Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот Мляко с ориз » 25 окт 2016 21:37

:mrgreen: не можах да се сдържа.
Извинявам се на нормалните фенове на тоя отбор ( сигурно има такива), но мйечещата селска майна с чук за аватар си заслужава.
Кире добре си го обяснил, но това такива вечно насиращи и търсещи оправданието селски елементи няма как да го разберат. То на тях трудно им се разбира мисълта от мйекащ диалект де - едно интервю на видни пловдивчани като Кривия, Иван ТотЙев или млади таланти като НИдЙелеф, бившия им кнет СлЙавчо, Стоичков и т.н. се разбира по- лесно от глупостите на чукчето :mrgreen:
Вероятно е част от тея герои на оградата https://youtu.be/xB-Wp9BDiBw :mrgreen: мЙечеща култура братче.
Може да е рода на Ана Баракова пИпилявата или Стойка мИсото...

Значи логиката на тоя културтрегер е, че видиш ли с Берое всичко е чисто мега отбора му е бил с върховна игра и очаква 10,15 на 0 срещу нас, ама нещо не се получава и понеже първото полувреме неговия отбор не знаеше къде се намира, мача задълже е даден... Логика братче. Ама, ако бяхме били всичко е ок.
Мйекащо селянче, запомни си логиката за другия мач и , ако вземете та биете да не съм те чул да се хвалиш - така де не сте ни били защото сте по- добри, а ви връщаме услугата.... гений...
Приятно заблуждаване до другия мач :mrgreen:

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот soundmax » 26 окт 2016 08:22

Още ли обсъждате мача :shock: Не знам какво толкова има да му се обсъжда, играха 2 отбора единия вкара повече голове и заслужено си победи, тука пак сте го ударили на история все едно играят отборите ни от 60-те години :mrgreen:
Гледам някои пишат, че мача бил нареден -това е абсурдно ! Та нашата защита си е разграден двор ( и то не от сега) и целта ни във всеки мач е просто да вкараме повече голове от колкото допускаме....а по какъв начин ги допускаме просто не е истина :mrgreen: Но за сега такова е положението, поне мачовете на Ботев ще бъдат изпъстрени с много голове, и напрежение ще има до 90 минута.
Ако съм забравил да поздравя Морето за победата - Честито!
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот Цецо Чука » 26 окт 2016 12:52

Личи си че сутляша никога не е бил в Пловдив и нема и най-малка предатава как се говори там.

Класация на Форбс на най-мйечещите градове в България:

1. Варна









2. Бургас
3. Стара Загора





Благодаря за вниманието.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот DarkPsy » 26 окт 2016 14:12

Мляко с ориз написа::mrgreen: не можах да се сдържа.
Извинявам се на нормалните фенове на тоя отбор ( сигурно има такива), но мйечещата селска майна с чук за аватар си заслужава.
Кире добре си го обяснил, но това такива вечно насиращи и търсещи оправданието селски елементи няма как да го разберат. То на тях трудно им се разбира мисълта от мйекащ диалект де - едно интервю на видни пловдивчани като Кривия, Иван ТотЙев или млади таланти като НИдЙелеф, бившия им кнет СлЙавчо, Стоичков и т.н. се разбира по- лесно от глупостите на чукчето :mrgreen:
Вероятно е част от тея герои на оградата https://youtu.be/xB-Wp9BDiBw :mrgreen: мЙечеща култура братче.
Може да е рода на Ана Баракова пИпилявата или Стойка мИсото...

Значи логиката на тоя културтрегер е, че видиш ли с Берое всичко е чисто мега отбора му е бил с върховна игра и очаква 10,15 на 0 срещу нас, ама нещо не се получава и понеже първото полувреме неговия отбор не знаеше къде се намира, мача задълже е даден... Логика братче. Ама, ако бяхме били всичко е ок.
Мйекащо селянче, запомни си логиката за другия мач и , ако вземете та биете да не съм те чул да се хвалиш - така де не сте ни били защото сте по- добри, а ви връщаме услугата.... гений...
Приятно заблуждаване до другия мач :mrgreen:


Ти ли ще ми говориш за мякане бе, селски дис! Аз по-мякащи от варненци не съм чувал.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот Цецо Чука » 26 окт 2016 14:17

DarkPsy написа:Ти ли ще ми говориш за мякане бе, селски дис! Аз по-мякащи от варненци не съм чувал.


Няма и да чуеш.
Мйекоусти пъстърви са всичките в оня край, като варненци държат палмата на първЙЕнството.

За да уточним разликата във варнйенскийъ и пловдивския говор, нека бъдем по конкретни:

Пловдив: Пили със зели

Варна: Пилйе със зйелйе


Едното е И-кане, другото е сйелско мйечене.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот venko 1984 » 26 окт 2016 18:37

А на еклера викат "екльер".

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот КироВарна » 27 окт 2016 22:02

Ба си глупостите,дето сте ги надрънкали!!!Честно!!!Пилита,зелита.....гольям ташак!!!Скоро идва сезона на киселото зели,а аз много го обичам!!!Със свинско и с червено вино!!!Каня съмняващите се в чистотата на варненския диалект,на свинско със зели и червено вино!!!Да видим има ли значение,кой как говори?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот slash1912 » 27 окт 2016 22:41

Мисля,че вече е време да се сложи точка на коментарите за този мач.Морето вчера ми напълни душата с връчването на калъфката на командата на Топчо насред Герена!Ние трябва да се съсредоточим и да направим същото в неделя.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот Цецо Чука » 27 окт 2016 23:02

slash1912 написа:Мисля,че вече е време да се сложи точка на коментарите за този мач.Морето вчера ми напълни душата с връчването на калъфката на командата на Топчо насред Герена!Ние трябва да се съсредоточим и да направим същото в неделя.


Нда.

Да не говориме че аз комбинацията свинско-зеле-червено вино много я умея... :mrgreen:
Мога всеки ден да излизам с нея в атака, нещо като Косоко-Тошко-Жоао. :mrgreen:
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Черно море 2:3 FT

Мнениеот КироВарна » 28 окт 2016 09:39

Цецо Чука написа:
slash1912 написа:Мисля,че вече е време да се сложи точка на коментарите за този мач.Морето вчера ми напълни душата с връчването на калъфката на командата на Топчо насред Герена!Ние трябва да се съсредоточим и да направим същото в неделя.


Нда.

Да не говориме че аз комбинацията свинско-зеле-червено вино много я умея... :mrgreen:
Мога всеки ден да излизам с нея в атака, нещо като Косоко-Тошко-Жоао. :mrgreen:

Ето това са сериозни разсъждения!!!ВАРНА ви желае успех срещу говедата,а по въпроса за свинското,зелето и червеното вино.....не е лошо да помислим!!!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта