Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот mark1926 » 11 фев 2017 22:11

Старши треньорът на Черно Море Гоерги Иванов – Гонзо заяви, че за него има два отбора – Локомотив (Пловдив) и Левски.

„Имам спортна злоба, независимо срещу кой отбор или в каква игра участвам и винаги искам да побеждавам. Злоба към Левски не мога да имам! Имам два отбора – Локомотив Пловдив, където нормално е да съм им ФЕН, защото там съм израсъл и съм се изградил и Левски, за който очевидно няма как да не ме питаш.

20 години от съзнателния ми живот е минал в Левски и винаги ще имам уважение и ще съм фен на този отбор, но до там. Все пак работя в друг клуб сега, където трябва да гледам неговите интереси и искам да побеждавам. В който клуб работя, най-много за него държа“, сподели той в предаването „Спорт+“ по ТВ+.

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот mark1926 » 11 фев 2017 22:13

Гонзо се бе издънил едно време, че има един отбор, но с годините човек помъдрява и си примопня корените...

Похвално,г-н Иванов, Пловдив не забравя своите плодове...

Потребителски аватар
batmari2
Мнения: 125
Регистриран на: 29 ное 2013 19:15
Контакти:

Re: Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот batmari2 » 11 фев 2017 23:40

Някога и Мъри Стоилов когото взимаше 4О бона в евро в Ботев, все за Левски говореше, и така и не го обикнахме въпреки и успехите му, така че господа футболни хора бъдете професионалисти, там където си вадете хляба, там трябва да сте благодарни, като обичате Левски толкова много работете за него без пари !? НООООООО очите са ви все в мангизите това е ! :mrgreen: Ай Гонзо със здраве ! Знаем колко много обичаш Локомотив колкото Мечо Телкиисйи Ботев ! :mrgreen:

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот mark1926 » 12 фев 2017 00:30

batmari2 написа:Някога и Мъри Стоилов когото взимаше 4О бона в евро в Ботев, все за Левски говореше, и така и не го обикнахме въпреки и успехите му, така че господа футболни хора бъдете професионалисти, там където си вадете хляба, там трябва да сте благодарни, като обичате Левски толкова много работете за него без пари !? НООООООО очите са ви все в мангизите това е ! :mrgreen: Ай Гонзо със здраве ! Знаем колко много обичаш Локомотив колкото Мечо Телкиисйи Ботев ! :mrgreen:


Хах, че ти имаш любомер ли?Каква наглост!Гонзо си казва че ни е ФЕН, но ти знаеш по-добре, защото си получил смс от сърцето на Гонзо :)

И Гонзо възхвалява Локомотив дори след като искаше да се бие с фенове на Локо на Лаута, след голям скандал и псувни...но жълтата кратуна, останала без стадион заради глупост, обяснява какво е всъщност положението, Е НА КОЙ ДА ВЯРВАМЕ?! Убеждавам се че има ли жълто, освен липсата на стадион, липсва и важно нещо в главата...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот ЕМИЛ » 12 фев 2017 10:49

Браво на Гонзо

i_68
Мнения: 5
Регистриран на: 29 юни 2015 20:14
Контакти:

Re: Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот i_68 » 12 фев 2017 11:16

А гонзо знае ли,че този Локомотив/Пловдив/всъщност е Велбъжд/Кюстендил/.Или големите капацитети във футбола с 8 клас говорят само за кое ЦСКА и защо нямало тире.И този Левски не е автентичния Левски,ама запалянковщината си е друго нещо.Няма булстати,няма търговски дружества.Има марка,има интерес на запалянковци.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот galin56 » 12 фев 2017 12:39

batmari2 написа:Някога и Мъри Стоилов когото взимаше 4О бона в евро в Ботев, все за Левски говореше, и така и не го обикнахме въпреки и успехите му, така че господа футболни хора бъдете професионалисти, там където си вадете хляба, там трябва да сте благодарни, като обичате Левски толкова много работете за него без пари !? НООООООО очите са ви все в мангизите това е ! :mrgreen: Ай Гонзо със здраве ! Знаем колко много обичаш Локомотив колкото Мечо Телкиисйи Ботев ! :mrgreen:

Не си прав. Не са виновни те, а тъпотата на българските журналисти. Защото като им свършат смислените въпроси, и пускат по един контролен: А какво ще кажете за Левски? И от там се почват всеки път по 3-4 въпроса накрая и за Левски. И наистина се създава чувството че все за Левски говорят. А истинита е, че тъпите журналисти все това ги питат.

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Гонзо: Има два отбора, Локомотив и Левски...

Мнениеот Вълчан » 14 фев 2017 18:38

Абе ще се промени отношението на сините запалянковци към него.Ама трябва време да мине.Егати колко злъч и храчки се изсипаха по негов адрес от хора които смятат футболната топка за волеиболна. :mrgreen: Гонзо може и да не е велик треньор.....даже може и да не е много добър...но винаги дава всичко от себе си според възможностите си.Заслужава уважение.А които не го уважава Любо Пенев бе казал преди време един лаф.......


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта