ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот mark1926 » 18 мар 2017 20:51

damyanov1963 написа:
mark1926 написа:
sudromanista73 написа:
mark1926 написа:Фалирал отбор, мъртъв форум...

Марко,така те искам моето Сигане...Всеки ден и час да не ти даваме мира.... :)

Относно мача за мен е равен,но тайно се надявам да е двойка. ;)


Радвам се , че чакаш всеки ден хумора и забавата ми...

Виж как ви събудих за Дербито в и , най-голямото ви, с левски. Вече има и прогноза замача :lol:

Марче, а вашето най-голямо дерби с кой е?



По стечение на обстоятелствата нашият мач за ГОДИНАТА е САМО ЕДИН... Локомотив- Лудогорец, за нас четвъртфинал за Купата, за Разград финал! Следващия кръг има разменено гостуване ,а финалъ т е неутрален терен! Така че Лаута и Локомотив ще реши съдбата на Купата, поне за зелените. Това ние е ДЕРБИТО, вземем ли го......

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот slash1912 » 18 мар 2017 20:53

На всички основни футболисти може да разчита старши-треньорът на "Ботев" Николай Киров за гостуването на "Левски". Двата отбора се изправят един срещу друг в двубой от 25-ия кръг на Първа лига в неделя /19 март/ от 17:30 часа на ст. "Георги Аспарухов" в София.

В разширения състав на "жълто-черните" след изтърпени наказания се завръщат Антонио Вутов и Серкан Юсеин. Въпреки че имаха здравословни проблеми през седмицата, на линия за мача са също Крум Стоянов и Омар Косоко.

Така групата на "Ботев" за предстоящата среща е от следните 18 състезатели:

Иван Чворович, Георги Георгиев, Цветомир Панов, Лазар Марин, Крум Стоянов, Кристиан Димитров, Виктор Генев, Радослав Терзиев, Меледже Омнибес, Лъчезар Балтанов, Фелипе Бризола, Антонио Вутов, Радослав Апостолов, Тодор Неделев, Серкан Юсеин, Борис Тютюков, Фернандо Виана, Омар Косоко
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Trickstyle
Мнения: 122
Регистриран на: 14 окт 2009 16:11
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот Trickstyle » 18 мар 2017 21:15

mark1926 написа:
damyanov1963 написа:
mark1926 написа:
sudromanista73 написа:
mark1926 написа:Фалирал отбор, мъртъв форум...

Марко,така те искам моето Сигане...Всеки ден и час да не ти даваме мира.... :)

Относно мача за мен е равен,но тайно се надявам да е двойка. ;)


Радвам се , че чакаш всеки ден хумора и забавата ми...

Виж как ви събудих за Дербито в и , най-голямото ви, с левски. Вече има и прогноза замача :lol:

Марче, а вашето най-голямо дерби с кой е?



По стечение на обстоятелствата нашият мач за ГОДИНАТА е САМО ЕДИН... Локомотив- Лудогорец, за нас четвъртфинал за Купата, за Разград финал! Следващия кръг има разменено гостуване ,а финалъ т е неутрален терен! Така че Лаута и Локомотив ще реши съдбата на Купата, поне за зелените. Това ние е ДЕРБИТО, вземем ли го......


Гледам много много да не пиша тук,но просто не се сдържах. Това момче марк , верно не е с всичкия....Пий хаповете по често момко...И да ти отговоря,че да ме разбереш. Да за нас мача (дербито) винаги е било с Левски София. Това,че във вашите дебилни тикви се е родило,че сте ни някакъв дразнител,си е лично ваш проблем. Дразнител сте до толкова,че да сме от един град,и като играем да има някакво напрежение. И хайде не ми говори за надвикване,защото днес ЦСКА си ви направиха смешни.
SINCE 1912

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот sudromanista73 » 18 мар 2017 23:35

Trickstyle написа:
mark1926 написа:
damyanov1963 написа:
mark1926 написа:
sudromanista73 написа:
mark1926 написа:Фалирал отбор, мъртъв форум...

Марко,така те искам моето Сигане...Всеки ден и час да не ти даваме мира.... :)

Относно мача за мен е равен,но тайно се надявам да е двойка. ;)


Радвам се , че чакаш всеки ден хумора и забавата ми...

Виж как ви събудих за Дербито в и , най-голямото ви, с левски. Вече има и прогноза замача :lol:

Марче, а вашето най-голямо дерби с кой е?



По стечение на обстоятелствата нашият мач за ГОДИНАТА е САМО ЕДИН... Локомотив- Лудогорец, за нас четвъртфинал за Купата, за Разград финал! Следващия кръг има разменено гостуване ,а финалъ т е неутрален терен! Така че Лаута и Локомотив ще реши съдбата на Купата, поне за зелените. Това ние е ДЕРБИТО, вземем ли го......


Гледам много много да не пиша тук,но просто не се сдържах. Това момче марк , верно не е с всичкия....Пий хаповете по често момко...И да ти отговоря,че да ме разбереш. Да за нас мача (дербито) винаги е било с Левски София. Това,че във вашите дебилни тикви се е родило,че сте ни някакъв дразнител,си е лично ваш проблем. Дразнител сте до толкова,че да сме от един град,и като играем да има някакво напрежение. И хайде не ми говори за надвикване,защото днес ЦСКА си ви направиха смешни.


Братле няма смисъл...Марко не може да го разбере това,камо ли да го проумее...този индивид,както някъде му написах е падал доста пъти на глава и за огромно нещастие е оцелял...Ако се опиташ на стената в къщи,имаш далеч повече шансове. ;)

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот mark1926 » 19 мар 2017 11:15

ТцТцТцТЦ ПАК съм им виновен на жълтите! И като дербито ви е с левски защо най-скъпите ви и хубави хореографии са направени в мачове с Локомотив Пловдив? Защо на най- обикновен мач и то на морето отивате 3000 човека срещу Локомотив, а срещу левски сте по 200 човека в софия? Даже не вярвам и толкова да отидете днес.

Няма логика- или сте много прости или дербито ви е едно, с ЛОКОМОТИВ! Не знам на кое да заложа, все пак сами си бутнахте стадиона, а за това се иска да си много тъп и няма логика...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот miro_rz » 19 мар 2017 17:24

Ботев трудно играят в София , но им пожелавам успех днес !
2-2 :roll:
Изображение

PD_SF
Мнения: 1
Регистриран на: 19 мар 2017 16:05
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот PD_SF » 19 мар 2017 18:01

0:1, рано рано Левски поведе!
Уникално!Телефонът ни уведомява, когато някой пише за любимия ни отбор
SportFeed в Google Store >>> https://play.google.com/store/apps/deta ... d.bg&hl=en

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот Eminem » 19 мар 2017 19:24

Следващият път ще излезем с 10 годишните, за да имате 1% шанс за равен.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот bsz1916 » 19 мар 2017 19:42

Много слаб мач за Ботев . Дори не се наложи съдията да помага на Левски . А те рядко могат да победят някого без съдийска помощ .

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ППЛ:Левски(Сф)-Ботев(Пд);19.03;17:30

Мнениеот slash1912 » 19 мар 2017 19:45

Точната дума е "абонати".И с 10 годишните да излязат,пак ще го загубим тоя мач :oops:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта