, уродливо отиграване. Без това умение срещу сгъстената защита на "моряците" можеш да пробиеш само в стил "мокро сапунче", а този стил изисква голямо майсторство в реализацията на скорост, с което Левски не разполага и проблемът не е само в Бабатунде; 2. Левски продължава, с изключение на краткия период на Люпко, да не иска или да не може да играе на контраатака, предпочитат т. нар. "Дъвчене", което, на левскарски език го превеждат като "мачкане" - за мен е бонус за противника!; 3. Придвижването по фронта на атаката на Левски е направо плачевно - Бурабия най-често има само един, и то очевиден за противника, начин за развитие на атаката, да не говорим за другите халфове с по ограничен поглед върху развитието. Нормално е топката да се иска ПОНЕ в две отдалечени направлениея с действия, а не с викане и махане. Извинявай, но кое е било добро в играта на Левски в този мач? Аз, иначе, не съм съгласен, че сегашните играчи на Левски са трагедия, напротив!

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 04 апр 2017 15:56

g3_ev2 написа:
Jordan1914 написа:За съжаление,отново ни чака тежък мач!Успях да гледам само 1-вото полувреме от мача с Черно Море и въпреки загубата съм доволен от играта.Какво е виновна защитата и халфовата линия,че нескопосания Бабатунде(който всеки мач до сега го защитавах и вярвах,че ще стане нещо от него) е пълен некадърник и не може да вкара,ами нормално като изтървеш 3 100% положение,другият отбор да вкара(макар и след детинска грешка) и да паднеш.Не един път сме губили мачове,в които сме доминирали,но не можем да вкараме.Та за мача с Локо Пл,ако Митов пак пусне Баба ще е грешка,защота Баба е сринат психически,след като за 6 мача има 1 гол.Според мен трябва да пробваме с този състав: Ники Кръстев - Р.Прохазка,А.Александров,Д.Пиргов,В.Минев(ако не е контузен)-Г.Костадинов-А.Аниете(дясно крило),М.Бурабия,Б.Краев,Ф.Нар-А.Огнянов(като може Аниете и Огнянов да се менкат,защото се вижда,че Огнянов му е трудно незнайно защо да пробива по крилата,но е висок и има удар и според мен,ще е по-полезен от Баба).Прогноза 2:1,3:2! САМО ЛЕВСКИ! <3

Извинявай, приятелю, но заради интересите на Дунав бях за Левски в мача с Черно море! Но не защото Вашите ме изнервиха докрай ще си позволя да опонирам. Левски, братле, беше слаб в три много важни компонента, т.е. не намери решение на три главни проблема: 1. Или слаба борба за Първа, или, при спечелена първа, уродливо отиграване. Без това умение срещу сгъстената защита на "моряците" можеш да пробиеш само в стил "мокро сапунче", а този стил изисква голямо майсторство в реализацията на скорост, с което Левски не разполага и проблемът не е само в Бабатунде; 2. Левски продължава, с изключение на краткия период на Люпко, да не иска или да не може да играе на контраатака, предпочитат т. нар. "Дъвчене", което, на левскарски език го превеждат като "мачкане" - за мен е бонус за противника!; 3. Придвижването по фронта на атаката на Левски е направо плачевно - Бурабия най-често има само един, и то очевиден за противника, начин за развитие на атаката, да не говорим за другите халфове с по ограничен поглед върху развитието. Нормално е топката да се иска ПОНЕ в две отдалечени направлениея с действия, а не с викане и махане. Извинявай, но кое е било добро в играта на Левски в този мач? Аз, иначе, не съм съгласен, че сегашните играчи на Левски са трагедия, напротив!



Както казах,гледах само първото полувреме,а през него,ако Бабатунде и Краев си бяха вкарали положенията си вземахме мача.Говориш ми за фланговете,ми те Прохазка и Нар развинтиха Венков,ама като го няма никъде Бабатунде на кого да центрират!ЛЕВСКИ НЯМА КАЧЕСТВЕП НАПАДАТЕЛ ОТ КРАЙ ВРЕМЕ!Факт!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, Киро Пора и 40 госта