Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот LSFC 1914 » 27 яну 2017 18:12

pomiqr272 написа:
River Plate написа:
pomiqr272 написа:Спорта е оръжие на властта, с която да изместят дневните проблеми. Това римляните преди 2 хил. години са го измислили. Да допълня, че не харесвам Кубрат Пулев. Станах още по-голям лузър. Толкова ли не знаете български, че използвате английски? Патриоти на всеки километър.


Доста си жалък.


Поне не обиждам хора, които не познавам. Жалко... Възпитание. Не очаквам да познаваш тази дума.


Жалък си, отрепко. Това което Григор и Кубрат са постигнали ти кога ще го постигнеш? Я ми кажи ама не лъжи... ти българин ли си или си някакво друго... може би турчин?

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот pomiqr272 » 27 яну 2017 18:22

LSFC 1914 написа:
pomiqr272 написа:
River Plate написа:
pomiqr272 написа:Спорта е оръжие на властта, с която да изместят дневните проблеми. Това римляните преди 2 хил. години са го измислили. Да допълня, че не харесвам Кубрат Пулев. Станах още по-голям лузър. Толкова ли не знаете български, че използвате английски? Патриоти на всеки километър.


Доста си жалък.


Поне не обиждам хора, които не познавам. Жалко... Възпитание. Не очаквам да познаваш тази дума.


Жалък си, отрепко. Това което Григор и Кубрат са постигнали ти кога ще го постигнеш? Я ми кажи ама не лъжи... ти българин ли си или си някакво друго... може би турчин?


Така е. Никой-никога не забърсвал пода с мен, като Кличко - Пулев и никой никога не ме е правил да изглеждам жалък, като Диего Шварцман - Григор Димитров.

Забравих. Аз съм ислямист. Нямам народност... хаха.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Onq » 27 яну 2017 18:23

Само във форума на гонг може да се сравни Григор с Божинов. Тук е събрана цялата комплексарщина на България. Григор е великан и като въздействие върху сънародниците си и реклама за България може да се сравнява само със Стоичков. Моля не го сравнявайте с Кубрат Пулев. Той имаше една сериозна среща и я загуби.Григор има победи над Надал,Джокович,Мъри и т.н. Мачкай Гришо ! Ти си нашата гордост!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот pomiqr272 » 27 яну 2017 18:25

Много жалко племе живее по тази земя. Единствената цел в живота им е да обиждат хора, които нямат мнението им. То и заради това сте овце и всеки ви мачка.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот South_Park » 27 яну 2017 18:31

Докога ще се определят загубите, дори и "красивите" такива като добро нещо.
България загуби и двете световни войни , достойно и "красиво" , но това не променя фактът че половината от историческото Българско землище не е под контрола на България, а нацията ни е пред изчезване 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 27 яну 2017 18:31

metodito написа:Горд съм като българин с Гришо! Малко са нещата, които ни правят горди. А публиката беше идиотска. Имам чувството, че тея западняците наистина ни мразят. И в червата ни мразят. Нас, руснаци, сърби, украинци... :evil:

А ти обичаш ли западняците, че търсиш взаимност? И друго, имаш ли представа какви ги вършат някои нашенци в чужбина, например случая в берлинското метро през декември, миналата година (имай предвид, че тамошните медии не правят разлика между български циганин и българин)? Трето, има много неща, които ни правят горди, че сме българи, но медиите не пишат (или пишат малко за тях). По-важно е, с коя стара чанта спи Григор - простолюдието се интересува от такива "новини". И последно - ето само един от многото българи, с които аз съм горд:
"Пламен Петков, българинът, който загина, за да спаси дете в Западен Съксес миналата година, е удостоен от британската страна с Кралски медал за доблест. Това съобщи правителствената информационна служба. Премиерът Орешарски е бил информиран за високото отличие. Кралският медал за доблест се присъжда за действия, които са пример за смелост. От учредяването през 1977г. досега са присъдени малко повече от 1000 медала. Геройството на Пламен, коствало живота му, стана на 26 май 2012 година на брега на морето в Уест Уитъринг. Младият българин се хвърли срещу вълните и успя да спаси давещо се момиче. Пламен извади детето и го предаде на други хора на плажа. Силни течения, обаче, го завлякоха под водата само на пет метра от брега. Ден след трагедията вестник „Сън” съобщи, че преди да види давещото се дете, Пламен се разхождал с момиче на плажа до британския град. Тогава забелязъл как навътре в разбушувалата се вода е попаднало дете върху лодка и се хвърлил сред вълните, за да му помогне. Ужасените семейства на плажа наблюдавали как спасителите безуспешно се опитвали да съживят 32-годишния Пламен..."

http://www.bnews.bg/article/150673
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот Цецо Чука » 27 яну 2017 19:05

Искам само да кажа че победата на Надал е АБСОЛЮТНО незаслужена!
Григор държеше мача в ръцете си на няколко пъти и за жалост го изтърва.
Надявам се да си извлече необходимите поуки, защото днес той си е виновен за загубата, Надал просто се възползва от грешките в най-кофтите моменти.

Искрено се надявам Федерер да му скъса главата на финала.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот SANSIRO7 » 27 яну 2017 19:06

Нещо не съм много горд за човек, който не бръсне България за нищо, а и български много не говори. Виж с много други български спористи съм бил горд, включително момчетата с медалите от биатлона.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: България се гордее с Григор Димитров

Мнениеот Балкански Орел » 27 яну 2017 19:15

Само абсолютен жалкар би хейтвал Григор.(Казвам го като човек, който не е гледал нито един негов мач на този турнир.)
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Великолепен Григор отстъпи на Надал в 5 сетов трилър

Мнениеот South_Park » 27 яну 2017 19:26

Цецо Чука написа:Искам само да кажа че победата на Надал е АБСОЛЮТНО незаслужена!

Обоснови се , не че съм гледал целият мач , тъй като беше почти 1/4 ден , но от това което гледах беше една идея по-добър
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта