Ботев Пловдив е на 105!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 12 мар 2017 21:43

Кирчо, прави разлика между метафора и изхождане като биологичен процес. Не, мерси, нямам желание да ти изследвам биологията ;) Нямам нищо против Черно море, даже в много отношения сте ми симпатични, въпреки тимаджиите. Но не се ли усещаш, дейба, миналата година по същото време същите глупости пишеше точно в темата, посветена на годишнината на Ботев. Някак тъпо е, майна. Все едно аз да дойда на празника на Черно море и да ти разправям колко велик е Ботев. Някак неуместно е. Направи тема "Най-старите български клубове" и си ги мерете, с който има желание, измежду клубните "историчари". Какъв си ти, кой съм аз, че да ти вадя документи и да ти доказвам нещо? ;)

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот plan-2012 » 12 мар 2017 21:46

mark1926 написа:А, проблем, че аз раздавам честитки и наздравици... наздраве и когато сте най добре така да сте :lol: Но дай без клетви, просто бъдете себе си, това е достатъчно за моето спокойствие :lol: ...


Не бе сериозно, какъв ти е проблема? :lol:

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот mark1926 » 12 мар 2017 22:27

plan-2012 написа:
mark1926 написа:А, проблем, че аз раздавам честитки и наздравици... наздраве и когато сте най добре така да сте :lol: Но дай без клетви, просто бъдете себе си, това е достатъчно за моето спокойствие :lol: ...


Не бе сериозно, какъв ти е проблема? :lol:



ПроблемЪТ, нека сме точни, ботевЪ празнува , а няма ботевЪ... това е ИРОНИЯ, празнувасе , но то несъществува... къде е стадиона, къде са милионите за 12000 000 (МИЛИОНА ) дълг, къде са феновете по трибуната за 2-000 човека- ПРАЗНИ.... честито, мъртви, мъртви...

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот sudromanista73 » 12 мар 2017 23:40

mark1926 написа:
plan-2012 написа:
mark1926 написа:А, проблем, че аз раздавам честитки и наздравици... наздраве и когато сте най добре така да сте :lol: Но дай без клетви, просто бъдете себе си, това е достатъчно за моето спокойствие :lol: ...


Не бе сериозно, какъв ти е проблема? :lol:



ПроблемЪТ, нека сме точни, ботевЪ празнува , а няма ботевЪ... това е ИРОНИЯ, празнувасе , но то несъществува... къде е стадиона, къде са милионите за 12000 000 (МИЛИОНА ) дълг, къде са феновете по трибуната за 2-000 човека- ПРАЗНИ.... честито, мъртви, мъртви...


Проблемът му е че е падал на глава няколко пъти и за нещастие е оцелял...
Наздраве КАНАРИ!!!На Марко - гумената кратуна също.........САМО БОТЕВ!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 13 мар 2017 08:52

Как може да казваш наздраве на това психясало муле :roll: ?Виждал ли си животно да пие дестилиран алкохол :?: Внимавай от дружеството за защита на животните да не разберат,че ще стане страшно :lol: :lol: :lol: !

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот КироВарна » 13 мар 2017 10:41

Жълто-черен Пловдив написа:Кирчо, прави разлика между метафора и изхождане като биологичен процес. Не, мерси, нямам желание да ти изследвам биологията ;) Нямам нищо против Черно море, даже в много отношения сте ми симпатични, въпреки тимаджиите. Но не се ли усещаш, дейба, миналата година по същото време същите глупости пишеше точно в темата, посветена на годишнината на Ботев. Някак тъпо е, майна. Все едно аз да дойда на празника на Черно море и да ти разправям колко велик е Ботев. Някак неуместно е. Направи тема "Най-старите български клубове" и си ги мерете, с който има желание, измежду клубните "историчари". Какъв си ти, кой съм аз, че да ти вадя документи и да ти доказвам нещо? ;)

Поканих те на гости,като използвах случая да се похваля,че имам страшен кенеф!!!Не съм ти предлагал,никакви изследвания!!!Не съм разправял,колко велик е ЧЕРНО МОРЕ!!!Напротив,написах че сте велик клуб,с велики футболисти,велика публика и богата история!!!Не искам от теб да вадиш документи,за да ми доказваш нещо на мен!!!Като нормален,средностатистически българин,се интересувам от различни факти!!!Кога е открита Америка,кой е изобретил компютъра......и други подробности,които са част от живота!!!Всеки,който твърди нещо,трябва да има достатъчно сериозно основание за това!!!Иначе може да се окаже,че Александър Велики е от Скопие,българският език е диалект на македонския.....а футболът е измислен в Пловдив!!!Миналата година,по същото време обсъждах същите глупости,защото вие твърдяхте,недоказани измислици!!!Разчитате на това,че една лъжа,като се повтори сто пъти.....ще стане истина!!!Не е така!!!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот slash1912 » 13 мар 2017 13:04

Пич,за нас съществуват достатъчно доказателства,кога ни е рождения ден.Също за УЕФА,Славия,ЦСКА-София и Марица.Ако за теб не са достатъчни,това си е твой проблем.Никой от нас не се интересува от твоя отбор извън мачовете помежду ни и никой от нас не е писал във вашите теми за РД.
Вместо да се занимаваш с нас,може да попиташ тимаджиите още колко години ще играете в Каварна или кога Черно Море ще е фактор в шампионата.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот Thurman Murman » 13 мар 2017 13:16

КироВарна написа:Поканих те на гости,като използвах случая да се похваля,че имам страшен кенеф!!!


Кенеф, спри да ни занимаваш с твоя кенеф! Ако имаш някакви въпроси и оплаквания, обърни се за справка към УЕФА! Там например, всичко е точно - нашите "съграждани" с лилави венци са си 1936, въпреки, че писаха стотици мейли да им се жалват, че били от 26-та. Да, ама не! Там циганските им номера не минават. Новото ЦСКА си е ново и така... Ние сме 1912 и според тях, така че те да ти разгледат жалбата. Еб@ти гагаузите прости...

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот venomcho » 13 мар 2017 15:54

КироВарна написа:Като нормален,средностатистически българин,се интересувам от различни факти!!!Кога е открита Америка


Я дай да чуем кога е открита, та да те разберем що за "фактолог" си или обикновен писоарен фетишист?!

П.П. Иначе по любимата ви темичка си имам и любим въпрос:
Тъй-като твърдите, че е невъзможно да е изгубен, затрит, изгорял и т.н, документа за 1912, да ви запитам тогава от коя точно година трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има документ и къде е той, защо не е открит и въобще как някой от вас, доброжелателите, не го е развял публично?!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Ботев Пловдив е на 105!

Мнениеот КироВарна » 13 мар 2017 17:48

Виждам,че обръщате доста голямо внимание на моя кенеф.....както вече казах,заслужава си!!!Но не това е темата,а дали Ботев е на 105 години,както казвате!?Първият документ,удостоверяващ някаква организирана дейност,който имате е устав от 1917 година!!!Вие като привърженици на този отбор,трябва да го знаете по добре от мен!!!Това е сериозно доказателство за създаване на отбора!!!Нищо,че нямате регистрация в общината,каквато имат всички,основани тогава дружества!!!Написан клубен устав е абсолютно доказателство за организирана дейност!!!Но е от 1917 година!!!Който не знае,да пита!!!Както,аз питам :"На базата на какви доказателства,приемате датата 12.03 1912 година,за рождена на вашия клуб?"Нормален въпрос!!!Ако можете,дайте нормален отговор!!!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта